SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry

imgimgimgimgimg

Liptovský region

Liptovský region se nachází v kotlině mezi hřebeny pohoří Nízké Tatry a Vysoké Tatry. Je nejbohatší na nejrozmanitější přírodní podmínky a turistické a sportovní aktivity pro všechny kategorie. Jsou zde výborné terény pro vysokohorskou turistiku, závěsné létání, různé vodní sporty na přehradě Liptovská Mara. Je tu i velký termální komplex s welness, Bešeňová. Vzimě jsou zde výborné podmínky pro lyžování ve více lyžařských střediscích, například Jasná pod Chopkom.

Ubytování Liptovský region

Hotel GINO PARADISE ***+

Hotel GINO PARADISE ***+

Hotel Gino Paradise leží 12km od města Ružomberok, v malebném prostředí Chočských vrchů, Nízkých Tater a Velké Fatry. Nachází se přímo u geotermálních bazénech aquaparku Gino Paradise Bešeňová.

Hotel SUMMIT ***

Hotel SUMMIT ***

Bešeňová se nachází 12km od Ružomberka v malebném prostředí Chočských vrchů, Nízkých Tater a Velké Fatry. Bešeňová je známá svými horkými termálními prameny léčivých vod, vyvierajúcimi z hloubky 1.987m. Termální voda působí blahodárně na pohybové ústrojí, urologické problémy a má také příznivé kosmetické účinky, má blahodárný a rychlý účinek na psychiku.

HOTEL KULTÚRA ***

HOTEL KULTÚRA ***

Hotel Kultura se nachází v klidném historickém centru města Ružomberok přímo na pěší zóně.

Hotel ÁČKO ***

Hotel ÁČKO ***

Hotel Áčko se nachází v rekreační oblasti Malinô Brdo, jen 1,5km od centra města Ružomberok.

Hotel MALINA ***

Hotel MALINA ***

Hotel Malina se nachází v tichém prostředí v moderním lyžařském středisku Skipark Ružomberok - Malinô Brdo, 6km od města, v nadmořské výšce 960m.

Hotel OSTREDOK ***

Hotel OSTREDOK ***

Zrekonstruovaný hotel Ostredok leží v nadmořské výšce 1100m v Jasné pod Chopkom v centru nejznámějšího lyžařského střediska na Slovensku Ski Jasná v Nízkých Tatrách.

Hotel Ski & Wellness Residence DRUŽBA ****

Hotel Ski & Wellness Residence DRUŽBA ****

Hotel Družba se nachází přímo na lyžařském svahu Bílá Pouť v lyžařském středisku Jasná Nízké Tatry. Díky výjimečné poloze hotelu začíná turistika rovnou u hotelu, jeho bazén je prvním 25 metrovým bazénem v nadmořské výšce 1200m.

Wellness Hotel GRAND JASNÁ****

Wellness Hotel GRAND JASNÁ****

Hotel Grand se nachází v Demänovskej Doline přímo u sjezdovky v lyžařském středisku Jasná v Nízkých Tatrách pod Chopkom. Hotel leží přímo v srdci celoročního střediska cestovního ruchu v Jasnej, kde najdete spoustu možností pro turistiku.

Hotel JUNIOR ***

Hotel JUNIOR ***

Hotel Junior se nachází v nádherném prostředí Nízkých Tater na úpatí Chopku, přímo v centru Demänovské doliny - Jasné. Jeho výjimečností je, že hned před hotelem začínají turistické stezky a lyžařské sjezdovky.

Hotel TRI STUDNIČKY ****

Hotel TRI STUDNIČKY ****

Luxusní boutique Hotel Tri Studničky se nachází na začátku Demänovské Doliny v lyžařském středisku Jasná pod Chopkom. Nabízí typickou atmosféru horské chaty ve spojení s komfortem hotelu. Je oceněn jako první Feng Shui hotel na Slovensku.

Wellness hotel CHOPOK ****

Wellness hotel CHOPOK ****

Rodinný wellness hotel Chopok se nachází uprostřed Demänovské doliny na okraji Národního parku Nízké Tatry. Je obklopenéhý krásnou přírodou a je vyhledávaný vyznavači aktivního odpočinku. Je vysoce umísťován v žebříčcích kvality.

Hotel LIPTOVSKÝ DVOR ****

Hotel LIPTOVSKÝ DVOR ****

Hotel Liptovský dvůr se nachází vv Liptovském Jánu, v nejdelší údolí Nízkých Tater. Je to malá pohádková vesnička sestávající z 15 samostatných dřevěnic - apartmánů, hlavní budovy a Relax centra, nechybí ani zvonice a studna z níž vyvěrá potok.

Hotel SOREA MÁJ ***

Hotel SOREA MÁJ ***

Hotel Sorea Máj leží na konci obce Liptovský Ján při vstupu do Jánské doliny. Je jednou z nejatraktivnějších lokalit oblasti Liptova.

Relax Hotel AVENA ***

Relax Hotel AVENA ***

Hotel se nachází v tichém horském prostředí Jánské doliny, blízko obce Liptovský Ján. Dolina v Národním parku je dlouhá 17km a pod nejvyšším vrcholem Nízkých Tater Ďumbierom (2.043m).

Hotel PYRAMÍDA **

Hotel PYRAMÍDA **

Hotel Pyramída se nachází v klidné okrajové části města Liptovský Mikuláš - Ondrašová. Svým umístěním je vhodný pro milovníky turistiky.

Hotel JÁNOŠÍK ****

Hotel JÁNOŠÍK ****

Hotel Jánošík se nachází v centru města Liptovský Mikuláš, které je známé přírodními památkovými zónami, termálními prameny a turistickými trasami.

Penzión STIV **

Penzión STIV **

Penzion Stiv se nachází v sedle Čertovica v nadmořské výšce 1238m. Lyžařské středisko uprostřed přírody je vhodné pro milovníky ly žování, turistiky a poznávání přírodních a kulturních krás Slovenska.

Apartmány CHALÚPKOVO ***

Apartmány CHALÚPKOVO ***

Drevenicová vesnička Chalúpkovo se nachází přímo v náručí Nízkých Tater v obci Liptovská Štiavnica, nedaleko Thermal parku Bešeňová, Skiparku Ružomberok a skanzenu Vlkolínec.

Hotel MIER

Hotel MIER

Hotel Mier se nachází na konci rázovité Račkové doliny v Západních Tatrách.

Hotel KOLIBA GRÉTA ***

Hotel KOLIBA GRÉTA ***

Hotel Koliba Gréta je celodřevěný hotelový komplex postavený v tradiční architektuře liptovského kraje. Nachází se u vesnice Liptovská Sielnica na břehu vodní nádrže Liptovská Mara, mezi Aquaparkem Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová.

Hotel CHOČ ***

Hotel CHOČ ***

Lázeňský hotel Choč se nachází v Lázních Lúčky, které leží na rozhraní regionů Orava a Liptov. Jsou jediné specializované lázně na Slovensku na léčení ženských chorob.

Hotel SOJKA ***

Hotel SOJKA ***

Hotel Sojka se nachází ve vesničce Malatíny uprostřed liptovského regionu v blízkosti přehrady Liptovská Mara. Sestává z několika dřevěných tradičních staveb umístěných v zahrádkách.

Dovolená Liptovský region

Dovolená Slovensko