SlovenskyEnglishČesky

Rakouské Alpy v létě - nechte hýčkat své tělo i duši - dovolená

imgimgimgimgimgimgimg

Horní Rakousko

Během dovolené v Horním Rakousku si můžete vybrat klid, relax a odpočinek,  koupání a wellness, nebo aktivitu, procházky, túry, poznávání i adrenalin. Oblast od Českého lesa na sever přes město Linz s řekou Dunaj do národního parku Kalkalpen a dále přes Hinterstoder až na ledovec Dachstein na jihu, nabízí množství tvarů, výšek a výhledů s možností odpočinku.

Ubytování Horní Rakousko

Hotel Gasthof WOLFGANGSTUBEN

Hotel Gasthof WOLFGANGSTUBEN

Malý, útulný gasthof s přátelskou atmosférou se nacházív centru, jen 150 m od nejbližšího obchodu s potravinami, lanovkaje vzdálena 350 m.

Hotel IM WEISSEN RÖSSL ****+

Hotel IM WEISSEN RÖSSL ****+

Legendární 4 * Superior Romantik Hotel Im Weissen Rössl má jedinečnou polohu přímo u břehu jezera Wolfgangsee v městečku St. Wolfgang. Městečko s panoramatem hor a jezera se pyšní nádhernými výhledy. Hotel má již přes 500 - letou tradici a dnes patří i do sítě hotelů Small Luxury Hotels. Železniční stanice Bad Ischl 20km, dálnice Mondsee 50km.

Hotel BRUDERHOFER ***

Hotel BRUDERHOFER ***

Hotel Bruderhofer se nachází v blízkosti Gmundnerberg, asi 10 min. chůzí od centra Altmünster a jezera Traunsee v nadmořské výšce 465mnm. Nákupní možnosti 400m, 500m od železniční stanice, od letiště Linz asi 50km.


Dovolená Horní Rakousko

Pro letní nabídku | * Dovolená Horní Rakousko * | jsme vybrali ubytovací zařízení, které nabízejí maximum služeb za příznivé ceny. Pokud jste nenašli pro svou dovolenou v Rakousku ubytování podle vašich představ, zavolejte nám nebo napište mail. Připravíme pro vás nabídku šitou na míru podle vašich požadavků.

Horní Rakousko dovolená na horách - nejžádanější letní destinace:

dovolená St. Wolfgang im Salzkammergut

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Rakousko