SlovenskyEnglishČesky

Lokalita
Slovensko / Spišský region / Spišská Nová Ves
Děti do 3 let zdarma
Wellness
Wifi
Bezbariérový přístup
Zvíře povoleno
Parkoviště
Naše hodnocení
***
Poloha
Hotel Metropol se nachází v centru města Spišská Nová Ves, které je branou do národního parku Slovenský ráj. Město s okolím tvoří krásnou oblast středního Spiše, s rozmanitostí přírodních krás a bohatstvím kulturně památek.
Ubytování
Hotel nabízí pohodlné ubytování v pokojích typu Standard a nově zrekonstuovaných De Luxe pokojích. Všechny pokoje a apartmány mají koupelnu s vanou, WC, LCD TV, wifi, telefon, ledničku. Standard jednolůžkový pokoj má asi 17m2. Standard dvoulůžkový pokoj má asi 30m2, možnost přistýlky. Standard apartmán má asi 48m2, samostatná ložnice, obývací místnost, předsíň. De Luxe dvoulůžkový pokoj má asi 30m2, možnost přistýlky, příslušenství pro přípravu kávy a čaje na vyžádání zdarma.
Strava
Snídaně podávané formou bufetu. Možnost objednání polopenze, celé penze.
Vybavení hotela a další služby
Hotel Metropol Spišská Nová Ves má recepci, restauraci, denní bar, kavárna, salonek, zimní zahradu, kongresový sál, wifi v restauračních a kavárenských prostorách, žehlení a praní prádla, úschovna zavazadel, garáž za poplatek, monitorované parkoviště zdarma.
Sport, relax, wellness
Wellness centrum - 5 druhů saun, masážní bazén, ochlazovací bazén, ledová studna, 3 druhy masážních sprch, vyhřívaná lehátka, oddychová zóna. Na vyžádání za poplatek různé typy masáží.
Zábava
Návštěva historických památek, turistika. Mezi památkami dominuje Spišský hrad, chrám sv. Jakuba v Levoči, Spišská Kapitula, kostelík v Žehře. Některé z těchto památek jsou zapsány na seznamu světového kulturního dědictví. Gotická cesta prezentuje kulturně památky z období gotiky na území Spiše a Gemera.
Rodina, děti
Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Dětská postýlka a židlička na vyžádání zdarma.
Extra
Zvířata povolena pouze na vyžádání předem, bez stravy, za poplatek. Sleva 20% pro hotelové hosty na všechny druhy masáží. Sleva 20% na ubytovací služby pro hosty s průkazem ZTP.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Standardní délka pobytu je 7 nocí. Nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 14:00 hod. Pokoje je nutné uvolnit do 10:00 hod. Na vyžádání možnost zkrácených nebo prodloužených pobytů.
Cena zahrňuje
ubytování se snídaní vstup do wellness centra na 2 hodiny internetové připojení parkování
Povinné doplatky
místní poplatek cca € 0,50 / osoba / noc (platba na místě)
Možnost doobjednat
přistýlka € 17,00 / osoba / noc (platba v CK) zvíře € 7,00 / noc (platba na místě) garáž € 15,00 / noc (platba na místě) komplexní cestovní pojištění
Upozornění
Celoroční provoz.
Doprava
Individuální.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Hotel METROPOL *** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka