SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry, Liptov

Spišský region

Spišský region je bohatý na přírodní krásy v Národním parku Slovenský raj, kde turistické stezky místy nahrazují do skály zapuštěné železné stupadla nad řekou Hornád nebo žebříky nad vodopády. Region je bohatý i na historické památky ve městech Spišská Nová Ves s nejvyšší kostelní věží na Slovensku, Levoča s největším dřevěným gotickým oltářem ve střední Evropě, zapsaném v seznamu Unesco, jakož i Spišský hrad, nejrozlehlejší ve střední Evropě spolu se Spišskou Kapitulou a kostelíkem v obci Žehra.

Ubytování Spišský region

Hotel U LEVA ***

Hotel U LEVA ***

Hotel U lva se nachází na náměstí městečka Levoča. Městečko je známé zejména nejvyšším dřevěným oltářem na světě, gotickým oltářem Mistra Pavla z Levoče, který se nachází v kostele sv. Jakuba. Nejstarší část hotelu je ze 14 století s výhledem na středověké náměstí Levoče.

Hotel STELA ****

Hotel STELA ****

Hotel Stela se nachází v renesanční budově na hlavním náměstí historického města Levoča, v centru městské památkové rezervace zařízené do památek Unesco. V blízkosti je kostel sv. Jakuba s nejvyšším dřevěným gotickým oltářem na světě.

Hotel TRIO

Hotel TRIO

Hotel Trio se nachází v národním parku Slovenský ráj v turistickém středisku Čingov - Hradisko. V okolí můžete obdivovat krásu panenské přírody divokých roklin a kaňonů, s množstvím nádherných vodopádů a přírodních scenérií.

Hotel PARK ***

Hotel PARK ***

Hotel Park se nachází v obci Smižany, část Čingov - Hradisko v Slovenském ráji, vzdálen pouze 4km od Spišské Nové Vsi.
V okolí je 220km značkovaných turistických stezek, po kterých se dostanete do panenské přírody divokých roklin a kaňonů, s množstvím nádherných vodopádů a přírodních scenérií.

Hotel METROPOL ***

Hotel METROPOL ***

Hotel Metropol se nachází v centru města Spišská Nová Ves, které je branou do národního parku Slovenský ráj. Město s okolím tvoří krásnou oblast středního Spiše, s rozmanitostí přírodních krás a bohatstvím kulturně památek.

Parkhotel CENTRUM ***

Parkhotel CENTRUM ***

Parkhotel Centrum se nachází v centru, na okraji památkové zóny náměstí ve městě Spišská Nová Ves. Autobusové a vlakové nádraží 10 minut od hotelu.

Penzion MÁRIA

Penzion MÁRIA

Penzion Mária se nachází v klidné části obci Smižany v Slovenském ráji, pouze 4km od Spišské Nové Vsi. Z hotelu je přímý výhled na Slovenský ráj a Vysoké Tatry.

Penzion SPIŠSKÝ DVOR

Penzion SPIŠSKÝ DVOR

Penzion Spišský Dvor se nachází v obci Smižany, které jsou vstupní branou do Slovenského ráje. V okolí jsou turistické trasy, které vedou roklemi s jedinečnými kaskádami a vodopády.

Dovolená Spišský region

Dovolená Slovensko