SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Serre-ChevalierSkipass Serre-Chevalier

Serre-Chevalier

Potěší lepší lyžaře, ale na své si přijdou i začátečníci. 70km modrých tratí je určitě dost, převážná část sjezdovek (130 červených a 50 černých) si již vyžadují více než základy lyžování a kousek kondičky. Téměř polovina sjezdovek se nachází v lese, ale 10 vrcholů (kam vedou vleky) nabízí pěkné výhledy a široké tratě pro carving.

Ubytování Serre-Chevalier

Hotel ROCK NOIR ****

Hotel ROCK NOIR ****

Designový butik hotel Rock Noir se nachází jen 200m od historického centra vesničky La Salle des Alpes v lyžařském středisku Serre Chevalier. Hotel byl kompletně zrenovován na sezonu 2014/15 je zároveň prvním hotelem střediska, který využívá geotermální energii.

Hotel GRAND ***

Hotel GRAND ***

Grand Hotel má výbornou polohu naproti svahu v části Chantemerle u městečka Saint Chaffrey. Obchody a restaurace v blízkosti. Město Briancon, které patří do světového kulturního dědictví UNESCO je odsud 10 minut jízdy.

Hotel CHALET DE SERRE RATIER ***

Hotel CHALET DE SERRE RATIER ***

Chalet hotel de Serre Ratier se nachází ve středisku Saint Chaffrey v části Chantemerle, přímo uprostřed lyžařského střediska v nadmořské výšce 1.900m. V zimě je hotel dostupný pouze lanovkou.

Rezidence CHANTEMERLE

Rezidence CHANTEMERLE

Rezidence Chantemerle sestává z 2 budov a nachází se asi 400 m od centra střediska Serre - Chevalier v nadmořské výšce 1.350 m, na úpatí hor národního parku Ecrins. Obchody, pekařství, minimarket, restaurace, banka, lékárna se nacházejí asi 400 m od rezidence. Železniční stanice se nachází v Briacon asi 8 km, letiště Lyon je vzdáleno 140 km, letiště Lyon 160 km.

Hotel DES GLACIERS ****

Hotel DES GLACIERS ****

Hotel Des Glaciers se nachází v nadmořské výšce 2.058m, na vrchu průsmyku Lautaret za vesnicí Le Monetier les Bains. Hotel zajišťuje také kyvadlovou dopravu do / z centra během zimní sezóny.

Lyžařské středisko Serre-Chevalier

Nadmořská výška: 1.200 - 2.736 m n.m., sezóna: 13.12. - 19.04., zasněžování: 14%
Sjezdovky: celkem: 250 km, lehké: 70 km, střední: 130 km, těžké: 50 km
Lanovky: celkem: 70, vleky: 41, sedačky: 20, kabinky: 9, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Serre-Chevalier

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie.