SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Rakousko / Tirolsko / Längenfeld
Novinka
Dítě do 3 let zdarma
Termální svět
Zvíře povoleno
Parkoviště
Naše hodnocení
****
Poloha
Hotel AQUA DOME se nachází v tiché části uprostřed Ötztaler Alp asi 800m od centra města. K termálním bazénem vede podzemní vyhřívaná chodba. Nadmořská výška hotelu je 1173m. Železniční stanice Ötztal 23km, letiště Innsbruck 72km.
Ubytování
Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky av Junior Suite pro 2-4osoby, suita sestává ze dvou pokojů. Pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů, koupací plášť, minibar s nealko.nápojmi, telefon, rádio, SAT TV, balkon, W-LAN internet. V některých pokojích je krb. Hotel akceptuje platbu Master Card, Visa, debetní karty, American Express, Diners Club.
Strava
Polopenze - snídaně podávané formou teplých a studených bufetů, organický koutek, 4-chodová servírovaná večeře s možností výběru, salátový bar, pozdní večeře formou bufetu.
Vybavení hotela a další služby
Lobby s barem a krbem, knihovna s internetovým koutkem (W-LAN v knihovně zdarma), výtah, jídelna se sluneční terasou, á la carte restaurace, samoobslužná restaurace v termálním světě, sluneční terasa, kadeřník (za poplatek na místě), parkoviště / garáž zdarma.
Sport, relax, wellness
Dva vnitřní bazény, venkovní bazén (voda 28 °C až 36 °C), masážní bazény, whirlpool, fitness (vstup od 15 let), spinnig, gymnastika, aerobic, 4 sauny, panoramatická relaxační místnost, vodní svět asi 2300m2, saunový svět (dětem do 14 let vstup zakázán), otevírací hodiny na místě. Solárium, kosmetické centrum, masáže za poplatek na míst. Vstup do VIP clubu - denní poplatek za vstup včetně malého občerstvení, nápoje, oddělený bazén, relaxační místnost, meditační místnost, vodní postele. Dětem do 16 let je do VIP zóny vstup zakázán.
Zábava
Každodenní program s turistickým průvodcem, Nordic chůze. Klavírní hudba denně v Lobby. Půjčovna kol za poplatek na místě.
Rodina, děti
Dětská postýlka, na vyžádání předem, herna, hlídání dětí v "Alpen-Arche-Noah" - dětské animace pro děti od 3-13rokov. Otevírací hodiny na místě.
Extra
• Dítě do 3 let zdarma.
• Malé zvíře povoleno na vyžádání předem € 20,00 / den (bez stravy).
Délka pobytu, nástup na pobyt
• Standardní délka pobytu je 7nocí.
• Ubytování je možné od 15:00, pokoje je nutné uvolnit do 11:00.
Cena zahrňuje
• ubytování s polopenzí na 7 nocí
• vstup do termálního vodního světa
• vstup do fitness centra, aerobic, saun
• parkování
• telefonická asistenční služba ve slovenském jazyce
• pojištění proti insolventnosti
Povinné doplatky
• místní taxa € 1,60 osoba od 15 let / den
Možnost doobjednat
• komplexní cestovní pojištění ECP Plus € 2,00 / osoba / den

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Hotel AQUA DOME **** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Souhlas s obchodními podmínkami
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka