SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Česká republika - Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Šumava

first minute Itálie, Chorvatsko

Střední Čechy

Největší turistický region v České republice. Lyžování zde rozhodně nepatří k hlavním cílům návštěvníků, střední Čechy těží z hlavního města. Praha přiláká každoročně největší počet turistů v rámci celé ČR. Z zimních aktivit milují Pražáci běžky, proto se jejich stopy nacházejí všude kde je sníh. Střední Čechy ráj běžkařů, minimální možnosti pro sjezdové lyžování.

Ubytování Střední Čechy

Lázeňský hotel G-REX

Lázeňský hotel G-REX

Hotel G-REX je jedním z domů poděbradského lázeňského komplexu. Nachází se v blízkosti Náměstí Jiřího z Poděbrad v podstatě na začátku lázeňské promenády. Díky své dobré poloze je velmi oblíben mezi návštěvníky, kteří mají rádi společnost a pohodlí.

Lázeňský hotel LIBENSKÝ

Lázeňský hotel LIBENSKÝ

Hotel Libenský je hlavním lázeňským domem lázní Poděbrady. Objekt ležící přímo ve středu lázeňské kolonády patří pro svoji polohu a kompletnost nabízených služeb k nejvyhledávanějším hotelům v Poděbradech.

Lázeňský hotel ZIMNÍ LÁZNĚ

Lázeňský hotel ZIMNÍ LÁZNĚ

Nově zrekonstruovaný lázeňský hotel vhodný i pro náročnou klientelu. Je umístěn v klidné ulici poblíž lázeňské kolonády a je propojen prosklenou spojovací chodbou s hotelem Libenský.

Lenger hotel ZVÁNOVICE

Lenger hotel ZVÁNOVICE

Legner Hotel Zvánovice je umístěn uprostřed lesů Ladova kraje a Voděradských Bučin přibližně 30 km jihovýchodně od Prahy a necelých 12 km od Říčan.

Zámecký hotel ZÁMEK TRNOVÁ

Zámecký hotel ZÁMEK TRNOVÁ

Rodinný zámek Trnová se nachází pouze 20 minut jízdy od centra Prahy (exit 9) ze Strakonické v centru staré zástavby obce Trnová.

Lyžařské středisko Střední Čechy

Nadmořská výška: ___, sezóna: ___, zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: ___, lehké: ___, střední: ___, těžké: ___
Lanovky: celkem: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabinky: ___, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Střední Čechy

oblíbené zimní dovolené na horách v České republice nabízí množství menších a středně velkých lyžařských středisek, které vyhovují hlavně pro rodinné lyžování. Nejznámější z lyžařských terénů se nacházejí v oblasti Krkonoše, mnoho dalších najdete na stránce - Lyžování Česká republika.