SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Česká republika - Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Šumava

first minute Itálie, Chorvatsko

Český Ráj

Nejstarší chráněný přírodní park v České republice je Český ráj, který se nachází nedaleko Prahy. Směs přírodních krás a historických i folklorních památek vytváří z tohoto území lákavou turistickou destinaci. Letní návštěvník se zde může věnovat nejrozmanitějším aktivitám od koupání až po paragliding, v zimě si zalyžujete v Popelka, Kozákova, Turnov.

Ubytování Český Ráj

Rekreační dům TROSKY-BLICK

Rekreační dům TROSKY-BLICK

Komfortní novostavba se nachází na klidné vyvýšenině v chráněné krajinné oblasti Český ráj a má nádherný výhled na hrad Trosky a celé panorama Hruboskalska.

Pension TÁBOR

Pension TÁBOR

Penzion Tábor vznikl na místě bývalé turistické chaty. Byl slavnostně otevřen v květnu 2006. Díky své poloze poblíž Lomnice nad Popelkou je oblíbeným turistickým a cykloturistickým cílem. Při přestavbě a rozsáhlé rekonstrukci nebyla opomenuta ani dominanta tohoto kraje – slavná Tichánkova rozhledna.

Hotel LÁZNĚ SEDMIHORKY

Hotel LÁZNĚ SEDMIHORKY

Klidný hotel Lázně Sedmihorky je umístěn v upraveném lesoparku v těsné blízkosti známého skalního města (Hruboskalsko).

Penzion SVĚTLÁ

Penzion SVĚTLÁ

Pension Světlá leží nedaleko krásného města Semily (4 km), malebné oblasti Českého ráje nedaleko hory Kozákov.

Pension U KOUBUSŮ

Pension U KOUBUSŮ

Pension se nachází v obci Pelešany v těsné blízkosti u Turnova na začátku Stezky Českého ráje. Okolí je pokryto lesy, skalními útvary (útvary Skalního města), rybníky a přírodními koupališti, vysoká je také koncentrace hradů a zámků (např. Valdštejn je vzdálen pouze 1,5 km).

Hotel RUSTIKAL

Hotel RUSTIKAL

Hotel Rustikal je umístěn v obci Dětenice, která se nachází na jižním okraji regionu Český ráj. V jeho těsné blízkosti se nachází známý komplex historických budov středověké krčmy, zámeckého pivovaru a zámku.

Hotel STŘEDOVĚKÝ HOTEL DĚTENICE

Hotel STŘEDOVĚKÝ HOTEL DĚTENICE

Středověký hotel Dětenice je součástí historického komplexu společně se zámkem, středověkou krčmou a pivovarem. Nachází se ve stejnojmenné obci na jižním okraji regionu Český ráj. Jako jediný u nás je součástí řetězce unikátních hotelů světa „Unusual & Unique Hotels of the World“. Unikátní interiéry hotelu okouzlí každého návštěvníka, v hotelové recepci vítá hosty žebrák nebo čarodějnice a do pokoje doprovází trpaslík s lucernou. Navíc v hotelu ve dne v noci straší …

Hotel SKALNÍ MĚSTO

Hotel SKALNÍ MĚSTO

Hotel Skalní město se nachází ve 3 ha velkém udržovaném parku, 500 m od vstupu do Prachovských skal. Romantické koupaliště U Pelíška je vzdáleno 1 km.

Hotel U KRÁLE

Hotel U KRÁLE

Nově otevřený rodinný hotelu U krále se nachází v centru města Jičína v těsné blízkosti Valdštejnova náměstí a nedaleko zámku a Valdické brány. Koupaliště je vzdáleno 300 m, aquacentrum 1 km, bowling 20 m, Prachovské skály 15 km, hrad Kost 17 km.

Hotel JIČÍN

Hotel JIČÍN

Hotel Jičín stojí v centru Jičína, 200 m od historického náměstí. 5 km za městem začíná Český ráj a Prachovské skály.

Hotel SKÁLA

Hotel SKÁLA

Hotel Skála se nachází v centru obce Malá Skála s výhledem na skalní útvar Pantheon či Suché skály.

Apartmány PROKOP

Apartmány PROKOP

Nově zrekonstruované velké apartmány se nachází v areálu rodinného domu v centru obce Malá Skála – jeden v přízemí domu a druhý v samostatném objektu v zahradě.

Lyžařské středisko Český Ráj

Nadmořská výška: ___, sezóna: ___, zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: ___, lehké: ___, střední: ___, těžké: ___
Lanovky: celkem: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabinky: ___, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Český Ráj

oblíbená místa zimní dovolené na horách v Česku nabízí množství příjemných lyžařských středisek. Nejlepší z nich jsou určitě ty z oblasti Krkonoše, všechny další najdete na stránce - Lyžování Česká republika.