SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko

Avoriaz > Avoriaz 1800

Rezidence SASKIA FALAISE

Rezidence SASKIA FALAISE

Rezidence Saskia Falaise sestává z několika budov na začátku Avoriaz 1.800m, v rušné části La Falaise. Obchody a služby asi 300m. Středisko je "car free".

Rezidence LES PORTES DU SOLEIL

Rezidence LES PORTES DU SOLEIL

Rezidence Les Portes du Soleil se nachází přímo v centru Avoriaz s nadmořskou výškou 1.800mv těsné blízkosti obchodů. Středisko je "car free", při vstupu do střediska venkovní parkoviště a kryté parkoviště za poplatek.

Rezidence  LES FONTAINES BLANCHES

Rezidence LES FONTAINES BLANCHES

Rezidence Les Fontaines Blaches se nachází v centru resortu Avoriaz s nadmořskou výškou 1.800 m. Nejbližší obchody a služby se nacházejí v centru a v části La Falaise. Středisko je "car free" - kde saně nahradily auta (za poplatek na místě). Při vstupu do střediska se nachází venkovní parkoviště a kryté parkoviště za poplatek Nejbližší železniční stanice se nachází v Thonon - Les Bains asi 45 km, Letiště Lyon je vzdáleno 200 km, Geneve 110 km, Annecy 96 km.

Rezidencia ANTARES

Rezidencia ANTARES

Rezidence Antares se nachází v části Le Crozats na okraji resortu Avoriaz s nadmořskou výškou 1.800 m. Nejbližší obchody a služby jsou vzdáleny asi 15 minut chůze v části La Falaise. Středisko je "car free" - kde saně nahradily auta (za poplatek na místě). Při vstupu do střediska se nachází venkovní parkoviště a kryté parkoviště za poplatek. Obchody a služby jsou vzdáleny asi 300 m od rezidence. Nejbližší železniční stanice se nachází v Thonon - Les Bains asi 45 km, Letiště Lyon je vzdáleno 200 km, Geneve 110 km, Annecy 96 km.

Rezidence ÉPICÉA

Rezidence ÉPICÉA

Rezidence EPICEA se nachází jen 100 m od centra části Morzin střediska Avoriaz s nadmořskou výškou 1.800 m. Nejbližší obchody a služby se nacházejí asi 100 m od rezidence a pak v části Falaise. Středisko je "car free" - kde saně nahradily auta (za poplatek na místě). Při vstupu do střediska se nachází venkovní parkoviště a kryté parkoviště za poplatek.

Rezidencia LES BALCONS DU SOLEIL

Rezidencia LES BALCONS DU SOLEIL

Rezidence Les Balcons du Soleil se nachází v části La Falaise v centru resortu Avoriaz s nadmořskou výškou 1.800 m. Středisko je "car free" - kde saně nahradily auta (za poplatek na místě). Při vstupu do střediska se nachází venkovní parkoviště a kryté parkoviště za poplatek. Obchody a služby jsou vzdáleny asi 300 m od rezidence. Nejbližší železniční stanice se nachází v Thonon - Les Bains asi 45 km, Letiště Lyon je vzdáleno 200 km, Geneve 110 km, Annecy 96 km.