SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimg Skimap Les Arcs Skipass Les Arcs

Les Arcs

Velký lyžařský areál Les Arcs v charakteristickém francouzském stylu. Patří do většího uskupení lyžařské oblasti "Paradiski" spolu s Montchavin - Peisey-Vallandry - La Plagne, které jsou vzájemně propojeny "na lyžích" a nabízejí 425km lyžovačky. Samotné Les Arcs disponuje 200km kvalitních sjezdovek k lyžování začátečníků i pokročilých.

Ubytování Les Arcs

Rezidence CHARMETTOGER

Rezidence CHARMETTOGER

Rezidence Charmettoger se nachází na okraji lesa, ve středisku Arc 1800 asi 300 m od centra s obchody. Středisko se nachází v nadmořské výšce 1.800 m v Savoie, asi 16 km od Bourg Saint-Maurice. Lyon je vzdálený 196 km, Geneve 166 km.

Rezidence LE BELMONT

Rezidence LE BELMONT

Rezidence Le Belmont má výjimečnou pozici na okraji lesa, přímo naproti Mont Blanc, asi 500 m od centra střediska Arc 1800 a si 300 m od nákupního centra Les Villards. Středisko se nachází v nadmořské výšce 1.800 m v Savoie, asi 16 km od Bourg Saint-Maurice. Lyon je vzdálený 196 km, Geneve 166 km.

Hotel LE GOLF ***

Hotel LE GOLF ***

Hotel Le Golf Les Arcs se nachází ve středisku Arc 1800 se stejnou nadmořskou výškou, přímo na svahu s výhledem na okolní hory

Rezidence CIME DES ARCS ****

Rezidence CIME DES ARCS ****

Chalet des Neiges rezidence Cime des Arcs se nachází přímo u svahu v centru střediska Arc 2000 s výhledem na celé lyžařské středisko Les Arcs.

Rezidence AROLLES

Rezidence AROLLES

Chalet des Neiges rezidence Arolles se nachází u svahu na klidném místě ve středisku Arc 2000 s výhledem na celé lyžařské středisko Les Arcs a Mont Blanc.

Lyžařské středisko Les Arcs

Nejkvalitnější lyžařská střediska ve Francii se nacházejí v Savojských Alpách. Rozhodně sem patří Lyžařské středisko Paradiski, které vzniklo spojením dvou donedávna samostatných středisek Les Arcs a La Plagne. Obě disponují přes 200km nadílky lyžování, dohromady jde o největší souvislé středisko na světě. Lyžařské středisko Les Arcs bylo vybudováno na masivním vrchu Aiguille Rouge 3226m. Z vrcholu vedou sjezdovky po ledovci a dále až do údolí Vanoise, odkud vede spojovací lanovka (největší visutá kabinka na světě) do sousedního Monchavin, které patří do soustavy La Plagne.

Nadmořská výška: 1.200 - 3.226 m n.m., sezóna: 13.12. - 25.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 193 km, lehké: 99 km, střední: 58 km, těžké: 36 km
Lanovky: celkem: 51, vleky: 15, sedačky: 28, kabinky: 8, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Les Arcs

Všichni příznivci zimy na horách si přijdou na sjezdovkách v Les Arcs na své. Začátečnické zóny, středně náročné sjezdovky i terény pro pokročilé, hluboký sníh, příležitosti pro freestyle fanoušky. Komu by se málilo, může si nabídku zdvojnásobit v sousedním středisku La Plagne. Celý areál Paradiski disponuje úctyhodným množstvím 425km sjezdovek

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie.