SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap TignesSkipass Tignes

Tignes

Se nachází u jezera Lac, ubytování v Le Lavachet , Tignes 2100 a Val Claret. Odtud startuje do širokého okolí 15 vleků a lanovek, které pokračují 15 lanovkami a vleky do výše položených oblastí až po ledovec, z Tignes 2100 se dostanete na Toviere (2.704 m) s modrými a červenými sjezdovkami, nebo přes vrchol do oblasti Val d 'Isère.

Ubytování Tignes

Hotel LES SUITES DU NEVADA ****

Hotel LES SUITES DU NEVADA ****

Hotel Les Suites du Nevada má výhodnou polohu přímo v centru Tignes, část Val Claret.

Rezidence L´ECRIN DES NEIGES

Rezidence L´ECRIN DES NEIGES

Rezidence L'ECRIN DES NEIGES je postavena v typickém místním stylu, kombinace dřeva a kamene, se nachází v části Tignes - Val Claret, v nadmořské výšce 2.100 m. Centrum Val Claret je vzdáleno asi 300 m - najdete zde restaurace, minimarket, bary, pekárnu, poštu, banku, lékařskou službu a pod. Bourg Saint Maurice je vzdáleno 30km, Chambéry je vzdáleno 130 km, Lyon 240.

Rezidence LE HAMEAU DU BORSAT

Rezidence LE HAMEAU DU BORSAT

Rezidence Le Hameau du Börse se nachází ve středisku Tignes v části Val Claret, 50-200m od obchodů a centra. Sestává ze 3 budov vedle sebe.

Rezidence LE ROND POINT DES PISTES

Rezidence LE ROND POINT DES PISTES

Rezidence Le Rond Point des Pistes se nachází ve známém francouzském středisku Tignes v části Val Claret. Obchody a vybavení střediska 50-200m od rezidence.

Rezidence  INTER-RÉSIDENCES

Rezidence INTER-RÉSIDENCES

Rezidence Inter-Residences se nachází v části Tignes - Val Claret, v nadmořské výšce 2.100 m. Centrum Val Claret je vzdáleno asi 200 m - najdete zde restaurace, minimarket, bary, pekárna, poštu, banku, lékařskou službu a pod.. Bourg Saint Maurice je vzdáleno 30km, Chambéry je vzdáleno 130 km, Lyon 240.

Rezidence GRANDE MOTTE

Rezidence GRANDE MOTTE

Rezidence Grande Motte se nachází v části Tignes - Val Claret, v nadmořské výšce 2.100 m. Centrum Val Claret je vzdáleno asi 350 m - najdete tu restaurace, minimarket, bary, pekárnu, poštu, banku, lékařskou službu apod.. Bourg Saint Maurice je vzdáleno 30km, Chambéry je vzdáleno 130 km, Lyon 240 km. Nejbližší vleky jsou vzdáleny 250 m od rezidence, lanovka na ledovec Grande Motte je vzdálena 500 m.

Chalet BRECKENRIDGE & DODGERIDGE

Chalet BRECKENRIDGE & DODGERIDGE

Dvě samostatné chaty, každá pro 12 osob, Chalet Breckenridge a chalet DODGERIDGE se nacházejí ve známém středisku Tignes v části Les Brévieres. Obchody v blízkosti.

Chalet LA BRISE

Chalet LA BRISE

Chalet La Brise je typický dům v pařížském stylu situovaný blízko centra v tradiční vesničce Tignes - Les Breviéres v nadmořské výšce 1.550m. Obchody, restaurace, bary a menší supermarket v blízkosti, 50 - 250m od domu.

Rezidencie  LE LAC

Rezidencie LE LAC

Rezidence Le Lac se nachází v srdci v části Tignes - Le lactis, v nadmořské výšce 2.100 m, Přímo u nákupní arkády najdete zde restaurace, minimarket, bary, pekárnu, poštu, banku, lékařskou službu a pod.. Bourg Saint Maurice je vzdáleno 30km, Chambéry je vzdáleno 130 km, Lyon 240.

Lyžařské středisko Tignes - Espace Killy

Nadmořská výška: 1.550 m - 3.456 m n.m., sezóna: 04.10. - 10.05., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 300 km, lehké: 170 km, střední: 78 km, těžké: 52 km
Lanovky: celkem: 85, vleky: 31, sedačky: 43, kabinky: 11, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Tignes

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie.