SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry, Liptov

Pohronský region

Pohronský region se nachází v centrální části Slovenska v povodí řeky Hron, ve kterém se nachází i geografický střed Evropy. Oblast je známá již od středověku bohatými ložisky drahých kovů. Centum středověkého evropského hornictví bylo v městech Kremnica, Banská Bystrica a Banská Štiavnica, které patří ke kulturním památkám Unesco. Turisticky atraktivní jsou pohoří Štiavnické Vrchy s lázněmi Sklené Teplice a Nízké Tatry kde se nachází několik lyžařských středisek.

Ubytování Pohronský region

Hotel KASKÁDY ****

Hotel KASKÁDY ****

Hotel Kaskády se nachází v lázeňském městě Sliač, v pěkném přírodním prostředí, v nadmořské výšce 373 m. Z minerálních pramenů je nejdůležitějším a nejvydatnějším Lázeňský pramen.
Hotel nabízí kromě bohaté nabídky wellness procedur i medicínskou péči v oblasti fyzioterapie a balneologie.

Kúpeľný hotel PALACE ***

Kúpeľný hotel PALACE ***

Lázeňský hotel Palace se nachází v lázeňském městě Sliač, v přírodním prostředí uprostřed lesoparků Banskou Bystricí a Zvolenem.

Hotel LUX ***

Hotel LUX ***

Hotel Lux se nachází v centru města Banská Bystrica, které leží v srdci středního Slovenska. Historické centrum města patří mezi městské památkové rezervace, jeho dominantou je městský hrad Barbakan se zbytky opevnění.

Kongres Hotel DIXON ****

Kongres Hotel DIXON ****

Hotel Dixon se nachází v klidové části Banské Bystrice, při letním koupališti a sportovně-rekreačním areálu. Komplex hotelu má vynikající podmínky pro pořádání konferencí a různých firemních a sportovních akcí.

Wellness hotel ŠPORT DONOVALY ***

Wellness hotel ŠPORT DONOVALY ***

Wellness hotel Sport je horský hotel s více než 70 letou tradicí. V roce 2015 byl moderně kompletně zrekonstruován. Nachází se v malebném horském prostředí v centru turistického a lyžařského střediska Donovaly, nedaleko Banské Bystrice pod hřebeny Nízkých Tater a Malé Fatry. Je vhodný k pobytu pro pro lyžaře a rodiny s dětmi.

Lázeňský dům RELAX THERMAL ***

Lázeňský dům RELAX THERMAL ***

Lázeňský dům Relax Thermal se nachází v nejstarších termálních lázních na Slovensku v Sklených Teplicích, které leží na úpatí Štiavnických vrchů v nadmořské výšce 400m.
Léčivá termální voda je mírně mineralizovaná s dominantním obsahem magnézia a kalcia, je vhodná k léčbě onemocnění pohybového a nervového ústrojí.

Hotel PARTIZÁN ****

Hotel PARTIZÁN ****

Hotel Partizán je po rozsáhlé rekonstrukci a nachází se v příjemném lesním prostředí turistického střediska Bystrá dolina - Tále. Leží v chráněném území Nízké Tatry. Je tradičně oceňován v žebříčcích kvality.

Hotel GOLFER ***

Hotel GOLFER ***

Hotel Golfer se nachází v krásné přírodě Kremnických vrchů, na okraji malebného historického města Kremnica, které má bohatou tradici mincovnictví a hornictví.

Hotel GOLDEN EAGLE ****

Hotel GOLDEN EAGLE ****

Hotel Golden Eagle se nachází v historickém centru města Levice, pouze 5 minut chůze od pěší zóny.

Hotel Grand MATEJ ***+

Hotel Grand MATEJ ***+

Hotel Grand Matej se nachází v krásném historickém centru Banské Štiavnice, nejstarším důlním městě na Slovensku. Město bylo zapsáno na Listinu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Hotel ROHOZNÁ ***

Hotel ROHOZNÁ ***

Hotel Rohozná se nachází 5km od centra města Brezno. Klidné prostředí uprostřed přírody na úpatí Nízkých Tater je ideálním místem na aktivní odpočinek.

Hotel SITNO ***

Hotel SITNO ***

Hotel Sitno se nachází v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Štiavnických vrchů, při temálních pramenech v obci Vyhne. Historické město Banská Štiavnica 15km od hotelu.

Hotel POĽANA ***

Hotel POĽANA ***

Hotel Poľana se nachází na začátku pěší zóny města Zvolen, blízko Zvolenského zámku.

Holiday Resort TELGÁRT ***

Holiday Resort TELGÁRT ***

Holiday Resort Telgárt se nachází přímo v lyžařském středisku v obci stejného názvu, která leží pod Kráľovou Hoľou. Holiday Resort se rozprostírá na rozhraní 3 národních parků - Nízké Tatry, Slovenský Raj a Muránska planina.

Hotel BRUSNO ***

Hotel BRUSNO ***

Hotel Brusno se nachází v centru lázeňské obce Brusno, která leží 20km severovýchodně od Banské Bystrice, v údolí řeky Hron. Lokalita nabízí spoustu regionálních zajímavostí a příjemné prostředí pro aktivní odpočinek.

Dovolená Pohronský region

Dovolená Slovensko