SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko

Meribel > Mottaret

Hotel MONT VALLON ****

Hotel MONT VALLON ****

Hotel Mont Vallon postavený ve stylu Chalet, tradiční horské chaty se nachází ve středisku Meribel Mottaret v nadmořské výšce 1.750m, uprostřed lyžařské oblasti Les 3 Vallées. V blízkosti hotelu veškeré vybavení střediska od obchodů přes lyžařské školy až po noční kluby. Jemně rustikální styl 70/80-tých let.

Rezidence LES CRETS

Rezidence LES CRETS

Rezidence Les Crets se nachází v srdci skvělého lyžařského střediska "3 Vallées" ve středisku Méribel - Mottaret v nadmořské výšce 1.750m. Ve středisku jezdí shuttle bus zdarma mezi jednotlivými částmi resortu, zastávka je vzdálena asi 500m od rezidence. V těsné blízkosti rezidence (50m) se nachází nákupní pasáž s minimarketem a lahůdkami, všechny ostatní obchody se nacházejí 500m od rezidence v centru části Mottaret. Moutiers je vzdáleno 18km, Chambéry 95km, Lyon 185km.

Rezidence  LES SENTIERS DU TUEDA

Rezidence LES SENTIERS DU TUEDA

Rezidence LES SENTIERS DU TUEDA sestává z celkem 3 budov které jsou rozděleny do 2 rozdílných částí střediska Meribel, které jsou navzájem propojeny veřejnou lanovkou. Nachází se v srdci skvělého lyžařského střediska "3 Vallées" ve středisku Meribel - MOTTARET v nadmořské výšce 1.750 m. Ve středisku jezdí shuttle bus zdarma mezi jednotlivými částmi resortu, zastávka je vzdálena 500 m od rezidence. V těsné blízkosti rezidence (50 m) se nachází nákupní pasáž s minimarketem a lahůdkami, všechny ostatní obchody se nacházejí 500 m od rezidence v centru části MOTTARET. Moutiers je vzdáleno 18 km, Chambéry 95 km, Lyon 185 km

Rezidence LE HAMEAU DU MOTTARET

Rezidence LE HAMEAU DU MOTTARET

Rezidence Le Hameau du Mottaret sestává z celkem 200 apartmánů v dřevěných chatách s přímým přístupem ke svahem, obchodem as centrem Méribel Mottaret propojená lanovkou Les Chalets.