SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko

Meribel

600km "na lyžích" přístupných udržovaných sjezdovek ve 3-Valles. Tento gigantický lyžařský areál tvoří proslulé - vzájemně propojené lyžařská střediska: Courchevel, Meribel, Val Thorens, Les Menuires, Saint Martin, La Tania, Orelle, Brides Les Bains, ubytování přímo na sjezdovce + v nabídce vše co vaše srdce k lyžování potřebuje.

Ubytování Meribel

Hotel ALLODIS ****

Hotel ALLODIS ****

Hotel Allodis & Spa des Neiges by Clarins se nachází ve středisku Meribel v okrajové části Le Belvedere přímo u lyžařského svahu.

Hotel LA CHAUDANNE ****

Hotel LA CHAUDANNE ****

Celoročně otevřený hotel La Chaudanne má centrální polohu v rámci střediska Meribel v nadmořské výšce cca 1.450m - výborná dostupnost obchodů a služeb střediska. Hotel má 50-letou tradici, byl založen krátce po vybvudovaní střediska Meribel a je stále veden rodinou Daller.

Rezidence LE GOLF

Rezidence LE GOLF

Rezidence Le Golf postavená ve stylu horské chaty se nachází v části Altiport asi 2km od centra Meribel, jednoho ze středisek gigantické lyžařské oblasti Les 3 Vallées. Centrum asi 2km, kyvadlová doprava ve středisku zdarma, spojení do centra ze zastávky 50m od rezidence.

Hotel MONT VALLON ****

Hotel MONT VALLON ****

Hotel Mont Vallon postavený ve stylu Chalet, tradiční horské chaty se nachází ve středisku Meribel Mottaret v nadmořské výšce 1.750m, uprostřed lyžařské oblasti Les 3 Vallées. V blízkosti hotelu veškeré vybavení střediska od obchodů přes lyžařské školy až po noční kluby. Jemně rustikální styl 70/80-tých let.

Rezidence LES CRETS

Rezidence LES CRETS

Rezidence Les Crets se nachází v srdci skvělého lyžařského střediska "3 Vallées" ve středisku Méribel - Mottaret v nadmořské výšce 1.750m. Ve středisku jezdí shuttle bus zdarma mezi jednotlivými částmi resortu, zastávka je vzdálena asi 500m od rezidence. V těsné blízkosti rezidence (50m) se nachází nákupní pasáž s minimarketem a lahůdkami, všechny ostatní obchody se nacházejí 500m od rezidence v centru části Mottaret. Moutiers je vzdáleno 18km, Chambéry 95km, Lyon 185km.

Rezidence  LES SENTIERS DU TUEDA

Rezidence LES SENTIERS DU TUEDA

Rezidence LES SENTIERS DU TUEDA sestává z celkem 3 budov které jsou rozděleny do 2 rozdílných částí střediska Meribel, které jsou navzájem propojeny veřejnou lanovkou. Nachází se v srdci skvělého lyžařského střediska "3 Vallées" ve středisku Meribel - MOTTARET v nadmořské výšce 1.750 m. Ve středisku jezdí shuttle bus zdarma mezi jednotlivými částmi resortu, zastávka je vzdálena 500 m od rezidence. V těsné blízkosti rezidence (50 m) se nachází nákupní pasáž s minimarketem a lahůdkami, všechny ostatní obchody se nacházejí 500 m od rezidence v centru části MOTTARET. Moutiers je vzdáleno 18 km, Chambéry 95 km, Lyon 185 km

Rezidence LE HAMEAU DU MOTTARET

Rezidence LE HAMEAU DU MOTTARET

Rezidence Le Hameau du Mottaret sestává z celkem 200 apartmánů v dřevěných chatách s přímým přístupem ke svahem, obchodem as centrem Méribel Mottaret propojená lanovkou Les Chalets.

Lyžařské středisko Meribel - Les 3 Vallées

Nadmořská výška: 1.100 m - 3.230 m n.m., sezóna: 22.11. - 10.05., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 600 km, lehké: 312 km, střední: 216 km, těžké: 72 km
Lanovky: celkem: 156, vleky: 47, sedačky: 64, kabinky: 45, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Meribel

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie.