SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Česká republika - Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Šumava

first minute Itálie, Chorvatsko

Krkonoše > Rokytnice nad Jizerou

Horská bouda DVORAČKY

Horská bouda DVORAČKY

Známé horské boudy Dvoračky leží v nadmořské výšce 1.140 m v těsném sousedství nového hotelu Štumpovka. Sjezdové tratě skiareálu na Lysé hoře a běžecké trasy vedou v těsné blízkosti hotelu, u boudy je navíc vlastní vlek 350 m dlouhý s večerním lyžováním.

Apartmány HORNÍ ROKYTNICE

Apartmány HORNÍ ROKYTNICE

V horní části obce (Horní náměstí), 100 m od lyžařského areálu Horní náměstí (3 vleky), 800 m od lyžařského areálu Lysá hora (1344 m) - čtyřsedačková lanovka, asi 600 m od sportovní haly (tenis, sauna, posilovna).

Penzion BANETA

Penzion BANETA

Na klidnějším místě ve svahu nad hlavním náměstím Rokytnice nad Jizerou. Asi 2 km od lyžařských areálů na Lysé hoře a asi 500 m od zastávky skibusu. V zimě se doporučují sněhové řetězy.

Apartmány ETERNA

Apartmány ETERNA

Apartmány se nacházejí přímo u lyžařského areálu Studenov na jižním svahu (5 lyžařských vleků - vhodné pro začátečníky, rodiny s dětmi a snowboardisty). Je možné využít skibus (zdarma )od lyžařského areálu Lysá hora (6 vleků a čtyřsedačková lanovka).

Hotel HELENA

Hotel HELENA

Hotel je umístěn na horním okraji obce, nejbližší vleky (pro méně náročně lyžaře) jsou vzdáleny v okruhu do 300 m, areál Lysá hora je vzdálen cca 1 km.

Sporthotel BOHEMIA

Sporthotel BOHEMIA

V horském středisku Rokytnice nad Jizerou se nachází hotel rodinného typu. Jeho poloha nabízí letní i zimní rekreaci pro všechny věkové kategorie, pořádání firemních akcí a školení. Hotel Vás zaujme nejen jedinečnou polohou v těsné blízkosti lyžařských vleků, ale i svoji pohostinností.

Apartmány ROKYTKA

Apartmány ROKYTKA

Apartmány Rokytka jsou umístěny v horní části Rokytnice nad Jizerou v blízkosti Horního náměstí a skiareálu Modrá hvězda (3 vleky, vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi). Skiareál Horní domky je vzdálen přibližně 850 m (zajištěna doprava skibusem).