SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Česká republika - Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Šumava

first minute Itálie, Chorvatsko

Krkonoše

Největší pohoří v Čechách s nejvyšším vrcholem Sněžka (1.602 m) nabízí pestré možnosti trávení zimní dovolené na lyžích, ale i překrásné prostředí na letní turistiku. Lyžařská střediska Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Harrachov či Rokytnice nad Jizerou znají i zahraniční lyžaři a patří k nejlepším zimním lyžařským střediskům v Čechách.

Ubytování Krkonoše

Penzion AQUA PARK

Penzion AQUA PARK

Areál je umístěn přímo naproti dolní stanice lanovky na Medvědín.

Pension ROSA

Pension ROSA

Horský pension s výhledem na špindlerovskou přehradu a na Hromovku je umístěn v části Bedřichov v blízkosti hotelu Astra (možnost využití wellness centra s bazénem, bowlingu …). Skiareál Medvědín je vzdálen přibližně 400 m, Hromovka (spojovací lanovka do skiareálu Svatý Petr) 500 m.

Hotel START

Hotel START

Hotel Start se nachází asi 200 m od centra města, přibližně 600 m od skiareálu Svatý Petr a 700 m od skiareálu Medvědín (přibližovací sedačková lanovka je vzdálena cca 400 m).

Hotel ZÁTIŠÍ

Hotel ZÁTIŠÍ

Komfortní hotel leží v údolí Sv. Petra na klidném místě v blízkosti hotelu Alpský. Odtud je překrásný výhled do celého údolí i na hřebeny Kozích hřbetů.

Hotel ALPSKÝ

Hotel ALPSKÝ

Hotel s dlouhou tradicí ubytovacích služeb se nachází v údolí Svatého Petra, přibližně 400 m od stejnojmenného skiareálu.

Pension MONIKA

Pension MONIKA

Komfortní pension Monika se nachází na klidném místě nad centrem Špindlerova Mlýna v části obce zvané Bedřichov. Od sjezdových tratí lyžařského areálu Medvědín a od centra je vzdálen přibližně 700 m.

Pension GRAND APARTMENTS

Pension GRAND APARTMENTS

Budova Grand Apartments se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna v těsné blízkosti hotelu Grand (služby pro apartmány zajišťuje recepce hotelu Grand).

Hotel HORAL

Hotel HORAL

Objekt je situován pod Kozími hřbety nad údolím Svatého Petra, přibližně 500 m od lyžařského areálu. Zastávka skibusu je přímo před hotelem. Přestože jsou silnice v zimě dobře udržovány, lze doporučit sněhové řetězy.

Hotel ADAM

Hotel ADAM

Kompletně nově zrekonstruovaný Hotel Adam je umístěn v údolí Svatého Petra přibližně mezi hotely Horal a Olympie. Od lyžařského areálu Svatý Petr je vzdálen přibližně 800 m, od vleku Stoh pak 300 m.

Hotel BEDŘIŠKA

Hotel BEDŘIŠKA

Hotel Bedřiška (jméno má po vnučce prvního majitele vily, bohatého pražského zlatníka pana Fuchse, který ji postavil pro svoji rekreaci v roce 1928) je umístěn nedaleko lyžařského areálu Medvědín (přibližně 300 m ke sjezdovce nebo k přibližovacímu vleku u hotelu Harmony).

Penzion Happy

Penzion Happy

Stylový pension s výhledem na údolí s přehradou a na Hromovku je umístěn v části Bedřichov v blízkosti hotelu Astra (možnost využití wellness centra s bazénem). Skiareál Medvědín je vzdálen přibližně 400 m, Hromovka (spojovací lanovka do skiareálu Svatý Petr) 500 m.

Hotel DOMOVINA

Hotel DOMOVINA

Zrekonstruovaný hotel Domovina s historií z doby První republiky (jeden z apartmánů využíval i prezident T. G. Masaryk) se nachází na klidném místě blízko centra Špindlerova Mlýna (3 minuty chůze) a zároveň také nedaleko skiareálu Medvědím (5 minut chůze).

Hotel VÝSLUNÍ

Hotel VÝSLUNÍ

Jeden z novějších hotelů ve Špindlerově Mlýně se nachází v údolí Svatého Petra, přibližně 600 m od stejno-jmenného skiareálu a 400 m od vleku Stoh (nejbližší vleky pro méně náročné lyžaře jsou v okruhu do 200 m).

Hotel PRAHA

Hotel PRAHA

Hotel nad centrem města, 500 m od areálu Svatý Petr, 1 km od areálu Medvědín (v obou sedačková lanovka).

HARMONY Club Hotel

HARMONY Club Hotel

Objekt je situován v části obce zvané Bedřichov přímo pod lyžařským areálem Medvědín, se kterým je spojen přibližovacím vlekem.

Hotel ADÉLKA

Hotel ADÉLKA

Hotel Adélka je umístěn v srdci přírody v zadní části údolí Svatého Petra. Do centra Špindlerova Mlýna, které je vzdáleno přibližně 1,5 km, se lze dostat příjemnou procházkou podél potoka, v zimní sezóně také skibusem.

Hotel ŠVÝCARSKÁ BOUDA

Hotel ŠVÝCARSKÁ BOUDA

Hotel je umístěn v části města zvané Přední Labská, přibližně 2 km od centra města, 300 m nejbližší třísedačkové lanovky.

Hotel ASTRA

Hotel ASTRA

Hotel se nachází v části města zvané Bedřichov, je vzdálen od centra přibližně 500 m, od lyžařského areálu Medvědín 700 m, od Svatého Petra 900 m.

Pension VOLSKÝ DŮL

Pension VOLSKÝ DŮL

Stylový horský penzion Volský Důl se nachází u silnice vedoucí z Vrchlabí (centrum města 7 km, lyžařský areál Herlíkovice 3,5 km) do Špindlerova Mlýna (centrum města 6 km, sedačková lanovka Labská u hotelu Arnika 3,5 km).

Hotel ARNIKA

Hotel ARNIKA

Hotel je umístěn u přehradní nádrže v části města zvaného Přední Labská, asi 2 km od centra. Nejbližší vleky (délka kolem 1 000 m) jsou přímo u hotelu, přibližovací vlek Hromovka (třísedačková lanovka na Pláně – spojení do skiaeálu Svatý Petr) je vzdálena přiblížně 1,5 km, skiareál Medvědín cca 2 km.

Hotel LENKA

Hotel LENKA

Hotel Lenka je umístěn přímo ve skiareálu Svatý Petr u dojezdu černé sjezdovky. Do centra Špindlerova Mlýna je to přibližně 5 minut chůze, u skiareálu je také zastávka skibusu, který zajišťuje bezplatnou přepravu do skiareálu Medvědín.

Hotel SNĚŽKA FELICITY

Hotel SNĚŽKA FELICITY

Hotel Sněžka Felicity je umístěn nad centrem města Špindlerův Mlýn (200 m), s výhledem na skiareál Medvědín, od kterého je vzdálen přibližně 700 m (od skiareálu Svatý Petr 600 m).

Hotel DIANA

Hotel DIANA

Hotel Diana se nachází přibližně 200 od sedačkové lanovky na Medvědín a asi 700 m od centra města. Ve vzdálenosti 100 m je nově vybudovaný aquapark (vířivky, tobogány, sauna, pára, atd… kapacita 200 osob).

Horský pension ALENKA

Horský pension ALENKA

Penzion Alenka se nachází v nadmořské výšce 860 m ve svahu nad špindlerovskou přehradou přímo na sjezdovce (1.800 m dlouhé) pod sedačkovou lanovkou Labská (nad hotelem Arnika).

Pension SVATÝ PETR

Pension SVATÝ PETR

Zcela nový komfortní pension Svatý Petr je umístěn přímo ve stejnojmenném skiareálu přibližně 200 m od dojezdu sjezdových tratí a asi 1 km od centra města.

Hotel VILLA HUBERTUS

Hotel VILLA HUBERTUS

Stylový horský hotel Villa Hubertus se nachází v centru Špindlerova Mlýna přímo u známého bílého mostu. Historie hotelu se začala psát roku 1849, kdy zde byl založen hostinec, ze kterého roku 1904 vznikl dnešní hotel.

Pension KAROLÍNA

Pension KAROLÍNA

Pension je umístěn nad centrem města (500 m) v blízkosti hotelu Astra. Je dostupný vozem, v zimě jsou doporučeny sněhové řetězy. Parkování je možné přímo u pensionu.

Bungalovy U LABE

Bungalovy U LABE

Areál Autokemp U Labe se nachází ve Špindlerově Mlýně před závorou cesty na Špindlerovu boudu v těsné blízkosti aquaparku (100m) a skiareálu Medvědín (150 m).

Hotel MONTANA

Hotel MONTANA

Hotel se nachází v blízkosti centra města, asi 900 m od lyžařského areálu Svatý Petr nebo Medvědín.

Penzion BORŮVKA

Penzion BORŮVKA

Pension je umístěn v části Špindlerova Mlýna zvaného Bedřichov přibližně 700 m od lanovky na Hromovku a 1 km od centra města. Je celoročně dostupný vozem.

Horský pension SEIDL

Horský pension SEIDL

Horský penzion Seidl se nachází v klidné části Špindlerova Mlýna přibližně 250 m od dolní stanice lanové dráhy na Medvědín a od špindlerovského aquaparku. Zastávka skibusu (do skiareálu Svatý Petr) je vzdálena asi 150 m.

Penzion LUCERNA

Penzion LUCERNA

Penzion je umístěn přibližně 400 m nad centrem města a je z něho krásný výhled na oba hlavní lyžařské areály – Svatý Petr je vzdálen cca 1 km, Medvědín cca 700 m. zastávka skibusu je přibližně 300 m. V zimě lze doporučit sněhové řetězy.

Hotel WINDSOR

Hotel WINDSOR

Komfortní hotel se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna.

Hotel OLYMPIE

Hotel OLYMPIE

Hotel se nachází v údolí Svatého Petra 500 m od skiareálu (vlek Stoh 400 m).

Hotel GRAND FELICITY

Hotel GRAND FELICITY

Hotel Grand Felicity je umístěn v centru města (pod hotelem Praha). Je dostupný vozem, v zimě jsou doporučeny sněhové řetězy. Parkování je možné přímo u hotelu.

Hotel ŠPINDLEROVA BOUDA

Hotel ŠPINDLEROVA BOUDA

Hotel Špindlerova bouda se nachází na úpatí vrchu Malý Šišák (v zimním období doporučujeme sněhové řetězy). Nejbližší vleky jsou vzdáleny 200m, od centra Špindlerova Mlýna je vzdálen přibližně 8 km.

Hotel BARBORA

Hotel BARBORA

Hotel je umístěn nad centrem Špindlerova Mlýna v těsné blízkosti vleku Krakonoš a přibližně 500 m od skiareálu ve Svatém Petru. Je dostupný vozem, v zimě jsou doporučeny sněhové řetězy.

Hotel MARTIN

Hotel MARTIN

Stylový horský hotel Martin se nachází ve Špindlerově Mlýně v údolí Svatého Petra přibližně v polovině cesty mezi hlavním skiareálem a sjezdovkou Stoh. Tvoří jeden ubytovací komplex s hotelem Kristýna (50 m po chodníčku mimo veřejnou komunikaci), kde je zajistěno pro oba objekty stravování.

Hotel STYL

Hotel STYL

Na začátku města u přehradní nádrže, asi 500 m od lyžařských vleků. Centrum města je vzdáleno asi 2 km.

Hotel WESTEND

Hotel WESTEND

Hotel je umístěn přímo v centru Špindlerova Mlýna v sousedství hotelu Savoy a restaurace Labužník. Parkování je možné přímo u objektu.

Hotel ESPRIT

Hotel ESPRIT

Hotel se nachází na konci údolí Svatého Petra, přibližně 1,5 km od skiareálu a 2 km od centra města.

Pension POHODA

Pension POHODA

Nově otevřený pension Pohoda se nachází ve Špindlerově Mlýně v údolí Svatý Petr nedaleko hotelů Olympie a Adam. Sjezdovka Stoh je vzdálena přibližně 300 m, skiareál Svatý Petr o jeden kilometr více. Pension je celoročně dostupný vozem, v zimě se zimní výbavou.

Sporthotel STOH

Sporthotel STOH

Sporthotel Stoh je umístěn v údolí Svatého Petra přímo u dojezdu stejnojmenné sjezdovky. Skiareál Svatý Petr je vzdálen přibližně 800 metrů.

Hotel KLADENKA

Hotel KLADENKA

Hotel se nachází v atraktivním prostředí javořino dolu v nadmořské výšce 1.000 m na turistické cestě Pec pod Sněžkou – Pražská bouda.. Dva větší a jeden menší lyžařský vlek jsou přímo u hotelu, skiareál Javor je dosažitelný na lyžích tam i zpět. Přímo kolem hoelu vedou udržované běžecké stopy. V létě je hotel dostupný vozem, v zimě je nutné parkovat na parkovišti Zelený potok (cca 1 km).

Hotel ENERGETIK

Hotel ENERGETIK

Hotel se nachází na jižním svahu Liščí hory v nadmořské výšce 1.070 m asi 3 km od centra města a lanovky na Sněžku. Lyžařská sjezdovka je přímo u hotelu.

Horská chata JINDŘICHŮV DŮM

Horská chata JINDŘICHŮV DŮM

Chata Jindřichův dům se nachází v horní části Pece pod Sněžkou směrem k Černé hoře v nadmořské výšce 1.030 m přímo proti Sněžce. V bezprostřední blízkosti chaty jsou sjezdovky Mulda a osvětlená sjezdovka Eso. Ostatních devět sjezdovek v Peci s celkovou délkou 10,4 km je také velmi snadno dostupných. V letním období je možné parkovat přímo u chaty, v zimní sezóně na parkovišti Zelený potok asi 2 km od chaty.

Hotel HOŘEC

Hotel HOŘEC

Jeden z nejnavštěvovanějších hotelů v Peci pod Sněžkou je umístěn v centru města, ve vzdálenosti do 1 km od lyžařských vleků a asi 2 km od lanovky na Sněžku.

Hotel MÁJ

Hotel MÁJ

V centru města, ve vzdálenosti do 1 km od lyžařských vleků a nedaleko lanovky na Sněžku. Relaxační a sportovní centrum hotelu Horizont je vzdáleno asi 200 m.

Hotel HORIZONT

Hotel HORIZONT

Dominanta Pece pod Sněžkou je umístěna nad centrem obce, přibližně 700 m od lyžařského areálu Javor.

Hotel KROKUS

Hotel KROKUS

Hotel Krokus se nachází v centru horského střediska Pec pod Sněžkou v nadmořské výšce 760 m. Je celoročně bez problémů dostupný vozem. Parkoviště je přímo u hotelu.

Penzion U VLEKU JAVOR

Penzion U VLEKU JAVOR

Pension U vleku Javor se nachází nedaleko centra Pece pod Sněžkou. Je umístěn přímo u sjezdovky Javor a 400 m od lanovky na Hnědý vrch, kde je v provozu nová rozhledna a odkud vede množství turistických tras.

Rekreační chata ANTOŠ III.

Rekreační chata ANTOŠ III.

Objekt je situován na okraji obce Vlčice přibližně 6 km od Trutnova a je součástí areálu, který tvoří dvě rekreační chaty, stylový patrový dům westernového stylu s pubem (točené pivo), dům majitele (stranou) a hřiště na míčové hry. V jeho blízkosti se nachází také známý „Hrádeček“.

ANTOŠ I.

ANTOŠ I.

Objekt je situován na kraji obce Vlčice přibližně 6 km od Trutnova a je součástí areálu, který tvoří ještě jeden podobný objekt, dům majitele (stranou) a hřiště na míčové hry. V jeho blízkosti se nachází také známý „Hrádeček“.

ANTOŠ II.

ANTOŠ II.

Objekt je situován v tomtéž areálu jako ANTOŠ I.. Objekty jsou od sebe vzdáleny přibližně 30 m a zahrada je řešena tak, aby se hosté v případě obsazenosti obou objektů nerušili.

Horská bouda DVORAČKY

Horská bouda DVORAČKY

Známé horské boudy Dvoračky leží v nadmořské výšce 1.140 m v těsném sousedství nového hotelu Štumpovka. Sjezdové tratě skiareálu na Lysé hoře a běžecké trasy vedou v těsné blízkosti hotelu, u boudy je navíc vlastní vlek 350 m dlouhý s večerním lyžováním.

Apartmány HORNÍ ROKYTNICE

Apartmány HORNÍ ROKYTNICE

V horní části obce (Horní náměstí), 100 m od lyžařského areálu Horní náměstí (3 vleky), 800 m od lyžařského areálu Lysá hora (1344 m) - čtyřsedačková lanovka, asi 600 m od sportovní haly (tenis, sauna, posilovna).

Penzion BANETA

Penzion BANETA

Na klidnějším místě ve svahu nad hlavním náměstím Rokytnice nad Jizerou. Asi 2 km od lyžařských areálů na Lysé hoře a asi 500 m od zastávky skibusu. V zimě se doporučují sněhové řetězy.

Apartmány ETERNA

Apartmány ETERNA

Apartmány se nacházejí přímo u lyžařského areálu Studenov na jižním svahu (5 lyžařských vleků - vhodné pro začátečníky, rodiny s dětmi a snowboardisty). Je možné využít skibus (zdarma )od lyžařského areálu Lysá hora (6 vleků a čtyřsedačková lanovka).

Hotel HELENA

Hotel HELENA

Hotel je umístěn na horním okraji obce, nejbližší vleky (pro méně náročně lyžaře) jsou vzdáleny v okruhu do 300 m, areál Lysá hora je vzdálen cca 1 km.

Sporthotel BOHEMIA

Sporthotel BOHEMIA

V horském středisku Rokytnice nad Jizerou se nachází hotel rodinného typu. Jeho poloha nabízí letní i zimní rekreaci pro všechny věkové kategorie, pořádání firemních akcí a školení. Hotel Vás zaujme nejen jedinečnou polohou v těsné blízkosti lyžařských vleků, ale i svoji pohostinností.

Apartmány ROKYTKA

Apartmány ROKYTKA

Apartmány Rokytka jsou umístěny v horní části Rokytnice nad Jizerou v blízkosti Horního náměstí a skiareálu Modrá hvězda (3 vleky, vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi). Skiareál Horní domky je vzdálen přibližně 850 m (zajištěna doprava skibusem).

Wellness hotel SVORNOST

Wellness hotel SVORNOST

Jeden z nejnavštěvovanějších hotelů v Harrachově je umístěn přibližně 400 m od centra a 600 m od lyžařského areálu Čerťák, kam jezdí přímo od hotelu vlastní skibus (zdarma).

Orea Hotel BÍLÝ HOŘEC

Orea Hotel BÍLÝ HOŘEC

Hotel je umístěn přímo v centru města přibližně 200 m od lyžařského areálu Čerťák.

Penzion VERDE ROSA

Penzion VERDE ROSA

Penzion je součástí nového středu města a je vzdálen asi 400 m od lyžařského areálu a stanice lanovky na Čertovu horu.

Hotel GOLDEN

Hotel GOLDEN

Hotel je umístěn nedaleko centra města (přibližně 300 m), od lyžařského areálu Čerťák, na který je z hotelu krásný výhled, je vzdálen cca 600 m.

Apartmány KAMENICE

Apartmány KAMENICE

Apartmánový dům se nachází přibližně 800 m od centra Harrachova, 20 m od zastávky skibusu, 200 m od dětského vleku "U Beranů", asi 1000 m od čtyřsedačkové lanovky na Čertovu hora (1022 m.n.m.) a 200 m od obchodů a restaurací.

Hotel POMI

Hotel POMI

Sporthotel Pomi leží v centru horského střediska Harrachov přímo proti skiareálu Čerťák (200 m). V okolí je množství restaurací a nákupních možností.

Hotel BELLEVUE

Hotel BELLEVUE

Hotel určený především pro sportovně založenou klientelu se nachází u dojezdu doskočiště mamutího můstku přímo u sjezdovky (lyžařský areál pod Čerťákem). V letní sezóně lze dojet vozem až k hotelu, v zimě je nutné parkovat na parkovišti vzdáleném cca 300 m. Centrum města je vzdáleno cca 400 m.

Parkhotel HARRACHOV

Parkhotel HARRACHOV

Nově zrekonstruovaný hotel leží v části Harrachova zvané Rýžoviště, která je od centra města vzdálena asi 1 km. Nachází se přibližně 300 m od čtyřsedačkové lanovky vedoucí na Čerťák (propojení do centra města), další dva vleky POMA (možnost večerního lyžování) jsou v okruhu 200 m.

Apartmány KLONDAJK

Apartmány KLONDAJK

Apartmánový dům byl vybudován asi 700 m od centra Harrachova, nejbližší vlek je vzdálen asi 450 m, asi 800 m je to k čtyřsedačkové lanovce na Čertovu Horu.

Hotel HARRACHOVKA

Hotel HARRACHOVKA

Hotel Harrachovka se nachází na klidném místě přibližně 700 m od lyžařského areálu. Centrum města Harrachov s obchody, restauracemi a zábavními podniky je vzdáleno asi 200 m.

Hotel KAROLÍNA

Hotel KAROLÍNA

Hotel je umístěn nedaleko centra města (přibližně 400 m), od lyžařského areálu Čerťák je vzdálen cca 700 m (u hotelu je zastávka skibusu).

Apartmánový resort Resident

Apartmánový resort Resident

Apartmánový resort Residence byl vybudován na klidném místě v Harrachově na začátku Anenského údolí. Je obklopen vzrostlou zelení s parkovou úpravou.

Hotel FIT FUN

Hotel FIT FUN

Nově zrekonstruovaný hotel leží v části Harrachova zvaném Rýžoviště, která je od centra města vzdálena cca 1 km. Nachází se přibližně 300 m od čtyřsedačkové lanovky vedoucí na Čerťák, další dva vleky POMA (večerní lyžování) jsou v okruhu do 200 m.

Horská chata DUHA

Horská chata DUHA

Stylová horská chata Duha rodinného typu s dlouholetou tradicí se nachází v klidné čtvrti Harrachova zvané Nový Svět č.p. 70 u skláren a pivovaru. Chata je cca 5 minut od centra města, 10 minut od lyžařského ski areálu a 1 km od přírodního koupaliště. Zdarma Vás doveze Skibus k lanovce - zastávka 50 metrů od nás.

Pension FAMILIA

Pension FAMILIA

Pension Familia se nachází poblíže centra horského střediska Harrachov asi 200 m o sedačkové lanovky na Černou horu (lanovka s celoročním provozem – lyže, horská kola, pěší túry).

Hotel SKICENTRUM

Hotel SKICENTRUM

V centru sportovního areálu v blízkosti lanovek, skokanských můstků, běžeckého areálu a centra města. Městské koupaliště s tenisovými kurty a minigolfem je vzdáleno asi 500 m.

Apartmány VILA HŘEBENKA

Apartmány VILA HŘEBENKA

Klidná poloha, s výhledem na areál skokanských můstků, 400 m od centra Harrachova, centra západních Krkonoš, pouze 200 m od čtyřsedačkové lanovky na Čertovu horu, 300 m od dětského vleku.

SPORTHOTEL Rýžoviště

SPORTHOTEL Rýžoviště

Hotel se nachází v Harrachově – Rýžovišti přímo v lyžařském areálu u dolní stanice lanovky na Čertovu horu. Centrum města a Mumlavský vodopád jsou vzdálené asi 1 km od hotelu. Přímo u hotelu je zastávka skibusu. Koupaliště a Mumlavský vodopád, které jsou v létě vhodné ke koupání, jsou vzdálené asi 1 km.

Hotel HARRACHOV INN

Hotel HARRACHOV INN

Hotel Harrachov Inn je umístěn v klidné části centra Harrachova v bezprostřední blízkosti hlavního lyžařského areálu. Čtyřsedačková lanová dráha na Čertovu horu a upravované běžecké tratě jsou v dosahu 100m, dětský vlek přímo za hotelem. Centrum města je vzdáleno 100 m.

Hotel GRUND RESORT GOLF & SKI

Hotel GRUND RESORT GOLF & SKI

Nově postavený luxusní hotel Grund Resort je spolu s 18-ti jamkovým hřištěm citlivě začleněn do klidné části krkonošské krajiny. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architekti, použité materiály nejvyšší kvality u hostů jen potvrzují pocit komfortu.

Hotel GABRIELA

Hotel GABRIELA

Romantický rodinný hotel Gabriela je umístěn na klidném místě na okraji obce Vítkovice v Krkonoších. Nejbližším lyžařským areálem je Aldrov se sedačkovou lanovkou, který je vzdálen přibližně 1,2 km, dalšími jsou Horní Mísečky (7,5 km) a Rokytnice nad Jizerou (8 km), krytý bazén je k dispozici v hotelu Jasmín (asi 1,3 km).

Horská bouda ALDROV

Horská bouda ALDROV

Horská bouda Aldrov se nachází na spodní stanici čtyřsedačkové lanovky ve SKI areálu ALDROV, Vítkovice v Krkonoších.

Hotel JASMÍN

Hotel JASMÍN

Hotel je umístěn na klidném místě přibližně 400 m od skiareálu Aldrov a také asi 400 m od nejbližších nákupních možností a autobusové zastávky na Mísečky (9 km).

Hotel ALFONSKA

Hotel ALFONSKA

Hotel se nachází na úpatí vrchu Žalý (1015 m n. m.). Je i v zimních měsících velmi dobře dostupná autem. Hotel je umístěn přímo u nástupní stanice nové čtyřsedačkové lanovky (nejdelší sjezdovka na Benecku), centrum je vzdálené necelých 20 minut chůze (restaurace, diskotéky, bary, herny, bowling...).

Hotel DIANA

Hotel DIANA

Hotel Diana je umístěn na začátku obce Benecko při příjezdu ve směru od Vrchlabí (nebo na konci při příjezdu od Jilemnice). Tři lyžařské vleky se nacházejí již 200 m od objektu.

STAR HOTELS

STAR HOTELS

V dolní části obce v těsné blízkosti lyžařského areálu s novou čtyřsedačkovou lanovkou.

Horská chata CHATA 69

Horská chata CHATA 69

Chata 69 je umístěna u lesa v dolní části Benecka na příjezdu Jilemnice – Horní Štěpanice. Je celoročně dostupná vozem. Od nové čtyřsedačkové lanovky na Benecku je vzdálena 700 m.

Hotel BÁRA

Hotel BÁRA

V klidné části obce Benecko, asi 500 m od centra, s výhledem na panorama Kotle. V těsné blízkosti hotelu jsou udržované tratě pro běžkaře a malý lyžařský vlek pro děti a začátečníky. V zimním období se pro příjezd k hotelu doporučují sněhové řetězy!

Hotel KUBÁT

Hotel KUBÁT

Hotel je umístěn přibližně 300 m nad centrem obce, přibližně 300 m od lyžařského areálu.

Hotel KRAKONOŠ

Hotel KRAKONOŠ

Hotel Krakonoš je umístěn v centrální části obce Benecko přibližně 100 m od skiareálu Benecka a dalších 8 lyžařských vleků. Nákupní a zábavních středisko je vzdáleno přibližně 200 m. Cyklistické a turistické trasy vedou v těsné blízkosti hotelu.

Penzion DANA

Penzion DANA

Nový komfortní rodinný pension Dana je umístěn nedaleko centra obce Benecko (500 m), díky své poloze nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na panorama Krkonoš.

Penzion PANORAMA

Penzion PANORAMA

Na klidném místě s nádherným výhledem na Krkonoše, v nadmořské výšce 920 m. V blízkosti se nacházejí lyžařské tratě a sjezdovky různých druhů obtížnosti. Mimo zimní období je poloha pensionu ideálním výchozím bodem pro pěší nebo cyklistické výlety po hřebenech Krkonoš.

Hotel SŮVA

Hotel SŮVA

Hotel je umístěn velmi klidném místě nedaleko centra obce Benecko v blízkosti jak lyžařských vleků, tak i nákupních a zábavních středisek. Cyklistické a turistické trasy vedou v těsné blízkosti hotelu.

Penzion DRUŽBA

Penzion DRUŽBA

Penzion se nachází v nadmořské výšce 1.050 m, je celoročně dosažitelný autem. Lyžařský vlek dlouhý asi 1 km je vzdálen asi 2 km a několikrát denně k němu jezdí skibus. Zastávka skibusu je asi 50 m od penzionu. Horní Malá Úpa je dobrým výchozím bodem pro výlety na Sněžku i ostatní hřebenové túry.

Horský pension HRADEČANKA

Horský pension HRADEČANKA

Pension Hradečanka se nachází v nadmořské výšce 1.050 m přímo u hraničního přechodu s Polskem – Pomezní boudy a u dojezdu nově vybudované 1 km dlouhé sjezdovky (další sjezdovky jsou ve skiareálu Malý Úpa, kde je i noční lyžování a kam je možné dojet skibusem).

Chalupa SUNNY HILL COTTAGES

Chalupa SUNNY HILL COTTAGES

Areál čtyř chalup leží přibližně 400 m od centra obce a asi 800 m od lyžařského areálu (se dvěma sedačkovými lanovkami a jednou kotvou). V blízkosti chalup je umístěna zastávka skibusu. Dolní stanice kabinové lanovky na Černou horu se zimním i letním provozem je vzdálena asi 6 km.

Ap. hotel CIHLÁŘSKÁ BOUDA

Ap. hotel CIHLÁŘSKÁ BOUDA

Apartmánový hotel Cihlářská bouda leží na spojovací silnici mezi Černým Dolem a Pecí pod Sněžkou v nadmořské výšce kolem 1.050 m. Je situován uprostřed přibližně hektarové louky s hustě zalesněným okolím. Umístění pod hřebenem horského sedla zaručuje příjemné klima v zimě i v létě, jen velmi málo dnů v roce zde fouká vítr. K objektu vede asfaltová lesní cesta, která je sjízdná obvykle od konce dubna do listopadu, v zimních měsících je parkování zajištěno v lokalitě „U závory“ v Černém Dole a transfer osob a zavazadel je zajištěn skútrem, čtyřkolkou nebo rolbou.

Hotel AURUM

Hotel AURUM

Hotel je umístěn přibližně 150 m od centra obce, lyžařskému areál Špičák, kde je dvousedadlová lanovka, je vzdálen asi 500 m.

Pension KRYŠTOF

Pension KRYŠTOF

Pension Kryštof je umístěn přibližně 500 m od náměstí horského střediska Černý Důl. Od lyžařského areálu (osm vleků, dvě třísedačkové lanovky) je vzdálen 400 m.

Apartmány REVIS

Apartmány REVIS

Apartmánový dům je umístěn na okraji města, asi 2 km od Janských Lázní, kde se nachází lyžařské sjezdovky a krytý bazén s termální vodou a kabinová lanovka na Černou horu.. Lyžařský areál v Mladých Bukách je vzdálen asi 3 km a v Peci pod Sněžkou asi 9 km. K dispozici je rovněž golfové hřiště v Mladých Bukách (asi 3 km) a v letním období i koupaliště v Retro Parku Sejfy (asi 5 km).

Hotel LABUŤ

Hotel LABUŤ

Na náměstí v centru města, v blízkosti zámeckého parku.

Hotel GENDORF

Hotel GENDORF

Hotel Gendorf se nachází v centru města Vrchlabí.

Holiday park LIŠČÍ FARMA

Holiday park LIŠČÍ FARMA

Rozsáhlý areál s nabídkou ubytování v hotelu, kemp a čtyřlůžkových chatkách a nabízí mnoho příležitostí ke strávení letní i zimní dovolené. V zimě je lákavý především svou polohou blízko lyžařských areálů ve středu Krkonoš.

Penzion HOLIDAY

Penzion HOLIDAY

Rodinný pension Holiday (celkem 9 pokojů) je umístěn poblíž hlavní výpadovky z Vrchlabí na Špindlerův Mlýn. Od lyžařského areálu Bubákov je vzdálen cca 300 m, od areálu Herlíkovice (sedačková lanovka) 500 m. 1km od pensionu je ski areal Kněžický Vrch, který je idealní zejmena pro rodiny s dětmi, kde klienti pensionu mají 20% slevu na permanentky. Ski areál Bubákov je vzdálen 300m s nočním lyžováním a pro náročné lyžaře 500m vzdálené velice známě HERLIKOVICE.

Hotel PIVOVARSKÁ BAŠTA

Hotel PIVOVARSKÁ BAŠTA

Hotel Pivovarská bašta je umístěn poblíž hlavní silnice vedoucí z Vrchlabí do Špindlerova Mlýna. Skiareál Vrchlabí je vzdálen přibližně 300 m, Herlíkovice asi 1 km, nabízí se i možnost využití lyžařských vleků na Benecku (10 km), ve Strážném (7 km) a také ve Špindlerově Mlýně (14 km, časté autobusové spojení, parkování zdarma).

Chata TEREZA

Chata TEREZA

Stylová horská chata Tereza se nachází v Janských Lázních na úpatí Černé hory v blízkosti fotbalového hřiště a několika vleků. Od centra města je vzdálena přibližně 800 m.

Hotel OMNIA

Hotel OMNIA

Nový čtyřhvězdičkový hotel Omnia je umístěn několik desítek metrů pod dolní stanicí nově zrekonstruované kabinové lanové dráhy na Černou horu.

Hotel LUČNÍ DŮM

Hotel LUČNÍ DŮM

Hotel je umístěn na velmi klidném místě nedaleko centra města přibližně 100 m od centrálního parkoviště a 200 m od kabinové lanovky vedoucí na Černou horu.

Hotel ČERNÁ BOUDA

Hotel ČERNÁ BOUDA

Na vrcholu Černé hory v nadmořské výšce 1.299 m. Dostupný je buď pěšky nebo lanovou dráhou z Janských Lázní. Hotel je velmi dobrým výchozím bodem pro horskou turistiku a cyklistiku.

Apartmány OLYMPIA

Apartmány OLYMPIA

Apartmány Olympia byly vybudovány v horském stylu na velké Bolkovské pasece, která se nachází přibližně v polovině cesty mezi Černým dolem (1 km) a Janskými Lázněmi (2,5 km) a která je obklopená ze tří stran lesem. Oblast se nachází v zóně s povinnou zimní výbavou, se kterou jsou apartmány Olympia bez problémů dostupné.

Lázeňský hotel TERRA

Lázeňský hotel TERRA

Hotel se nachází v centru města v blízkosti kolonády, asi 600 m od stanice kabinové lanovky na Černou horu.

Hotel MORAVA

Hotel MORAVA

Hotel Morava se nachází v krkonošské obci Dolní Dvůr v klidném údolí, kterým protéká horská říčka. Přímo u hotelu je sjezdovka s přibližně 300 m dlouhým vlekem (umělé zasněžování i večerní lyžování).

Pension ŠABLATURA

Pension ŠABLATURA

Nekuřácký pension Šablatura nabízí svým hostům kromě ubytování také možnost vlastního vaření, parkování u pensionu a možnost zajištění zapůjčení lyžařských potřeb (sleva 20 %) a lyžařské školy. V objektu je sauna, velká krytá terasa, v létě mají hosté k dispozici krásný venkovní bazén.

Hotel U NÁS

Hotel U NÁS

Nově velkoryse zrekonstruovaný hotel (zajímavé architektonické spojení kamene a dřeva) se nachází na výše položeném místě v západní části Krkonoš.

Penzion BARON

Penzion BARON

Penzion se nachází v obci Horní Lánov asi 1 km od lyžařského areálu Dolní Dvůr a asi 5 km od koupaliště v Čisté. Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku.

Lyžařské středisko Krkonoše

Nadmořská výška: ___, sezóna: ___, zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: ___, lehké: ___, střední: ___, těžké: ___
Lanovky: celkem: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabinky: ___, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Krkonoše

Možnosti trávení zimní dovolené na horách v Česku nabízí množství příjemných lyžařských středisek, další kromě Krkonoše najdete na stránce - Lyžování Česká republika.