SlovenskyEnglishČesky

Letní dovolená Slovensko - Bratislava, Vysoké Tatry

Zemplínsky region

Zemplínsky region leží v nejvýchodnější části Slovenska. Střediskem regionu je město Michalovce. V jeho blízkosti se nachází "slovenské moře", vodní nádrž Zemplínská Šírava s vysokým počtem slunečných dnů a teplou vodou. Významné postavení má Tokajská vinařská oblast u města Trebišov. I když je nejmenší vinohradnickou oblastí, kvalitou a jedinečností je jednou z nejznámějších. V severovýchodní části je zachovalé přírodní prostředí v Národním parku Poloniny.

Ubytování Zemplínsky region

Penzion FAMILY ***

Penzion FAMILY ***

Penzion Family se nachází na Zemplínské Šíravě ve středisku Klokočov, pouze 150m od vodní nádrže, město Michalovce 15km.

Hotel EURO PENZIÓN SALAŠ ***

Hotel EURO PENZIÓN SALAŠ ***

Hotel Euro Penzión Salaš se nachází u vodní nádrže Zemplínská Šírava v rekreačním středisku Medvědí hora, 12km od města Michalovce

Hotel EUROBUS ***

Hotel EUROBUS ***

Hotel Eurobus se nachází 12km od města Michalovce, v centru rekreační oblasti Zemplínská Šírava, ve středisku Medvědí hora. Hotel je situován přímo na špici poloostrova v těsné blízkosti vody.

Penzion SLNEČNÝ LÚČ

Penzion SLNEČNÝ LÚČ

Penzión Slnečný Lúč sa nachádza v rekreačnom stredisku Hôrka pri Zemplínskej šírave 180m od upravenej pláže. Michalovce cca 8km.

Chata FAJN

Chata FAJN

Chata Fajn se nachází u vodní nádrže Zemplínská Šírava v centru rekreačního střediska Kamenec, cca 100m od pláží a venkovních bazénů.

Hotel ARMALES ***

Hotel ARMALES ***

Hotel Erbovní listina se nachází v obci Stakčín, která je vstupní branou do Národního parku Poloniny. Je obklopen krásnou přírodou chráněné oblasti Východních Karpat. Autobusová zastávka a vlakové nádraží 100m od hotelu.

Hotel ALIBABA ***

Hotel ALIBABA ***

Hotel Alibaba se nachází v centru města Humenné, v bezprostřední blízkosti pěší zóny. V roce 2012 prošel kompletní rekonstrukcí a v současnosti nabízí prostor na relax i možnosti pro uspořádání různých seminářů a kongresů.

Hotel KARPATIA ***

Hotel KARPATIA ***

Hotel Karpatia se nachází v blízkosti pěší zóny, cca 250m od historického centra města Humenné. Autobusové a vlakové nádraží cca 100m od hotelu.

Hotel JALTA ****

Hotel JALTA ****

Hotel Jalta se nachází městě Michalovce. Díky své poloze v centru města a nedaleké vzdálenosti od vodní nádrže Zemplínská Šírava je oblíbeným místem pro obchodní cestující, ale i pro turisty. Je vhodný pro řízení rodinných oslav a společenských akcí.

Penzion BIELA LABUŤ *

Penzion BIELA LABUŤ *

Penzion Bílá labuť se nachází na okraji města Michalovce. V blízkosti hypermarketů a železniční stanice, při cestě k vodní nádrži Zemplínská Šírava.

Hotel DRUŽBA ****

Hotel DRUŽBA ****

Kompletně zrekoštruovaný hotel Družba s dlouholetou tradicí as moderním službami se nachází v centru města Michalovce.

Hotel ZEMPLÍN **

Hotel ZEMPLÍN **

Hotel Zemplín se nachází v jižní části centra města Trebišov, v blízkosti vstupní brány městského parku s zámečkem rodiny Andrássyiovcov ve kterém je instalováno vlastivědné muzeum.

Euro Hotel VIHORLAT ***

Euro Hotel VIHORLAT ***

Euro Hotel Vihorlat se nachází v centru města Snina v regionu Horný Zemplín.

Hotel RUBÍN *

Hotel RUBÍN *

Hotel Rubín se nachází na pěší zóně v centru města Svidník.

Dovolená Zemplínsky region

Dovolená Slovensko