SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimg Skimap Montchavin - Les Coches Skipass Montchavin - Les Coches

Montchavin - Les Coches

Lyžařská střediska La Plagne a Les Arcs se spojili a probojovaly do světové špičky (425 km sjezdovek), oddělovalo je hluboké údolí Vanoise, proto ho překonali visutou lanovkou. Na okraji Les Arcs ve středisku Peisey-Vallandry a na protilehlé straně údolí - v Montchavin-Les Coches (okraj La Plagne) stojí 2 stanice největší lanovky na světě.

Ubytování Montchavin - Les Coches

Rezidence LE HAMEAU DU SAUGET

Rezidence LE HAMEAU DU SAUGET

Rezidence Le Hameau du SAUGET skládá z 8 budov postavených ve stylu chat - ze dřeva, kamene a břidlice, které perfektně zapadnou do země. Všechny budovy se nacházejí v blízkosti centra rezortu Les Coches. Nejbližší obchody - minimarket, restaurace, puby, směnárna jsou vzdáleny asi 300 m. Další obchody a služby se nacházejí v Montchavin asi 3 km od rezidence. Nejbližší železniční stanice se nachází v Landry 10 km, letiště Chambéry je vzdáleno 113 km, Lyon 202 km a Genéve 140 km. Shuttle bus mezi Montachvin a různými částmi Les Coches jede denně v časech 09:00 hod. - 12:15 hod. a 13:45 hod. - 22:00 hod.. Nadmořská výška resortu Les Coches je 1.450 m.

Hotel LE SAUGET

Hotel LE SAUGET

Tradiční ubytovna Les Sauget, horská chata s restaurací se nachází přímo uprostřed lyžařského střediska, na samotě u střediska Les Coches v nadmořské výšce 1.700m.
Hotel je dostupný pouze lanovkou.

Rezidence LE MARELLE et LE RAMI

Rezidence LE MARELLE et LE RAMI

Rezidence Pierre & Vacances Le Marelli et Le Rami se nachází ve středisku Les Coches nad Montchavin, asi 500m od centra obce s obchody a možnostmi zábavy. Mezi různými částmi Les Coches a Montchavin jezdí pravidelná kyvadlová doprava denně v čase 9-12,15 a 13,45-22h.

Hotel LA BICHE DES LOUPS

Hotel LA BICHE DES LOUPS

Útulný, celoročně otevřený hotel La Biche des Loups se nachází v městečku Montchavin, přímo v centru této tradiční horské vesničky. Jen několik metrů od hotelu jsou služby jako lékárna, supermarket, stánek, kino, pošta a lyžařské obchody. Montchavin leží v lyžařské oblasti Paradiski mezi La Plagne a Les Arcs.

Hotel BELLECOTE ***

Hotel BELLECOTE ***

Typický horský hotel ve stylu chalet, hotel Bellecote, se nachází ve středisku Montchavin v nadmořské výšce 1.250m. Romantická horská vesnička s pěší zónou, obchody, pekárnou a pod.

Lyžařské středisko Montchavin - Les Coches - Paradiski

Nadmořská výška: 1.200 - 3.415 m n.m., sezóna: 15.12. - 30.04., zasněžování: 45%
Sjezdovky: celkem: 425 km, lehké: 166 km, střední: 164 km, těžké: 95 km
Lanovky: celkem: 160, vleky: 81, sedačky: 64, kabinky: 15, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Montchavin - Les Coches

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie