SlovenskyEnglishČesky

Rakouské Alpy v létě - nechte hýčkat své tělo i duši - dovolená

Korutany > Bad Kleinkirchheim

Sporthotel KOSTMANN ****

Sporthotel KOSTMANN ****

Sporthotel Kostmann se nachází na kopci s výhledem na lázeňské město Bad Kleinkirchheim, v klidné části v nadmořské výšce 1.100m jen několik málo minut chůze od centra.

Thermenwelt Hotel PULVERER *****

Thermenwelt Hotel PULVERER *****

Tradiční rodinný hotel PULVERER se nachází na klidném centrálním místě ve známém termálním a lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim. Železniční stanice Spittal 35km.

 Apartmány THERMENBLICK

Apartmány THERMENBLICK

Apartmány Thermenblick mají centrální a zároveň klidnou polohu ve středisku Bad Kleinkirchheim v části Bach, nedaleko termálních zařízení Römerbad. V okolí jsou nákupní možnosti a restaurace. Železniční stanice Spittal asi 35km, nadmořská výška střediska 1.100m.

 Feriendorf KIRCHLEITN DORF KLEINWILD Kinderhotel

Feriendorf KIRCHLEITN DORF KLEINWILD Kinderhotel

Hotel Feriendorf KIRCHLEITN DORF se nachází v překrásném horském prostředí, uprostřed národního parku Nockberge. 300m od vesnice Grosswild, termální bazény Römerbad a St. Kathrien jsou vzdálené jen 5min. jízdy autem.

 Hotel KIRCHHEIMERHOF ****

Hotel KIRCHHEIMERHOF ****

Hotel KIRCHHEIMERHOF se vyznačuje výhledem na celou vesnici Bad Kleinkirchheimu, jejíž centrum je vzdáleno asi jen 500m od hotelu. Nedaleko jsou Termální lázně St. Kathrein a 20km vzdálené Milstättersee. Stanice Spittal 30km.

 Feriendorf KIRCHLEITN DORF GROSSWILD ***

Feriendorf KIRCHLEITN DORF GROSSWILD ***

Resort Kirchleitn Dorf Grosswild sestávající z 25 domů postavených v tradičním alpském stylu se nachází s vesničce St. Oswald ve středisku Bad Kleinkirchheim. Železniční stanice Spittal nebo Villach 35km, letiště Klagenfurt 55km.


Dovolená Bad Kleinkirchheim

Rakousko / Korutany / Bad Kleinkirchheim / letní dovolená
Nadmořská výška:
Souřadnice GPS:

Pokud jste dosud nenašli vhodné řešení své dovolené v Rakousku, zavolejte nám nebo zašlete mailem své požadavky. Zahrneme je do speciální nabídky, kterou vytvoříme vám na míru, abychom naplnili vaši představu ideální dovolené.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Korutany -> dovolená Rakousko