SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Česká republika - Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Šumava

first minute Itálie, Chorvatsko

Orlické hory

Oblastí bohatou na výskyt lyžařských středisek jsou i Orlické hory, které se snaží konkurovat nejprestižnějším českým střediskům z oblasti Krkonoše tím, že dělají lyžování podobné kvality za podstatně nižší ceny. Vedoucí středisko v Orlických horách - Deštné se snaží uspět v silné krkonošské konkurenci, nabízí 7 kvalitně připravených sjezdovek všech obtížností.

Ubytování Orlické hory

Hotel PRAHA

Hotel PRAHA

Moderní zrekonstruovaný hotel Praha je umístěn v centru obce Deštné v Orlických horách přímo naproti sjezdovkám a vlekům skiareálu Marta (6 vleků a sedačková lanovka, délka sjezdovek 4,6 km). Objekt je celoročně dostupný vozem.

Hotel ORLICE

Hotel ORLICE

Hotel Orlice je v lokalitě Orlických hor jedním z mála objektů s celoročním provozem. Je umístěn v blízkosti lyžařských vleků a konečné zastávky autobusové dopravy. Hotel je celoročně dostupný vozem.

Lyžařské středisko Orlické hory

Nadmořská výška: ___, sezóna: ___, zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: ___, lehké: ___, střední: ___, těžké: ___
Lanovky: celkem: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabinky: ___, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Orlické hory

Oblíbená místa zimní dovolené na horách v České republice nabízí velké množství menších a středně velkých lyžařských středisek zaměřených na rodinné lyžování. Nejlépe z nich se nacházejí v oblasti Krkonoše, všechny ostatní najdete na stránce - Lyžování Česko.