SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry

Liptovský region > Demänovská Dolina

Hotel OSTREDOK ***

Hotel OSTREDOK ***

Zrekonstruovaný hotel Ostredok leží v nadmořské výšce 1100m v Jasné pod Chopkom v centru nejznámějšího lyžařského střediska na Slovensku Ski Jasná v Nízkých Tatrách.

Hotel Ski & Wellness Residence DRUŽBA ****

Hotel Ski & Wellness Residence DRUŽBA ****

Hotel Družba se nachází přímo na lyžařském svahu Bílá Pouť v lyžařském středisku Jasná Nízké Tatry. Díky výjimečné poloze hotelu začíná turistika rovnou u hotelu, jeho bazén je prvním 25 metrovým bazénem v nadmořské výšce 1200m.

Wellness Hotel GRAND JASNÁ****

Wellness Hotel GRAND JASNÁ****

Hotel Grand se nachází v Demänovskej Doline přímo u sjezdovky v lyžařském středisku Jasná v Nízkých Tatrách pod Chopkom. Hotel leží přímo v srdci celoročního střediska cestovního ruchu v Jasnej, kde najdete spoustu možností pro turistiku.

Hotel JUNIOR ***

Hotel JUNIOR ***

Hotel Junior se nachází v nádherném prostředí Nízkých Tater na úpatí Chopku, přímo v centru Demänovské doliny - Jasné. Jeho výjimečností je, že hned před hotelem začínají turistické stezky a lyžařské sjezdovky.

Hotel TRI STUDNIČKY ****

Hotel TRI STUDNIČKY ****

Luxusní boutique Hotel Tri Studničky se nachází na začátku Demänovské Doliny v lyžařském středisku Jasná pod Chopkom. Nabízí typickou atmosféru horské chaty ve spojení s komfortem hotelu. Je oceněn jako první Feng Shui hotel na Slovensku.

Wellness hotel CHOPOK ****

Wellness hotel CHOPOK ****

Rodinný wellness hotel Chopok se nachází uprostřed Demänovské doliny na okraji Národního parku Nízké Tatry. Je obklopenéhý krásnou přírodou a je vyhledávaný vyznavači aktivního odpočinku. Je vysoce umísťován v žebříčcích kvality.