SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry

Oravský region

Oravský region leží na severozápadě Slovenska, v těsném sousedství s Polskem. Region je bohatý na lidové tradice. Největší památkou je Oravský hrad z třináctého století v Oravském Podzámku. V současnosti po rekonstrukci je nejnavštěvovanějším hradem na Slovensku. Jsou zde výborné terény pro turisty. Vodní nádrž Oravská přehrada. V blízkosti Meander Park Oravice s termální vodou. Splav řeky Orava na vorech. Menší lyžařská střediska jsou při obcích Habovka a Zuberec v pohoří Roháče.

Ubytování Oravský region

Penzión JOSU ***

Penzión JOSU ***

Penzion Josu se nachází spolu s Kolibou na okraji obce Zuberec v Západních Tatrách - Roháčích.

Hotel TATRAWEST *

Hotel TATRAWEST *

Hotel Tatrawest se nachází v klidném prostředí u lesa, cca 1km od obce Zuberec.

Penzion ŠKERDA

Penzion ŠKERDA

Rodinný penzion Skerda se nachází v pěkném prostředí u soutoku dvou potoků v malebné Podroháčske obci Zuberec.

Hotel ORAVA ***

Hotel ORAVA ***

Hotel Orava se nachází v turisticky atraktivní oblasti dolní Oravy, v překrásném prostředí Chočských pohoří, jen 2km od Dolního Kubína ve vesničce Srňacie.

Penzión KOLIBA **

Penzión KOLIBA **

Rodinný penzion Koliba se nachází v centru města Dolný Kubín, jen 200m od historického náměstí. Penzion je postaven ve stylu tradiční oravské architektury.

Penzion MARÍNA ***

Penzion MARÍNA ***

Penzion Marina je městský penzion hotelového typu, nachází se přímo na náměstí P.O. Hviezdoslava v Dolním Kubíně.

Hotel ALTIS ****

Hotel ALTIS ****

Hotel Altis se nachází uprostřed oravských lesů, několik desítek metrů od Oravské přehrady. Moderní komplex nabízí množství sportovních aktivit na profesionální úrovni.

Hotel JULIANIN DVOR ***

Hotel JULIANIN DVOR ***

Hotel Julianin dvor se nachází na okraji obce Habovka v oblasti Západních Tater - Roháčů, kde je překrásná příroda. Je ideálním místem pro rekreační pobyt, ale i pracovní jednání, firemní setkání, společenské akce a rodinné oslavy.

Penzion MILKA

Penzion MILKA

Penzion Milka se nachází v tiché části na okraji obce Habovka na Oravě v Západních Tatrách - Roháčích. Obchod, autobusová zastávka, nákupní středisko, lékárna cca 5 minut chůze od penzionu.

Penzion POD ROHÁČMI

Penzion POD ROHÁČMI

Penzion pod Roháčmi se nachází na rozhraní obcí Habovka a Zuberec, v krásném prostředí Západních Tater - Roháčů. Centrum obce jen 200m, autobusová zastávka 100m, obchod 150m, turistický chodník 200m.

Penzion FATRA

Penzion FATRA

Penzion Fatra se nachází v obci Zázrivá. Obklopen je pohořími Malá Fatra, Kysucká vrchovina a Oravská Magura. V blízkosti penzionu prodejna potravin, večerka, cukrárna, kino, pizzerie, pivnice a restaurace.

Hotel HAVRANIA ***

Hotel HAVRANIA ***

Horský hotel Havrania Zázrivá leží v náručí hustých a bohatých lesů Malé Fatry. Poskytuje výhled na Rozsutec a jednu z nejkrásnějších panoramat Slovenska.

Penzion JÁNOŠÍKOV DVOR

Penzion JÁNOŠÍKOV DVOR

Penzion Jánošíkův dvůr se nachází v rázovité obci Zázrivá, pouze 7 km od vesnice Terchová, rodiště Juraje Jánošíka. Tvoří ho unikátní 3 dobové dřevěnice, zachovávající styl lidové architektury.

Chata MÁRIA

Chata MÁRIA

Chata Mária se nachází v obci Zázrivá, na samotě v malebné přírodě v nadmořské výšce 800m s výhledem na Malou Fatru s Velkým a Malým Rozsutcem.

Penzion ZAZRIMA

Penzion ZAZRIMA

Rodinný horský penzion Zazrima se nachází v obci Zázrivá v pohoří Malá Fatra 40km od Žiliny.

Hotel ORAVSKÝ HÁJ

Hotel ORAVSKÝ HÁJ

Garden Hotel & Resort Oravský Háj je ideální místo pro nerušenou dovolenou v zachovaném přírodním prostředí. Je postaven v zrekoštruovanom mlýně a domcích podle principů lidové architektury.

Hotel BELEZ

Hotel BELEZ

Hotel Belez je rodinný hotel, nachází se v blízkosti Dolního Kubína v lesích pod Kubínska hoľou. Centrum Dolního Kubína je 5km.

Chata KUBÍNSKA HOĽA

Chata KUBÍNSKA HOĽA

Chata Kubínska hoľa se nachází na jižním svahu Oravské Magury v nadmořské výšce 1100m, přímo na jedné ze sjezdovek lyžařského střediska Ski park Kubínska hoľa.

Penzion AMITO **

Penzion AMITO **

Penzion Amit se nachází v širším centru obce Rabča na Oravě. Svou polohou je ideální pro strávení aktivní dovolené.

Dovolená Oravský region

Dovolená Slovensko