SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko

La Rosiére > La Rosiére

Hotel CHALET L´ACCROCHE COEUR ***

Hotel CHALET L´ACCROCHE COEUR ***

Menší hotel Chalet L'Accroche Coeur postavený v tradiční savojské architektuře ze dřeva a kamene se nachází v lyžařském středisku La Rosiere v části Les Eucherts v blízkosti svahu. V této části střediska jsou i obchody a kavárny, vhodné na procházku zimní krajinou.

Apartmány CHALET LE MONTANA

Apartmány CHALET LE MONTANA

Rodinně vedený Chalet Le Montana postavený v tradičním stylu typickém pro Savojské Alpy se nachází ve středisku La Rosiere v části Les Eucherts. Spojení s centrem Rosiere skibusem. V části Les Euchrets jsou také obchody a lyžařské školy.

Hotel CHALET MATSUZAKA ****

Hotel CHALET MATSUZAKA ****

Tradiční francouzský rodinně vedený hotel ve stylu horské chaty s netradičním japonským Spa i pestrou kuchyní. Osobní péče vychází již z velikosti "mini-hotelu" Chalet Matsuzaka, který má celkem 10 pokojů. Majitelé ho vybudovali tak, jak si ho vysnili během svého působení v Japonsku. Nachází se blízko centra střediska La Rosiere, na klidném místě u lesa v nadmořské výšce 1.850m.

Apartmány CHALET LE PANORAMIC

Apartmány CHALET LE PANORAMIC

Rodinně vedená rezidence Le Panoramic se nachází ve středisku La Rosiere v části Les Eucherts u lyžařského svahu v nadmořské výšce 1.850m. Obchody, supermarket pár kroků od apartmánů. Partnerské apartmány rezidence Le Tyrol, obě postavené v tradičním savojském stylu s množstvím dřeva a kamene.

Apartmány CHALET LE TYROL

Apartmány CHALET LE TYROL

Rodinně vedená rezidence, apartmány Le Tyrol se nacházejí v centru střediska La Rosiere, přes silnici naproti obchodům a dětskému klubu a jen pár metrů od svahu. Partnerské apartmány rezidence Le Panoramic, obě postavené v tradičním savojském stylu s množstvím dřeva a kamene.