SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry, Liptov

imgimgimgimg

Tatranský region

Nejznámějším a pro návštěvníky Slovenska nejpřitažlivějším regionem Slovenska je Tatranský region se svým pohořím Vysoké Tatry a Belianské Tatry. Jsou to nejmenší velehory světa. Díky vhodným podmínkám zde vznikly klimatické lázně, turistické stezky, lyžařská střediska a sjezdovky. Množství ubytovcích zařízení, od horských chat po luxusní hotely. V AquaCity Poprad je celoročně otevřené termální a wellness centrum s výhledem na tatranské štíty. Atraktivní je splav řeky Dunajec na vorech a návštěva hradu Stará Ľubovňa.

Ubytování Tatranský region

Hotel ATRIUM ***

Hotel ATRIUM ***

Hotel Atrium se nachází v Novém Smokovci, pod Slavkovským štítem, obklopený pohořím Vysoké Tatry. Je dobře dostupný veřejnou i individuální dopravou. Poblíž hotelu se nachází Jakubkova louka - nejlepší lyžovačka pro děti a začátečníky. Hotel Atrium se nachází jen 200m od pozemní lanovky vedoucí na Hrebienok, který je oblíbeným výletním místem.

Hotel PALACE GRAND ****

Hotel PALACE GRAND ****

Lázeňský hotel Palace Grand se nachází v Novém Smokovci ve Vysokých Tatrách. Je tu příznivé vysokohorské klima, působící blahodárně zejména na nemoci dýchacích cest, poruchy metabolismu, nemoci z povolání.

Wellness Hotel KONTAKT ****

Wellness Hotel KONTAKT ****

Wellness Hotel Kontakt se nachází u lesa na hranici Tatranského národního parku v obci Stará Lesná. Lokalitu obklopuje Pieninský národní park, Národní park Nízké Tatry a Národní park Slovenský ráj.

Grand Hotel PERMON ****

Grand Hotel PERMON ****

Grand hotel Permon se nachází v malebné obci Podbanské, která je vstupní branou do Vysokých Tater.

Hotel PIERIS ***

Hotel PIERIS ***

Zrekonstruovaný hotel Pieris, dříve známý pod jménem Kriváň, se nachází pod štítem Kriváň v západní části Vysokých Tater v obci Podbanské. Jsou zde výborné podmínky zejména pro lyžování sjezdové i běžecké.

Hotel HUBERT VITAL RESORT ****

Hotel HUBERT VITAL RESORT ****

Hotel Hubert se nachází pod štíty Vysokých Tater v obci Gerlachov.

Hotel CROCUS ****

Hotel CROCUS ****

Hotel Crocus se nachází přímo na Štrbském Plese. Je situován mezi centrálním parkovištěm a železniční stanicí.

Grand Hotel KEMPINSKI *****

Grand Hotel KEMPINSKI *****

Grand Hotel Kempinski se nachází na Štrbském Plese, poskytuje nádherný výhled na jezero a panorama Vysokých Tater. Současný hotel sestává ze tří propojených budov postavených vedle sebe - Jánošík, Kriváň a Hviezdoslav.

Hotel PATRIA ****

Hotel PATRIA ****

Hotel Patria se nachází na břehu vysokohorského plesa v závěru Mlýnské doliny v nadmořské výšce 1355m. Je dominantní stavbou Štrbského Plesa a je považován za jeden z nejkrásnějších hotelů ve Vysokých Tatrách.

Hotel SOBOTA ***

Hotel SOBOTA ***

Hotel Sobota se nachází ve městě Poprad, část Spišská Sobota. V blízkém okolí hotelu jsou bohaté možnosti turistiky, koupání a poznávání historických památek regionu.

Hotel AQUACITY MOUNTAIN VIEW ****

Hotel AQUACITY MOUNTAIN VIEW ****

Hotel AquaCity Mountain View je součástí komplexu AquaCity Poprad, nachází se jen pár kroků od Welness centra. V okolí je mnoho vysokohorských turistických a cyklistických stezek, kde můžete poznávat krásu Vysokých Tater.

Hotel SATEL ***

Hotel SATEL ***

Hotel Satel se nachází v turistickém centru města Poprad. Jeho poloha je ideální pro dobrou a rychlou dostupnost vodního parku AquaCity, fotbalového hřiště, Arény Poprad a největších nákupních center.

Hotel AQUACITY SEASONS ***

Hotel AQUACITY SEASONS ***

Hotel AquaCity Seasons je součástí komplexu AquaCity Poprad, nachází se jen pár kroků od Welness centra. V okolí je mnoho vysokohorských turistických a cyklistických stezek, kde můžete poznávat krásu Vysokých Tater.

Chatky DUNAJEC VILLAGE

Chatky DUNAJEC VILLAGE

Chatová osada Dunajec Village se nachází v atraktivním prostředí Pieninského národního parku v obci Červený Kláštor. V okolí najdete zachovanou lidovou architekturu, historické a kulturní památky, léčivé prameny a možnosti turistiky.

Grandhotel PRAHA ****

Grandhotel PRAHA ****

Grandhotel Praha se nachází v Tatranské Lomnici nedaleko kabinkové lanovky na Skalnaté Pleso. Hotel byl postaven v nádherném secesním stylu roku 1905.

Penzion STRACHAN ***

Penzion STRACHAN ***

Penzion Strachan se nachází ve vesničce Ždiar v Belianských Tatrách, která je specifická lidovou architekturou, goralským krojům a nářečím. V roce 2012 byl penzion celkově zrekonstruován.

Grand Hotel BELLEVUE ***

Grand Hotel BELLEVUE ***

Grand Hotel Bellevue se nachází v centru Vysokých Tater - v Horním Smokovci - v nadmořské výšce 1010m na úpatí Slavkovského štítu, na místě nazvaném Pěkná Vyhlídka. Současný hotel vznikl spojením dvou tatranských hotelů - hotelu Bellevue a hotelu Sport.

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel INTERNATIONAL ****

Hotel International se nachází přímo na golfovém hřišti a je součástí golfového resortu ve Velké Lomnici. Z hotelu az golfového hřiště je krásný výhled na panorama Vysokých Tater.

Dovolená Tatranský region

Dovolená Slovensko