SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Česká republika - Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Šumava

first minute Itálie, Chorvatsko

Beskydy > Velké Karlovice

Obec Velké Karlovice leží ve Zlínském kraji, v okrese Vsetín, na řece Horní Bečva, 22km na východ od města Vsetín. Lyžařské středisko Razula v místní části Léskové v nadmořské výšce 750m nabízí červenou sjezdovku s délkou 1000m a převýšením 210m, s vlekem Dopplemayr, s umělým zasněžováním a večerním osvětlením.
Lyžařské středisko Kyčerka v nadmořské výšce 710m nabízí celkem 2400m sjezdovek se 7 vleky, se zasněžováním v délce 1300m a večerním lyžováním.

Hotel LANTERNA

Hotel LANTERNA

Dovolujeme si Vám představit čtyřhvězdičkový hotel Lanterna, který patří do sítě hotelů Valachy (hotel Horal, hotel Galik) a nachází se v atraktivní turistické a sportovní oblasti na východě České republiky. Hotel je zasazen do malebného údolí Velkých Karlovic v chráněné krajinné oblasti Beskyd. Hotel se nachází v malebném údolí Leskové ve Velkých Karlovicích v CHKO Beskydy, 300 m od sportovního areálu Razula s kilometrovým lyžařským svahem.

Hotel GALIK

Hotel GALIK

Dovolujeme si Vám představit hotel Galik, který patří do sítě hotelů Valachy (hotel Horal, hotel Lanterna) a nachází se v atraktivní turistické a sportovní oblasti na východě České republiky. Hotel je zasazen do malebného údolí Velkých Karlovic v chráněné krajinné oblasti Beskyd. Díky své vynikající poloze je ideálním výchozím místem mnoha turistických, cyklistických i běžeckých tras.
Hotel se nachází v malebném údolí Leskové ve Velkých Karlovicích v CHKO Beskydy, 300 m od sportovního areálu Razula s kilometrovým lyžařským svahem.

Hotel HORAL

Hotel HORAL

Hotel Horal se nachází na okraji Velkých Karlovic v bezprostřední blízkosti hranic se Slovenskem. Několik hotelových budov najdete v malebném horském údolí plném klasických valašských chaloupek. Krásná podhorská krajina a nádherný výhled do údolí činí z tohoto hotelu atraktivní místo pro Váš pobyt. Horský hotel je svými službami a umístěním ideální pro aktivně strávenou dovolenou spojenou s relaxací, wellness službami nebo také pro pohodovou rodinnou rekreaci. Chráněná krajinná oblast nabízí zajímavé výlety do okolí a desítky kilometrů značených tras pro cyklistiku a turistiku Hotel je součástí přírodního golfového hřiště, které se v zimě proměňuje v upravovanou a plně osvětlenou sjezdovku o délce 400m i s dětským vlekem. Po celou zimní sezónu je také v rámci lyžování provozována Lyžařská škola Horal. Přímo nad hotelem je zábavný Lanový park s řadou překážek.

V případě, že jste si nevybrali ubytování v rázovité vesnici Velké Karlovice, navštivte stránky sousedních lyžařských středisek v oblasti Beskydy - Lyžování Beskydy