SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry

imgimgimgimg

Gemerský region

Gemerský region se nachází mezi třemi národními parky: Slovenský raj, Muránská planina a Slovenský kras. Nejznámější ze 1100 jeskyní krasu je jeskyně Domica zapsána na seznamu kulturního dědictví Unesco. Zámeček Betliar se sbírkami uměleckých předmětů a knih je zasazen do anglického parku, který je největším udržovaným parkem na Slovensku. Patří do seznamu světových historických zahrad. Další atrakcí regionu jsou četné stáda slovenského koně horského. V obci Muráň na ranči se každoročně koná rodeo.

Ubytování Gemerský region

Liečebný Dom RIMAVA

Liečebný Dom RIMAVA

Hotel Rimava v Lázních Číž leží na jihu středního Slovenska, 3km od hranic s Maďarskem. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí. K léčbě dětí od 3 do 15 let je indikována Parthesova choroba a dlouhotrvající osteomyelitidy.

Léčebný dům SLANÁ ***

Léčebný dům SLANÁ ***

Léčebný dům Slaná se nachází v lázních Číž, v historické části lázeňského parku. Léčí se zde nemoci pohybového aparátu, onemocnění cév, neurologické onemocnění, hypertenze. Od lázeňského hotelu Rimava je vzdálen cca 200m.

Koupelní Dům KOMPORDAY **

Koupelní Dům KOMPORDAY **

Lázeňský dům Komporday v lázních Štós se nachází na jihovýchodním Slovensku v tichém lesním prostředí Spišskogemerského Rudohoří.
Hlavní službou lázní je poskytování speleoterapie, což je unikátní léčba horních cest dýchacích, dále onemocnění pohybového ústrojí, rekonvalescence po onkologické léčbě.

Hotel KRAS **

Hotel KRAS **

Městský Hotel Kras se nachází v centru města Rožňava, při největším čtvercovém náměstí na Slovensku.

Hotel ZLATÝ BÝK ***

Hotel ZLATÝ BÝK ***

Hotel Zlatý býk se nachází přímo v centru města Rimavská Sobota, pár kroků od historického hlavního náměstí s výhledem na park.

Dovolená Gemerský region

Dovolená Slovensko