SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry

Považský region

Považský region leží v povodí řeky Váh, nejdelší řeky Slovenska. Největší města regionu jsou Žilina, Trenčín a Trnava. Starobylé, bývalé královské města jsou dnes krajskými centry. V kraji podél řeky Váh se dodnes zachovalo nejvíce středověkých strážních hradů. Nejzachovalejší jsou hrady Strečniansky, Čachtický, Beckovský, Trenčianský. Zde se nacházejí i lázně mezinárodního významu. Piešťany, Trenčianske Teplice, Rajecké Teplice. V pohoří Malá Fatra významné lyžařské středisko Vrátna.

Ubytování Považský region

Hotel MAGNUS ****

Hotel MAGNUS ****

Hotel Magnus se nachází naproti zimnímu stadionu, blízko centra města Trenčín. Hotel je vhodný pro obchodní cestující i pro hosty, hledající relax.

Hotel FLÓRA ***

Hotel FLÓRA ***

Hotel Flóra je situován v centru lázeňského a kulturního dění města Trenčianské Teplice. Toto lázeňské město se nachází v krásném přírodním prostředí Strážovských vrchů na západním Slovensku. Léčivé účinky termálních pramenů, dělají Trenčianske Teplice jedněmi z nejvyhledávanějších lázeňských středisek na Slovensku. Předností hotelu Flóra jsou lázeňské a relaxační procedury přímo v objektu.

Hotel MOST SLÁVY ***

Hotel MOST SLÁVY ***

Hotel Most Slávy se nachází na okraji krásného lázeňského parku, v historickém centru lázeňského města Trenčianske Teplice. Lázně jsou známé termální léčivou vodou, která účinně léčí všechny druhy degenerativních revmatických chorob, stavy po úrazech a ortopedických operacích.

Hotel EMPIRE ****

Hotel EMPIRE ****

Hotel Empire se nachází nedaleko starobylého centra města Trnavy. Hotel má jedno z nejmodernějších tenisových center na Slovensku.

Hotel PRESTIGE ****

Hotel PRESTIGE ****

Hotel Prestige se nachází v blízkosti historického centra města Trnava.

Hotel THERMIA PALACE *****

Hotel THERMIA PALACE *****

Hotel Thermia Palace se nachází v lázeňském městě Piešťany, které leží v náruči dvou pohoří, Považského Inovce a Malých Karpat. Lázně se vyznačují světovou raritou, a to piešťanským sirným bahnem, které svým léčivým účinkem na zánětlivá onemocnění, nemají obdoby na celém světě.
Hotel stojí přímo nad léčivými prameny a zdroji léčivého bahna, je spojen s léčebným domem Irma, kde jsou podávány léčebné procedury. Léčebný program lázní sestává až ze 60 možných procedur. Výběr procedur je podle diagnózy a doporučení lékaře.
Hotel Thermia Palace je součástí sítě Danubius Hotels Group.

Hotel SANDOR PAVILLON ****

Hotel SANDOR PAVILLON ****

Hotel Sandor Pavillon se nachází v centru světoznámého lázeňského města Piešťany, jen pár metrů od pěší zóny. Hotel je památkově chráněná nově zrekonstruovaná secesní budova.

Palace Hotel POLOM ****

Palace Hotel POLOM ****

Best Western Plus Palace hotel Polom se nachází přímo v pěší zóně centra města Žilina. Tento hotel má stoletou tradici a je nově zrekonstruovaný.

Hotel BOSS ***

Hotel BOSS ***

Hotel Boss se nachází v historickém centru města Žilina, v pěší vzdálenosti od obchodů, restaurací, galerií a různých sportovních aktivit.

Hotel BRÁNICA ****

Hotel BRÁNICA ****

Hotel Bránica se nachází v Bránické dolině nedaleko obce Belá v překrásném prostředí Národního parku Malá Fatra. Tato oblast poskytuje široké možnosti rekreace, turistiky a sportu.

Penzion JAVORINA **

Penzion JAVORINA **

Penzion Javorina se nachází v obci Čičmany ve Strážovských vrchoch, známou typickou lidovou architekturou.

Kúpeľný dom VERITAS ***

Kúpeľný dom VERITAS ***

Lázeňský dům Veritas se nachází v lázeňském městě Nimnica, na okraji lázeňského lesoparku s nádherným výhledem na vodní přehradu a okolní vrchy. Koupelny město leží v údolí Váhu mezi Púchovem a Považskou Bystricí na vodním díle - Přehrada mládeže.

Hotel ŠTEFÁNIK ****

Hotel ŠTEFÁNIK ****

Hotel Štefánik se nachází přímo v centru města Myjava. Je replikou původní budovy obecního hostince, kde byl při odvodech Milan Rastislav Štefánik. Název hotelu symbolizuje širší provázanost genia loci Myjavy s osobností a rodinou M.R. Štefánika.

Penzion BEZOVEC

Penzion BEZOVEC

Penzion Bezovec se nachází u obce Nová Lehota v krásném prostředí pohoří Považský Inovec, pouze 20km od Piešťan. V blízkosti hrad Tematín a Topoľčiansky hrad.

Hotel HÁJNICE ****

Hotel HÁJNICE ****

Horský hotel Hajnice se nachází v rekreačním středisku Vadičov na konci Vadičovskej doliny. Dominantou údolí je vrch Ľadonhora s nadmořskou výškou 999m, na jehož úpatí je hotel situovaný. Kysucké Nové Mesto 8km, Žilina 15km.

Hotel APHRODITE ****

Hotel APHRODITE ****

Hotel Aphrodite se nachází v centru lázní Rajecké Teplice. Lázeňský dům Aphrodite se skládá ze dvou částí a to z části léčebné a ubytovací. Jeho interiér je upraven v antickém stylu, který mu dodává netradiční atmosféru.

Horský hotel PODJAVORNÍK

Horský hotel PODJAVORNÍK

Horský hotel Podjavorník stojí v malebném horském prostředí pohoří Javorníky, na moravsko-slovenském pomezí na území obce Papradno. Nabízí výborné podmínky pro rodinnou dovolenou, turistiku a lyžování.

Dovolená Považský region

Dovolená Slovensko