SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Česká republika - Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Šumava

first minute Itálie, Chorvatsko

Západní Čechy

Západní Čechy proslavilo světově známé lázeňské město Mariánské Lázně, které navštěvují lázenští klienti z celé Evropy. Neméně významné je i další západočeské město Plzeň, které se proslavilo nejlepším světovým pivem. Lyžování na Šumavě je zpracované (výše). Mimo Šumavy je lyžování v západních Čechách věcí běžkařů. Plzeňské pivo výborný apréski nápoj.

Ubytování Západní Čechy

Pension DRUŽBA

Pension DRUŽBA

Penzion Družba v Hojsově Stráži je umístěn na okraji obce, za příjezdovou cestou a parkovištěm již začíná les. Sama Hojsova Stráž je horské rekreační středisko západní Šumavy položené v nadmořské výšce 890 m a vzdálené přibližně 12 km od Železné Rudy.

Lázeňský hotel CONTINENTAL

Lázeňský hotel CONTINENTAL

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Continental náležející italskému hotelovému řetězci Garzotto Hotels & Resorts se nachází v centru lázeňského města Mariánské Lázně (díky své geografické poloze, klimatickým podmínkám a množstvím chemicky odlišných minerálních pramenů je pobyt zde vhodný nejen ke klasickému léčení, ale také ke krátkodobým wellness a relaxačním pobytům) přímo na ulici Hlavní Třída.

Lázeňský hotel RESIDENCE ROMANZA

Lázeňský hotel RESIDENCE ROMANZA

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel Residence Romanza se nachází v blízkosti centra lázeňského města Mariánské Lázně (zdejší vyhlášené prameny - např. Křížový, Rudolfův, Karolinin, Ferdinandův, Lesní, Ambrožův a další – pomáhají zejména při léčbě urologických potíží, poruch látkové výměny a onemocnění trávicího traktu).

Hotel U PRAMENŮ

Hotel U PRAMENŮ

Hotel U Pramenů v Plzni byl vybudován v klidném a příjemném prostředí bývalého rodinného sídla z roku 1870. Je obklopen velkou zahradou a nachází se nedaleko centra města s pamětihodnostmi jako jsou např. chrám Sv. Bartoloměje z konce 13. století, nebo naše největší, druhá největší v Evropě a třetí na světě židovská synagoga z let 1888-1893.

Hotel PRIMAVERA

Hotel PRIMAVERA

Moderní, nově vybudovaný hotel je umístěn nedaleko centra města Plzeň. Od dálnice Praha – Rozvadov leží pouze 3 minuty jízdy autem, od centra 10 minut městskou hromadnou dopravou. Z hotelu je výhled na celé údolí řeky Úhlavy a na hrad Radyni.

Penzion SEEBERG

Penzion SEEBERG

Penzion Seeberg je součástí areálu, v němž se nachází současně s hotelem Seeberg (společná recepce na hotelu). Okolí penzionu je protkáno množstvím značených turistických a cykloturistických tras.

Hotel SEEBERG

Hotel SEEBERG

Komfortní hotel Seeberg se nachází v klidné oblasti v těsné blízkosti hradu Seeberg přibližně 4 km severně od Františkových Lázní.

Lyžařské středisko Západní Čechy

Nadmořská výška: ___, sezóna: ___, zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: ___, lehké: ___, střední: ___, těžké: ___
Lanovky: celkem: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabinky: ___, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Západní Čechy

oblíbená místa zimní dovolené na horách - lyžování v České republice nabízí velké množství menších a středně velkých lyžařských středisek zaměřených na rodinné lyžování. Nejznámější z nich se nacházejí v oblasti Krkonoše, další najdete na stránce - Lyžování Česká republika.