SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgSkimap Carroz - FlaineSkipass Carroz - Flaine

Carroz - Flaine

Le Grand Massif je lyžařská oblast, která sdružuje vzájemně propojená lyžařská střediska Flaine, Carroz, Morillon, Samoens, Six. Skladba terénů je předurčuje pro turistické lyžování. Sjezdovky červené jsou zastoupeny více než 70%. Zážitek čeká i na náročné lyžaře a příjemné modré loučky poblíž údolních stanic lanovek potěší začátečníky.

Ubytování Carroz - Flaine

Hotel LES SERVAGES D´ARMELLE ****

Hotel LES SERVAGES D´ARMELLE ****

Luxusní malý 4 * hotel Les Servages d'Armelle se nachází přímo u svahu lyžařského střediska Carroz, asi 500 od centra. Spojení také kyvadlovou dopravou na požádání.

MILKHOTEL

MILKHOTEL

Hotel Milk se nachází v lyžařském středisku Les Carroz, nad vesnicí, hned u lyžařského svahu.

Rezidence PREMIUM LES TERRASSES D´EOS *****

Rezidence PREMIUM LES TERRASSES D´EOS *****

Apartmánový resort Premium rezidence Les Terrasses d'Eos se nachází v osadě Flaine Montsoleil, pěším středisku uprostřed lyžařských svahů. Jedná se o novou rezidenci která středisko obohatí svým vybavením včetně obchodů a baru. Sestává ze dvou velkých chat, které kombinují tradiční architekturu s nejmodernějšími technologiemi.

Hotel CLUB LE FLAINE

Hotel CLUB LE FLAINE

Klubový hotel se nachází v centru horského střediska Flaine. Flaine je obec bez aut uprostřed svahů, pěší zóna. Vhodné pro sportovní nadšence, mladé a rodiny s dětmi.

Rezidence LA FORET

Rezidence LA FORET

Rezidence La Foret, lyžařské středisko Carozz-Flaine 1.600m.n.m. s ideální polohou jen 100m od vleku a možností zlyžovať od rezidence představuje ideální ubytování pro rodiny a skupiny přátel.
Rezidence La Foret se nachází v nadmořské výšce 1.600m, v překrásném prostředí. Středisko je "car free" bez aut, transfery za poplatek na místě. Při vstupu do střediska se nachází venkovní parkoviště a kryté parkoviště za poplatek. Obchody, bary, restaurace, noční kluby, obchody, pošta, banka se nacházejí v centru Flaine. Mezi jednotlivými částmi resortu - Flaine Foret (1.700m), Flaine Front de Neige (1.500m) a Flaine Forum (1.600m) tak jednotlivými osadami a rezidencemi jezdí zdarma shuttle bus. Nejbližší železniční stanice se nachází v Cluses asi 30km, letiště Lyon je vzdáleno 190 km, Geneve 90km, Annecy 80km.

Lyžařské středisko Carroz - Flaine - Le Grand Massif

Nadmořská výška:700 - 2561 m n.m., sezóna: 20.12. - 19.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 265 km, lehké: 135 km, střední: 95 km, těžké: 35 km
Lanovky: celkem: 72, vleky: 32, sedačky: 31, kabinky: 9, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Carroz - Flaine

Carroz - Flaine, Morillon, Samoens a Sixt jsou čtyři významné lyžařská střediska Francie, které spojením vytvořili úctyhodný 265 km ski-areál Le Grand Massif. Pro lyžování dětí a začátečníků je v Carroz-Flaine k dispozici přes 40 km modrých tratí.

Porovnejte další možnosti špičkové lyžování, které nabízejí top lyžařská střediska ve Franciii - Lyžování Francie