SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry

Turčiansky region

Turčiansky region se nachází v Turčianské kotlině obklopené horami. Na jeho území se nacházejí přírodní rezervace a jedna národní přírodní památka v zachovalých karpatských lesích, nejbohatší Tisová lokalita v Evropě. Historickým centrem regionu je město Martin. Sídlí zde etnografické muzeum, národní kulturní památka hřbitov osobností. V lázních Turčianske Teplice je hojně navštěvován Spa Aquapark díky termálním minerálním pramenům.

Ubytování Turčiansky region

Hotel VEĽKÁ FATRA ***

Hotel VEĽKÁ FATRA ***

Hotel Veľká Fatra se nachází v lázeňském městě Teplice. Největším přírodním bohatstvím lázní jsou minerální prameny a termální vody. Okolní pohoří Velké a Malé Fatry, Kremnické vrchy a pohoří Žiar vytvářejí nádherné prostředí a vynikající podmínky na poznávání přírody a jejích krás.

Penzion MILKA **

Penzion MILKA **

Penzion Milka se nachází v centru lázeňského města Turčianske Teplice jen 50m od areálu lázní. Léčí se zde nemoci ledvin, močových cest a pohybového ústrojí.

Hotel REZIDENT ***

Hotel REZIDENT ***

Hotel Rezident se nachází v krásném prostředí lázeňského města Turčianske Teplice, 40m od hotelu Velká Fatra, a 60m od Spa & Aquaparku.

Penzion OÁZA **

Penzion OÁZA **

Penzion Oáza se nachází v centru města Turčianske Teplice. Lázně, ve kterých se léčí nemoci ledvin a nervové onemocnění jsou vzdálené asi 150m.

Apartmány GREENFIELD

Apartmány GREENFIELD

Apartmány Greenfield se nacházejí v lyžařském středisku Martinské hole, přímo nad městem Martin. Martinské hole patří do Národního parku Malá Fatra, jejich členitý terén poskytuje množství turistických tratí, v okolí jsou kulturní a historické památky a termální lázně.

Hotel MARTINSKÉ HOLE ***

Hotel MARTINSKÉ HOLE ***

Hotel se nachází v malebném prostředí Malé Fatry, přímo nad městem Martin v nadmořské výšce 1223m. Čistý horský vzduch a okolní příroda s jedinečným výhledem na Velkou a Malou Fatru pro chvíle aktivního odpočinku.

Chata MATIČIAR

Chata MATIČIAR

Oblíbená chata matičiari se nachází v Lúčanské části Malé Fatry v srdci lyžařského střediska Martinské hole.

Hotel IMPOZANT ****

Hotel IMPOZANT ****

Hotel Impozant se nachází v lyžařském středisku Snowland Valča, ve Valčianské údolí v regionu Turiec.

Penzion PERUN **

Penzion PERUN **

Penzion Perun se nachází ve Valčianské dolině v regionu Turiec, přímo v lyžařském středisku Snowland, které nabízí novou 4 sedačkovou lanovku, 5 vleků.

Penzion POD PIVNICOU

Penzion POD PIVNICOU

Penzion Pod Pivnicou se nachází přímo v lyžařském středisku Snowland ve Valčianské Dolině pouze 12km od Martina. Penzion je výchozím turistickým bodem Valčianské doliny.

Hotel VICTORIA ****

Hotel VICTORIA ****

Hotel Victoria je moderní hotel s rodinnou atmosférou, nachází se v klidné lokalitě Stráně pod Martinskými hoľami, nedaleko centra města Martin.

Chata KAŠKA

Chata KAŠKA

Chata Kaška se nachází v překrásném horském prostředí Velké Fatry, přímo pod svahem lyžařského střediska Jasenská Dolina, 15km od Martina. Chata je vhodná pro rodinnou rekreaci i školy přírodě

Chata NA VŔŠKU

Chata NA VŔŠKU

Chata Na vršku se nachází přímo v lyžařském středisku Jasenská Dolina, 12km od města Martin. Překrásné okolí a malebné vrcholky Velké Fatry nabízejí mnoho možností pro aktivní odpočinek.

Apartmány TURIEC ***

Apartmány TURIEC ***

Apartmánový dům Turiec se nachází v obci Košťany nad Turcom, vzdálené od Martina 4km. 50m od domu se nachází restaurace a pizzerie.

Dovolená Turčiansky region

Dovolená Slovensko