SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko

Les Menuires > Les Menuires

Hotel LES BRUYERES ***

Hotel LES BRUYERES ***

Hotel Les Brueres se nachází ve středisku Les Menuires, v části Bruyeres v nadmořské výšce 1.850m. Les Menuires je součástí oblasti "Les 3 Vallées" (Tři údolí), které patří mezi největší lyžařské areály na světě.

Chalet LES MARMOTTES

Chalet LES MARMOTTES

Samostatná chata Les Marmottes (le Crintallia) se nachází ve středisku Les Menuires, v tišší části "Preyerand", nedaleko od nákupních možností. Les Menuires je součástí oblasti "Les 3 Vallées" (Tři údolí), které patří mezi největší lyžařské areály na světě.

Rezidence LES VALMONTS

Rezidence LES VALMONTS

Rezidence Les Valmonts se nachází v části Les Balcons des Bruyeres, asi 800 m od centra střediska Les Menuires. Nejbližší obchody a restaurace jsou vzdáleny 100 m. Středisko se nachází v nadmořské výšce 1.850 m v Savoi, asi 30 km od Moutiers a 100 km od Chambéry. Letiště jsou v Chambéry 100 km, Genéve (ve Švýcarsku - nutný cestovní pas) 143 km, Lyon 183 km.

Rezidence ACONIT

Rezidence ACONIT

Před nedávném zrekonstruovaná rezidence ACON se nachází v části Les Bruyeres. Rezidence má vynikající polohu v nejrušnější části střediska, v blízkosti obchodů, restaurací, bazénu a bruslařského stadionu. Středisko se nachází v nadmořské výšce 1.850 m v Savoie, asi 30 km od Moutiers a 100 km od Chambéry. Letiště jsou v Chambéry 100 km, Geneve (ve Švýcarsku - nutný cestovní pas) 143 km, Lyon 183 km.

Chalet Hotel & Spa LE MENUIRE ****

Chalet Hotel & Spa LE MENUIRE ****

Chalet hotel Le Menuire & Spa se nachází asi 250m od centra Les Menuires s obchody a sportovním centrem, na začátku resortu.