SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Bulharsku - Bansko, Borovets, Pamporovo ...

first minute Itálie, Chorvatsko

Bulharsko

Bulharsko je pro středoevropana známé zatím spíše jako populární, ekonomicky dostupná přímořská destinace. Pro ty, co sledují dění světového poháru v alpském lyžování je už pojem Bansko známý déle av roce 2014 začalo středisko is masivnější kampaní na přitažení lyžaře ze západních zemí. Toto nejmladší bulharské středisko je zároveň největší, bezkonkurenčně před dalším Borovets či Pamporovo. Bulharské střediska jsou stále ještě exotikou pro naše klienty, atraktivní jsou zejména cenovou výhodností, která může vyvážit větší kilometrovou vzdálenost ze Slovenska v porovnání s rakouskými či italskými horami. V případě zájmu je možné zajistit i letecké spojení do Sofie s následným transferem k ubytování. K dispozici jsou hotely všech kategorií pro turistickou i náročnou kategorii klientů.

Lyžařské střediska v Bulharsku:

Bansko
imgimgimgimgimgimgSkimap BanskoSkipass Bansko

Bansko

Bansko je největší lyžařské středisko v Bulharsku. Kdo sleduje dění světového poháru v Alpském lyžování, zná toto středisko z dění závodů žen i mužů. Má celkem asi 70km sjezdovek a snese srovnání s 3-4 * lyžařskými středisky v Alpách. K dispozici jsou tratě všech náročností v přibližně stejném zastoupení, co ulahodí každému lyžaři.

Nenašli jste přesně to co hledáte? Napište nebo zavolejte, připravíme pro vás "na míru" lyžovačku v jakémkoliv lyžařském středisku v Bulharsku i mimo výše uvedené nabídky. Pokud vás neoslovila nabídka lyžování Bulharsko, zkuste možnosti lyžovačky v některé z dalších lyžařských zemí:

Lyžování Itálie
Lyžování Rakousko
Lyžování Francie
Lyžování Švýcarsko
Lyžování Slovinsko
Lyžování Bulharsko
Lyžování Česká republika
Lyžování Slovensko

Hlavní stránky RenyTravel: Dovolená | Lyžování
Partneři: