SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg Skimap La Plagne Skipass La Plagne

La Plagne

Rozsáhlé, zvlněné terény (pláně) bez stromů, zalité sluncem, ubytování přímo na lyžařských svazích v moderních turistických osadách ve vysoké nadm. výšce, kam se dostanete po klikatých silničkách vlastním autem až ke svému hotelu. V areálu je pro návštěvníky připraveno 50.000 lůžek, téměř všude se dostanete bez vyzutí lyží.

Ubytování La Plagne

Rezidence LE MONT SOLEIL

Rezidence LE MONT SOLEIL

Rezidence Le Mont Soleil se nachází v Plagne Soleil, "car free" středisku. Dobře zorganizovaná místní doprava zdarma. 100m od rezidence mini market, sportovní obchody, restaurace a pod., Ostatní služby asi 2 km od rezidence v Plagne centru - shuttle bus zdarma.

Rezidence BELLECÔTTE

Rezidence BELLECÔTTE

Rezidence Bellecôte se nachází ve středisku La Plagn, část Bellecôte. Středisko "bez aut", dobře zorganizovaná místní doprava zdarma. Obchody a restaurace v přízemí rezidence.

Rezidence LES NÉRÉIDES

Rezidence LES NÉRÉIDES

Rezidence Les Néreides se nachází v Belle Plagne, středisku "bez aut"-dobře zorganizovaná místní doprava zdarma. Obchody a všechny služby 200m.

Rezidence LES CHALETS DES AROLLES

Rezidence LES CHALETS DES AROLLES

Rezidence Les Chalets des AROLLES se nachází v Belle Plagne, v nadmořské výšce 2.050 m. Středisko "bez aut" - není povoleno jezdit autem po středisku, dobře zorganizovaná doprava zdarma. Obchody a všechny služby jsou vzdáleny 200 m. Moutiers je vzdáleno 35 km, Chambéry je vzdáleno 118 km.

Rezidence LE QUARTZ

Rezidence LE QUARTZ

Rezidence Le Quartz se nachází v Belle Plagne, v nadmořské výšce 2.050 m. Středisko "bez aut" - není povoleno jezdit autem po středisku, dobře zorganizovaná doprava zdarma. Obchody a všechny služby jsou vzdáleny 200 m. Moutiers je vzdáleno 35 km, Chambéry je vzdáleno 118 km.

Rezidence PLAGNE LAUZE

Rezidence PLAGNE LAUZE

Rezidence Plagne LAUZE se nachází v Plagne 1800. Obchody, restaurace a bary se nacházejí v těsné blízkosti rezidence. Mezi jednotlivými částmi resortu jede shuttle bus. Moutiers je vzdáleno 35 km, Chambéry je vzdáleno 118 km, Lyon 202 km a Geneve 150 km.

Lyžařské středisko La Plagne

Nadmořská výška: 1250 - 3250 m n.m., sezóna: 13.12. - 25.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 225 km, lehké: 139 km, střední: 59 km, těžké: 27 km
Lanovky: celkem: 94, vleky: 50, sedačky: 33, kabinky: 11, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování La Plagne

Společně se sousedním střediskem Les Arcs, které je samo o sobě taky 5* lyžařské středisko jsou spojeny sjezdovkami a lanovkami do jednoho většího lyžařského celku Paradiski, který disponuje 425 km sjezdovek. Lyžování na ledovci Bellecote až do 3.250m.

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie