SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap MontgenevreSkipass Montgenevre

Montgenevre

Na francouzsko - italských hranicích se nachází lyžařské středisko Montgenevre, které svými cca 100km sjezdovek přispívá k celkovým 400km lyžařské oblasti Via Lattea / Voie Lactée (Mléčná dráha). S italskými středisky Sestriere, Sauze d Oulx, Claviere, Cesana a Sansicario využívá i společný skipas. Horské městečko má příjemnou atmosféru, historické centrum s náměstím, kromě lyžování i možnosti Apres ski aktivit či nakupování. Nedaleko opevněné město Briancon - součást dalšího velkého střediska ve Francii, Serre - Chevalier.

Ubytování Montgenevre

Hotel ANOVA SPA ****

Hotel ANOVA SPA ****

Stylový horský rodinně vedený hotel & Spa Anova se nachází v lyžařském středisku Montgenevre, na francouzsko - italské hranici.

Rezidence LE CHALET DES DOLINES

Rezidence LE CHALET DES DOLINES

Rezidence Le Chalet des dolině se nachází v tradičním horském městečku Montgenevre s atmosférou mezinárodního lyžařského střediska, v blízkosti centra.

Hotel ALPIS COTTIA **

Hotel ALPIS COTTIA **

Nedávno postavený (2002) no tradiční hotel Alpis Cotto se nachází v srdci nejstaršího francouzského lyžařského střediska na hranicích s Itálií v nadmořské výšce 1.860m. Přímo v centru na hlavním náměstí, v blízkosti obchodů a restaurací.

Hotel LE CHALET BLANC ****

Hotel LE CHALET BLANC ****

Hotel Le Chalet Blanc se nachází ve středisku Mongenevre v nadmořské výšce 1.860m, rovnou při svahu. Moderní hotel v tradičním stylu.

Dům LA MAISON CLAREE

Dům LA MAISON CLAREE

Původní francouzská farmářská usedlost Le Maison Clarée se nachází v malé vesničce Les Alberts na začátku údolí Vallée de la Clarée. Výborná poloha na výjezdy do okolí - lyžování v Montgenevre a Serre Chevalier, opevněné město Briancon ik hranicím s Itálií.

Lyžařské středisko Montgenevre

Nadmořská výška: 1.860 - 2.700 m n.m., sezóna: 01.11. - 15.04., zasněžování: 35%
Sjezdovky: celkem: 100 km, lehké: 43 km, střední: 37 km, těžké: 20 km
Lanovky: celkem: 26, vleky: 14, sedačky: 10, kabinky: 2, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Montgenevre

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie.