SlovenskyEnglishČesky

Rakouské Alpy v létě - nechte hýčkat své tělo i duši - dovolená

Salcbursko > Zell am See

Hotel LIMBERGHOF

Hotel LIMBERGHOF

Rodinně vedený hotel gasthof Limberghof je typický venkovský hostinec s více než 500 letou tradicí. Nachází se na idylickém klidném místě s překrásným výhledem na okolní krajinu a hory. Od centra Zell am See je vzdálen asi 3 km, jezero je vzdáleno cca 3,5 km, lanovka Areithbahn 1 km, ledovec Kitzsteinhorn cca 10 km. Nejbližší obchod s potravinami 1,5 km.

GRAND Hotel ****

GRAND Hotel ****

GRAND hotel se nachází na nezapomenutelném místě poloostrova, přímo u jezera Zeller. Hotel se skládá ze 2 budov. Historická pěší zóna začíná před hotelem. Vedlejší budova hotelu, označena jak "N", je asi 15m od hlavní budovy, nákupní možnosti 25m, nádraží Zell am See 20m, letiště Salzburg 80km, ledovec Kaprun 12km, jazero50m, lanovka 300m. Nadmořská výška hotelu je 757mnm.

Berghotel JAGA ALM ***

Berghotel JAGA ALM ***

Rodinně vedený horský hotel Berghotel Jaga Alm výborný na aktivní letní dovolenou s rodinou ale i romantický pobyt v horách má skvělou polohu na slunné straně hory Schmittenhöhe nad populárním městečkem Zell am See. Na jezero je od hotelu krásný výhled. Hotel je v nadmořské výšce 1.200m má postavenou vlastní přístupovou cestu do centra Zell am See, kam je to asi 3km, z toho nová horská cesta 1km.


Dovolená Zell am See

Rakousko / Salcbursko / Zell am See / letní dovolená
Nadmořská výška:
Souřadnice GPS:

Pokud jste dosud nenašli vhodné řešení své dovolené v Rakousku, zavolejte nám nebo zašlete mailem své požadavky. Zahrneme je do speciální nabídky, kterou vytvoříme vám na míru, abychom naplnili vaši představu ideální dovolené.

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Salcbursko -> dovolená Rakousko