SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry

Ipeľský region > Dudince

Hotel PARK ***

Hotel PARK ***

Hotel Park se nachází u lesoparku v Hokovce, v bezprostředním sousedství známého lázeňského města Dudince. V okolí jsou tři minerální prameny Dudince, Slatina a Santovka.

Hotel JANTÁR ***

Hotel JANTÁR ***

Hotel Jantar je vzdálen 2 km od lázní Dudince, na konci pěší zóny. Leží na klidném místě u vinohradu.

Hotel FLÓRA ***

Hotel FLÓRA ***

Hotel Flora se nachází na okraji lázeňské zóny v Dudincích.
Minerální prameny blahodárně působí na nemoci kloubů, svalů, pohybového aparátu, neurologické onemocnění, srdce a cév, hypertenzi, profesionální stres.

Lázeňský dům DIAMANT ***

Lázeňský dům DIAMANT ***

Lázeňský dům Diamant se nachází v jižní části středního Slovenska v lázeňském městě Dudince, je centrálním ubytovacím zařízením Slovenských léčebných lázní. Minerální voda v lázních Dudince je jedinečná tím, že jako jediná v Evropě obsahuje spolu kysličník uhličitý a sirovodík.
Je účinná při léčbě pohybového aparátu, svalů, kloubů, hypertenze, kardiovaskulárních chorob, profesionálního stresu a manažerských chorob.

Hotel SMARAGD ***

Hotel SMARAGD ***

Hotel Smaragd se nachází v lázeňském městě Dudince v pěkném prostředí parku. Minerální voda vzácného složení je celosvětově výjimečná, účinná v léčbě pohybového aparátu, kloubů, svalů, srdečně-cévního onemocnění, profesionálního stresu, přetížení, hypertenze.

Hotel MINERÁL ****

Hotel MINERÁL ****

Hotel Minerál se nacházejí v centru města Dudince v blízkosti lázeňského areálu. Hotel je na klidném místě, vhodný pro relax, léčebné pobyty nebo uspořádání různých školení a společenských akcí.