SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Česká republika - Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Šumava

first minute Itálie, Chorvatsko

Beskydy

Pahorkatina na severu Moravy nese název Beskydy a poskytuje několik zajímavých možností pro kvalitní převážně rodinné lyžování během zimní dovolené v České republice. Lyžařská střediska Pustevny, Lysá Hora, Hrozenkov, Bílá, Soláň uspokojí každého milovníka zimy na horách a v oblasti lyžování si na své přijde každý středně zdatný lyžař.

Ubytování Beskydy

Bungalovy EROPLÁN

Bungalovy EROPLÁN

Bungalovy Eroplán leží v blízkosti koupaliště, tenisových kurtů a parku. Areál je vzdálen 200 m od hotelu Eroplán.

Hotel EROPLÁN

Hotel EROPLÁN

Komfortní hotel Eroplán je umístěn nedaleko centra města v těsné blízkosti koupaliště a velkého parku se známým rožnovským skanzenem. Ve městě je dále k dispozici zimní stadion a krytý plavecký bazén s tobogánem.

Hotel LANTERNA

Hotel LANTERNA

Dovolujeme si Vám představit čtyřhvězdičkový hotel Lanterna, který patří do sítě hotelů Valachy (hotel Horal, hotel Galik) a nachází se v atraktivní turistické a sportovní oblasti na východě České republiky. Hotel je zasazen do malebného údolí Velkých Karlovic v chráněné krajinné oblasti Beskyd. Hotel se nachází v malebném údolí Leskové ve Velkých Karlovicích v CHKO Beskydy, 300 m od sportovního areálu Razula s kilometrovým lyžařským svahem.

Hotel GALIK

Hotel GALIK

Dovolujeme si Vám představit hotel Galik, který patří do sítě hotelů Valachy (hotel Horal, hotel Lanterna) a nachází se v atraktivní turistické a sportovní oblasti na východě České republiky. Hotel je zasazen do malebného údolí Velkých Karlovic v chráněné krajinné oblasti Beskyd. Díky své vynikající poloze je ideálním výchozím místem mnoha turistických, cyklistických i běžeckých tras.
Hotel se nachází v malebném údolí Leskové ve Velkých Karlovicích v CHKO Beskydy, 300 m od sportovního areálu Razula s kilometrovým lyžařským svahem.

Hotel HORAL

Hotel HORAL

Hotel Horal se nachází na okraji Velkých Karlovic v bezprostřední blízkosti hranic se Slovenskem. Několik hotelových budov najdete v malebném horském údolí plném klasických valašských chaloupek. Krásná podhorská krajina a nádherný výhled do údolí činí z tohoto hotelu atraktivní místo pro Váš pobyt. Horský hotel je svými službami a umístěním ideální pro aktivně strávenou dovolenou spojenou s relaxací, wellness službami nebo také pro pohodovou rodinnou rekreaci. Chráněná krajinná oblast nabízí zajímavé výlety do okolí a desítky kilometrů značených tras pro cyklistiku a turistiku Hotel je součástí přírodního golfového hřiště, které se v zimě proměňuje v upravovanou a plně osvětlenou sjezdovku o délce 400m i s dětským vlekem. Po celou zimní sezónu je také v rámci lyžování provozována Lyžařská škola Horal. Přímo nad hotelem je zábavný Lanový park s řadou překážek.

Hotel TROYER

Hotel TROYER

Velmi komfortní hotel Troyer se nachází v turisticky oblíbené oblasti Moravskoslezských Beskyd pod masivem Radhoště a Velkého Javorníku v blízkosti naší nejstarší lanové dráhy na Pustevny.

Hotel RÁZTOKA

Hotel RÁZTOKA

Hotel Ráztoka se nachází na okraji horské obce asi 300 m od dolní stanice lanové dráhy na Pustevny.

Apartmány EVA

Apartmány EVA

Apartmány Eva se nacházejí v obci Kunčice pod Ondřejníkem, která je vzdálena přibližně 3 km od Frenštátu pod Radhoštěm a 15 km od Rožnova pod Radhoštěm.

Hotel MESIT

Hotel MESIT

Hotel je umístěn ve svahu na okraji lesa. V blízkosti se nacházejí známá zimní sportovní střediska Pustevny, Soláň a Bumbálka, okolí je protkáno množstvím značených turistických a cykloturistických tras.

Hotel PETR BEZRUČ

Hotel PETR BEZRUČ

Hotel Petr Bezruč se nachází v horském údolí ve svahu nad říčkou Satinou pod Lysou horou – nejvyšší horou Beskyd – v nadmořské výšce 620 m.

Hotel SONÁTA

Hotel SONÁTA

Hotel Sonáta se nachází v Hradci nad Moravicí, v bezprostřední blízkosti hradeckého zámku a přilehlé zámecké zahrady.

Hotel SEPETNÁ

Hotel SEPETNÁ

Hotel se nachází v lesnaté krajině na úpatí Lysé hory. V blízkém okolí jsou k dispozici lyžařské sjezdovky a asi 500 m od hotelu je vzdáleno venkovní aquacentrum Sluníčko s tobogány.

Lyžařské středisko Beskydy

Nadmořská výška: ___, sezóna: ___, zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: ___, lehké: ___, střední: ___, těžké: ___
Lanovky: celkem: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabinky: ___, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Beskydy

oblíbená místa zimní dovolené na horách v Česku nabízí množství příjemných lyžařských středisek. Nejlepší z nich jsou určitě ty z oblasti Krkonoše, všechny další najdete na stránce - Lyžování Česká republika.