SlovenskyEnglishČesky

Rakouské Alpy v létě - nechte hýčkat své tělo i duši - dovolená

imgimgimgimgimgimgimg

Vorarlbersko

Láká vás dovolená strávená na turistických stezkách ? Pak namiřte směr vaší cesty na Vorarlberg, co je rakouský ráj turistiky. Zde v lůně panenské přírody v nejzápadnější části Bregenzer Waldu objevíte hned několik původních vesnic, panorama horského masivu Verwall a Silvretta na švýcarsko-rakouské hranici a krásy údolí Kleinwalsetal a Montafon pod nimi vás nadchne.

Ubytování Vorarlbersko

IFA Aktiv Hotel ALPENROSE ***

IFA Aktiv Hotel ALPENROSE ***

Ifa Aktiv-Hotel Alpenrose je příjemný, dětem přátelský hotel má centrálnípolohu na vjezdu do Mittelbergu a nabízí nádherný výhled na údolí a hory.

Hotel VAL BLU RESORT SPA & SPORTS ***

Hotel VAL BLU RESORT SPA & SPORTS ***

Val Blu Resort Hotel SPA & SPORTS patří mezi jedinečné hotely v ALPS stylu. Nachází se v tichém prostředí hor v nadmořské výšce 588mnm, na okraji Bludenz, jen 800m od centra. Nákupní možnosti 800m, nádraží Bludenz asi 1km, letiště Friedrichshafen / Altenrein asi 100km.


Dovolená Vorarlbersko

Pro letní nabídku |* Dovolená Vorarlbersko *| jsme vybrali ubytovací zařízení, které nabízejí maximum služeb za příznivé ceny. Pokud jste nenašli pro svou dovolenou v Rakousku ubytování podle vašich představ, zavolejte nám nebo napište mail. Připravíme pro vás nabídku šitou na míru podle vašich požadavků.

Vorarlbersko dovolená na horách - nejžádanější letní destinace:

dovolená Mittelberg

Vrátit se o úroveň výš na stránku -> dovolená Rakousko