SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap La RosiéreSkipass La Rosiére

La Rosiére

Lyžařské středisko La Rosière tvoří spolu s italským La Thuile spolu mezinárodní lyžařskou oblast Espace San Bernardo s lyžováním na 160km sjezdovek a dalších freeride-ových terénech s jediným skipasem. Obě střediska jsou propojeny na lyžích, bez nutnosti přesunů. Ubytování v útulných hotelech a rezidencích převážně ve stylu chalet / horské chaty, mini-hotely s kapacitou pouze 10 pokojů ideální pro romantiky, nové rezidence s bazénem a welness.

Ubytování La Rosière

Hotel CHALET L´ACCROCHE COEUR ***

Hotel CHALET L´ACCROCHE COEUR ***

Menší hotel Chalet L'Accroche Coeur postavený v tradiční savojské architektuře ze dřeva a kamene se nachází v lyžařském středisku La Rosiere v části Les Eucherts v blízkosti svahu. V této části střediska jsou i obchody a kavárny, vhodné na procházku zimní krajinou.

Apartmány CHALET LE MONTANA

Apartmány CHALET LE MONTANA

Rodinně vedený Chalet Le Montana postavený v tradičním stylu typickém pro Savojské Alpy se nachází ve středisku La Rosiere v části Les Eucherts. Spojení s centrem Rosiere skibusem. V části Les Euchrets jsou také obchody a lyžařské školy.

Hotel CHALET MATSUZAKA ****

Hotel CHALET MATSUZAKA ****

Tradiční francouzský rodinně vedený hotel ve stylu horské chaty s netradičním japonským Spa i pestrou kuchyní. Osobní péče vychází již z velikosti "mini-hotelu" Chalet Matsuzaka, který má celkem 10 pokojů. Majitelé ho vybudovali tak, jak si ho vysnili během svého působení v Japonsku. Nachází se blízko centra střediska La Rosiere, na klidném místě u lesa v nadmořské výšce 1.850m.

Apartmány CHALET LE PANORAMIC

Apartmány CHALET LE PANORAMIC

Rodinně vedená rezidence Le Panoramic se nachází ve středisku La Rosiere v části Les Eucherts u lyžařského svahu v nadmořské výšce 1.850m. Obchody, supermarket pár kroků od apartmánů. Partnerské apartmány rezidence Le Tyrol, obě postavené v tradičním savojském stylu s množstvím dřeva a kamene.

Apartmány CHALET LE TYROL

Apartmány CHALET LE TYROL

Rodinně vedená rezidence, apartmány Le Tyrol se nacházejí v centru střediska La Rosiere, přes silnici naproti obchodům a dětskému klubu a jen pár metrů od svahu. Partnerské apartmány rezidence Le Panoramic, obě postavené v tradičním savojském stylu s množstvím dřeva a kamene.

Lyžařské středisko La Rosière - La Thuile - Espace San Bernardo

Nadmořská výška: 1.176 - 2.641 m n.m., sezóna: 13.12. - 24.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 160 km, lehké: 55 km, střední: 83 km, těžké: 22 km
Lanovky: celkem: 33, vleky: 14, sedačky: 18, kabinky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování La Rosière

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie.