SlovenskyEnglishČesky

Nejkratší cesta k Jadranu, dovolená u moře - Slovinsko 2018

Savinjska > Olimje

Wellness Hotel SOTELIA ****+

Wellness Hotel SOTELIA ****+

Wellness hotel Sotelia je součástí Terme Olimia, moderní lázeňské vesničky uprostřed přírody. Spolu s wellness centrem Orhidelia má jedinečnou architekturu, která byla oceněna i cenou Plečnik za architekturu země v roce 2006. Zelená střecha, velké světlé plochy a elementy v hotelu vytvářejí harmonii s okolní přírodou.
Terme Olimia se nachází u menší vesničce Olimje, která má bohatou historii (již od roku 1208), větší město v okolí je Podčetrtek.

Hotel BREZA ****

Hotel BREZA ****

Renovovaný hotel Bříza je součástí termálního areálu Terme Olimia. Lázeňské středisko se nachází ve vesničce Olimje (Podčetrtek), která je známá kromě lázní i pivovarem, jelení farmou či klášterem s historickou lékárnou.

Aparthotel ROSA ****

Aparthotel ROSA ****

Aparthotel Rosa je součástí lázeňského komplexu Terme Olimia v kopcovité oblasti Slovinska při vesničce Olimje. Centrum vesničky asi 1km, větší město v oblasti je Podčetrtek.
Oblast je bohatá na možnosti vyžití a relaxace po celý rok, kromě vodního parku a wellness zón i cyklistika, golf, možnost prohlídky starého kláštera nebo místního pivovaru.