SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry, Liptov

Šarišský region

Šarišský region leží v západní části východního Slovenska. Město Košice je druhým největším městem na Slovensku. Každoročně se zde běží Mezinárodní Maratón Míru nejstarší běh v Evropě. Při městě Prešov je muzeum se zachovalými zařízeními na dobývání a vaření kamenné soli ze 17. století. Další raritou jsou opálové doly u obce Dubník, několik století jediné doly na opál na světě. Historické centrum města Bardejov je zapsané v zoznamě Unesco. Bardejovské lázně jsou známé již od 15. století.

Ubytování Šarišský region

Hotel TORYSA ***

Hotel TORYSA ***

Hotel Torysa se nachází v centru bývalého královského města Sabinov v údolí Torysa, mezi Šarišskou vrchovinou a Čergovským pohořím. Prešov 22km, Košice 55km.

Hotel AMBASSADOR ****

Hotel AMBASSADOR ****

Hotel Ambassador se nachází přímo v historickém centru města Košice. Historická budova hotelu je chráněnou kulturní památkou.

Hotel DOUBLETREE BY HILTON ****

Hotel DOUBLETREE BY HILTON ****

Hotel Doubletree by Hilton se nachází v centru města Košice jen pár kroků od hlavní ulice s obchody, kavárnami a galeriemi.

Hotel ZLATÝ DUKÁT ****

Hotel ZLATÝ DUKÁT ****

Boutique hotel Zlatý dukát se nachází v centru města Košice, v jedné z nejstarších staveb ve městě. Její základy pocházejí z roku 1240 a je součástí prvního královského domu.

Hotel PRIVILEGE ****

Hotel PRIVILEGE ****

Hotel Privilege se nachází u vstupu do Košic z trasy Bratislava - Košice v blízkosti letiště. V hotelu se nachází největší wellness v Košicích.

Hotel BRISTOL ****

Hotel BRISTOL ****

Luxusní boutique Hotel Bristol s rodinnou atmosférou se nachází v historickém centru města Košice. Poskytuje úchvatný výhled na staré město a Dóm Sv. Alžběty, vzdálený jen 100m.

Hotel DÁLIA ***

Hotel DÁLIA ***

Eco friendly Hotel Dália se nachází v tiché uličce v centru města Košice. Je jedním z prvních ekologických hotelů na Slovensku, realizuje plán ekologických aktivit hotelu a zajímavé Eko akce, semináře a konference

Hotel GLORIA PALAC ***

Hotel GLORIA PALAC ***

Hotel Gloria Palace se nachází v blízkosti centra města Košice, při obchodním domě Aupark.

Hotel DUKLA ****

Hotel DUKLA ****

Hotel Dukla se nachází v centru města Prešov, na začátku pěší zóny.
Hotel je vhodný pro konání kongresů i různých společenských a rodinných akcí.

Hotel CARPE DIEM ****

Hotel CARPE DIEM ****

Hotel Carpe Diem se nachází v historickém centru Prešova, nedaleko dominanty města kostela sv. Mikuláše.

Hotel ENCHANTÉ ***

Hotel ENCHANTÉ ***

Hotel Enchanté se nachází v Prešově na hlavním tahu Bratislava - Košice, v blízkosti centra města. Interiér hotelu je nadčasový, originálně kombinuje materiály a barvy. Sklo a nerez v protikladu s dřevem a kůží a s nádhernou francouzskou mozaikou udává charakter hotelu.

Penzion HRADBY ***

Penzion HRADBY ***

Penzion Hradby se nachází v historickém centru města Prešov, v těsné blízkosti židovské synagogy. V pěším dosahu možnosti kulturního a společenského vyžití, restaurace, pizzerie, kavárny, bary.

Hotel LINEAS **

Hotel LINEAS **

Hotel Linea se nachází v blízkosti historického centra města Prešov.

Hotel OZÓN ***

Hotel OZÓN ***

Hotel Ozón se nachází uprostřed překrásné přírody horního Šariše Bardejovské Lázních, které patří mezi nejstarší a nejkrásnější na Slovensku, 5km od historického města Bardejov. Lázeňská kolonáda má 8 léčivých minerálních pramenů, které vyhledávají tisíce domácích i zahraničních klientů.

Hotel ASTÓRIA ***+

Hotel ASTÓRIA ***+

Hotel Astória se nachází v centru lázní oproti lázeňské kolonádě. Je historickou dominantou Bardejovských Lázní, byl postaven roku 1898 a při výzdobě fasády a interiéru byla použita neorenesanční a neobarokní ornamentika.

Vila FONTÁNA **

Vila FONTÁNA **

Vila Fontána se nachází v samém centru lázní za kostelem, mezi nákupním centrem a kolonádou. V blízkosti je hotel Ozón.

Hotel BELLEVUE ***

Hotel BELLEVUE ***

Hotel Bellevue se nachází na okraji historického města Bardejov, přibližně 2km od centra. Rozprostírá se na vyvýšeném místě, které je mimo rušných komunikací a městského hluku, poskytuje výhled na panorama města a celého okolí.

Hotel ARTIN ***

Hotel ARTIN ***

Hotel Artin se nachází v klidné lokalitě blízko centra historického města Bardejov. Z hotelu je rychlá a snadná dostupnost k nákupním centrům a turistickým atrakcím, zastávka městské dopravy 20m.

Hotel BARDEJOV ***

Hotel BARDEJOV ***

Hotel Bardejov se nachází na břehu řeky Topľa v lázeňském městě Bardejov na severovýchodě Slovenska.

Hotel PATRIOT ***

Hotel PATRIOT ***

Hotel Patriot se nachází v širším centru města Vranov nad Topľou.

Dovolená Šarišský region

Dovolená Slovensko