SlovenskyEnglishČesky

Rakouské Alpy v létě - nechte hýčkat své tělo i duši - dovolená

imgimgimgimgimgimgimgimg

Korutany

Zajímavé možnosti pro absolvování aktivní letní dovolené nabízí Korutany. Příroda od údolí a jezer po třítisícovými štíty má co nabídnout nadšencům turistiky, horolezectví, horské cyklistiky i raftingu. Uprostřed horské scenérie je více než 200 jezer, najdete zde známé lázeňské střediska, golfová hřiště ale zejména množství hotelů a služeb zaměřených na rodiny s dětmi, dovolená Korutany:

Ubytování Korutany

Sporthotel KOSTMANN ****

Sporthotel KOSTMANN ****

Sporthotel Kostmann se nachází na kopci s výhledem na lázeňské město Bad Kleinkirchheim, v klidné části v nadmořské výšce 1.100m jen několik málo minut chůze od centra.

Thermenwelt Hotel PULVERER *****

Thermenwelt Hotel PULVERER *****

Tradiční rodinný hotel PULVERER se nachází na klidném centrálním místě ve známém termálním a lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim. Železniční stanice Spittal 35km.

 Apartmány THERMENBLICK

Apartmány THERMENBLICK

Apartmány Thermenblick mají centrální a zároveň klidnou polohu ve středisku Bad Kleinkirchheim v části Bach, nedaleko termálních zařízení Römerbad. V okolí jsou nákupní možnosti a restaurace. Železniční stanice Spittal asi 35km, nadmořská výška střediska 1.100m.

 Feriendorf KIRCHLEITN DORF KLEINWILD Kinderhotel

Feriendorf KIRCHLEITN DORF KLEINWILD Kinderhotel

Hotel Feriendorf KIRCHLEITN DORF se nachází v překrásném horském prostředí, uprostřed národního parku Nockberge. 300m od vesnice Grosswild, termální bazény Römerbad a St. Kathrien jsou vzdálené jen 5min. jízdy autem.

 Hotel KIRCHHEIMERHOF ****

Hotel KIRCHHEIMERHOF ****

Hotel KIRCHHEIMERHOF se vyznačuje výhledem na celou vesnici Bad Kleinkirchheimu, jejíž centrum je vzdáleno asi jen 500m od hotelu. Nedaleko jsou Termální lázně St. Kathrein a 20km vzdálené Milstättersee. Stanice Spittal 30km.

 Feriendorf KIRCHLEITN DORF GROSSWILD ***

Feriendorf KIRCHLEITN DORF GROSSWILD ***

Resort Kirchleitn Dorf Grosswild sestávající z 25 domů postavených v tradičním alpském stylu se nachází s vesničce St. Oswald ve středisku Bad Kleinkirchheim. Železniční stanice Spittal nebo Villach 35km, letiště Klagenfurt 55km.

Familienhotel HINTEREGGER ****

Familienhotel HINTEREGGER ****

Familienhotel Hinteregger se nachází v těsné blízkosti centra střediska Katchberg, v nadmořské výšce 1600 m. Obchod s potravinami je vzdálený 80 m, lanovky Katchberg 200 m, veřejné koupaliště Rennweg 7 km, golfové hřiště v Lungau 6 km, stanice Spittal 30km a jezero Millstättersee 30 km.

Hotel KATSCHBERGHOF ****

Hotel KATSCHBERGHOF ****

Hotel se nachází přímo v turistické oblasti v nadmořské výšce 1600m.
Hotel Katschberghof leží 50m od centra města Katschberg v blízkosti obchodů, vlakové nádraží Spittal 35km, letiště Klagenfurt nebo Salzburg 110km.

ALMRESORT KATSCHBERG ****

ALMRESORT KATSCHBERG ****

Almresort Katchberg se skládá z hotelů Hinteregger a Lärchenhof, nachází se 50m od centra města Katschberg. Veřejný krytý bazén Rennweg 8km, veřejné koupaliště jezero Millstätter 30km, golfové hřiště 6km, lyžařský vlek Katschberk 1km, vlakové nádraží Spittal 35km, letiště Klagenfurt nebo Salzburg 110km. Nadmořská výška rezortu je 1140m.

Strandhotel MORAK ***

Strandhotel MORAK ***

Malý rodinný plážový hotel - Strandhotel Morak se nachází v přímo na pobřeží jezera Wörthersee, jen několik málo minut chůze od známého zámku a centra střediska Velden. Z hotelu se nabízí pohled na jezero a severní pobřeží jezera.

GASTEHAUS GLINZ

GASTEHAUS GLINZ

Gästehaus Glinz se nachází na okraje lesa, nedalo centra Veldenu. Asi 1.5km od jezera Wörthersee a Saisersee.
Dálnice je vzdálena asi 2km, letiště Klagenfurt asi 25km, Wieden asi 350km.

Seehotel EUROPA ****+

Seehotel EUROPA ****+

Superior Seehotel Europa se nachází v zelené zahradě (30.000m2), při pobrežií jezera Wörthersee. Centrum města Velden a Casino 200m.

Seehotel ASTORIA ****

Seehotel ASTORIA ****

Seehotel Astoria má centrální a přece klidnou polohu. Je obklopen zahradou a jezerem Wörthersee.

LAKE´S – MY LAKE hotel ****+

LAKE´S – MY LAKE hotel ****+

Hotel Lake's byl otevřen v roce 2010 a nachází se přímo na p jezera Wörther, v blízkosti St Primus a kostela Feliciano.

Hotel PARK´S VELDEN

Hotel PARK´S VELDEN

Hotel Park 's Velden se nachází v přímo na pobřeží jezera Wörthersee, jen několik málo minut chůze od známého zámku a centra střediska Velden. Z hotelu se nabízí pohled na jezero a severní pobřeží jezera. Okolí hotelu tvoří velký park s rozlohou 66.000m2.

 Seehotel DR.JILLY ****

Seehotel DR.JILLY ****

Seehotel DR.JILLY se nachází v překrásném zálivu s výhledem na jezero Wörthersee. Hotel od jezera dělí 40m privátní pláž. Okolí hotelu tvoří zahrada. Centrum Pörtschach je vzdálen asi 200m.

 Bungalovy KARIN

Bungalovy KARIN

Bungalovy Karin se nacházejí ve vesnici Unterburg am Klopeiner See. Nákupní možnosti 3km.

SONNENRESORT GERLITZEN ALPE

SONNENRESORT GERLITZEN ALPE

SONNENREZORT GERLITZEN ALPE se nachází v blízkosti jezera Ossiachersee asi 10km od Villach. Resort nabízí panoramatický výhled na jezero a hory. Stanice v Bodensdorf je vzdálena asi 12km. Nadmořská výška resortu je 1460 mnm.

Hotel BELLEVUE ****

Hotel BELLEVUE ****

Hotel BELLEVUE se nachází na tichém, slunném kopci, přímo pod horou Millstätter (2100mnm). Okolí tvoří jezero Millstättersee vzdálené 400m od hotelu, 900m je vzdáleno centrum Seebodenu, 6km stanice Spittal / Miltstättersee, 150m autobusová zastávka.

Hotel AMERIKA ****

Hotel AMERIKA ****

Hotel AMERIKA se nachází na slunném jihu Korutan, přímo u nádherném jezeře Klopein, jednom z nejteplejších jezer v Evropě. Promenáda dělí hotel od privátní pláže. Pár minut od hotelu je golfový kurt.

SEEPARK Hotel ****

SEEPARK Hotel ****

Lindner Seeparkhotel se nachází nedaleko laguny na břehu oblíbeného jezera Wörthersee, pěší vzdálenost 5 minut. V blízkosti je také klagenfurtské univerzita a hrad Loretto. Centrum Klagenfurt je v pohodlném dosahu místní dopravou. Od května do září spojuje hotelové kotviště s centrem města veřejný motorový člun, tzv. "Lendwurm".


Dovolená Korutany

Pro letní nabídku | * Dovolená Korutany * | jsme vybrali ubytovací zařízení, které nabízejí maximum služeb za příznivé ceny. Pokud jste nenašli pro svou dovolenou v Rakousku ubytování podle vašich představ, zavolejte nám nebo napište mail. Připravíme pro vás nabídku šitou na míru podle vašich požadavků.

Korutany dovolená na horách - nejžádanější letní destinace:

dovolená Bad Kleinkirchheim
dovolená Katschberg
dovolená Velden am Wörthersee
dovolená Pörtschach - Wörthersee

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Rakousko