SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
Lokalita
Francie / Rhône Alpe / Chourchevel / Courchevel 1650
Pro rodiny
50 m od vleku
Naše hodnocení
***
Poloha
Rezidence Le Golf se nachází ve středisku Courchevel v nadmořské výšce 1.650 m. Patří do mezinárodně známé lyžařské oblasti Les 3 Vallées. Ve středisku jezdí shuttle bus zdarma mezi jednotlivými částmi resortu 1550, 1650 a 1850. Všechny obchody a servis - lékárna, lékař, restaurace, potraviny, bary, pekárny, obchody s potravinami a pod. se nacházejí v centrech jednotlivých částí resortu. Moutiers je vzdáleno 25 km, Chambéry 110 km, Lyon 187 km
Lyžování
Nejbližší vleky jsou vzdáleny 50 m od rezidence
Ubytování
Rezidence má celkem 45 apartmánů různých typů. Všechny apartmány mají dvouvařič, ledničku, multifunkční troubu, myčku nádobí, koupelnu se sprchou a WC, TV a balkon. Kuchyňský koutek se nachází v obýváku. A1-3 / 4 pro max. 4 osoby má cca 27 m2 a sestává z ložnice s 2 samostatnými postelemi a obývací místnosti s 1 jednolůžkovou pohovkou a 1 roztahovací postelí. A1-5 / 6 pro max. 6 osob má cca 42 m2 a sestává z obývací místnosti s 1 jednolůžkovou pohovkou a 1 roztahovací postelí, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky a 1 kabina (oddělený neuzavřený výklenek) s patrovou postelí. A2-5 / 6 pro max. 6 osob má 44 - 52 m 2 a sestává z obývací místnosti s 1 jednolůžkovou rozkládací pohovkou a 1 roztahovací postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s manželskou postelí. A2-7 / 8 pro max. 8 osob má cca 52 m2 je mezonetový a sestává z obývací místnosti s 1 jednolůžkovou pohovkou a roztahovací postelí, 1 ložnici s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, kabina (oddělený neuzavřený výklenek) s patrovou postelí. Na poschodí se nachází 1 ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými postelemi a koupelnu navíc.
Strava
Individuální.
Vybavení hotela a další služby
Recepce (domluvíte se francouzsky, anglicky, španělsky) úschovna lyží, místnost na úschovu zavazadel (nehlídaném).
Sport, relax, wellness
Ve středisku možnost jízdy na sněžných skútrech, motokáry na ledě, jízda na čtyřkolkách na sněžné dráze, bobová dráha (2 km s večerním osvětlením), letecká škola - lehká letadla, helikoptéry, lety v balónech, heliski, procházky na sněžnicích , parasailing. Množství aprés ski aktivit - fitnes centrum s bazénem, saunou, tureckou lázní, jacuzzi, olympijský zimní stadion, bowlingové dráhy, herny, squash, bowling, kino.
Rodina, děti
Baby kit za poplatek - dětská postýlka, přebalovací pult, vanička, židle, kočárek - pro děti do 2 let a maximálně do 15 kg. Lyžařské školky, dětské kluby, pečovatelská služba a jesle za poplatek na místě. Při vstupu do dětských klubů, pečovatelských služeb a jeslí musí být předložen očkovací průkaz přičemž děti musí být očkovány alespoň proti tuberkulóze, tetanu a dětské obrně. Les Pitchounets - centrum pro děti ve věku od 18 měsíců, 250 od rezidence, možnost 1 / 2 denního nebo celodenního pobytu, vnější a vnitřní aktivity, možnost stravování (rezervace doporučujeme předem). Le Club des Oursons - centrum pro děti ve věku 3 - 5 let, od rezidence je vzdálené 200 m poskytuje lyžařské lekce a hry na sněhu, možnost 1 / 2 denního nebo celodenního pobytu, vnější a vnitřní aktivity, možnost stravování (rezervace doporučujeme předem) .
Extra
Možnost objednání skipasů, lyžařského vybavení, lyžařské školy, dětského klubu.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Délka pobytu je 7 nocí, nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 17:00. Apartmány je nutné uvolnit do 10:00 hod.. Možnost zkrácených pobytů (cena a kapacita na vyžádání v CK).
Cena zahrňuje
• Pronájem apartmánu na 7 nocí
• Spotřebu energií
• Ložní prádlo
• 1 skříňka na lyže a lyžařské boty / apartmán
• Pojištění proti insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kauce € 200,00 / apartmán (platí se na místě)
• Závěrečný úklid € 30,00 - € 65,00 / apartmán (v závislosti na typu, platí se na místě)
• Pobytová taxa € 1,20 / dospělý, děti do 13 let zdarma (platí se na místě)
Možnost doobjednat
• Baby kit € 40,00 / týden (na vyžádání, úhrada v CK)
• "Comfort service" € 25,00 / osoba a zahrnuje: přípravu postelí při příjezdu, výměna ručníků 1 x během pobytu, 1 x úklid během pobytu (na vyžádání, v případě zájmu je poplatek povinný pro všechny osoby v apartmánu s výjimkou dětí do 2 let)
• Příprava postelí před nástupem € 35,00 / apartmán (na vyžádání, úhrada v CK)
• Ručníky € 9,00 / osoba / týden, děti do 12 let s 2 dospělými sleva 50% (úhrada na místě)
• Zvířata € 49,00 / týden nebo € 8,00 / den (na vyžádání, platí se na místě)
• Veřejné kryté parkoviště s 460 místy cena od € 60,00 (cena závisí od volného sektoru, není možná rezervace) maximální výška auta 1,9 m.
• Komplexní cestovní pojištění Union sazba € 2,80 / osoba / den včetně příplatku sport.
Doprava
• Individuální, vlakem do Moutiers (možnost zajištění transferu do / z rezidence), letecky do Chambery, Lyonu nebo Geneve (možnost zajištění letenek a transferů, na vyžádání v CK)

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Rezidence LE GOLF Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka