SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
Lokalita
Francie / Val d´Isere
200 m od vleku
Pro rodiny
Zvíře povoleno
Wi-fi
Garaž
Naše hodnocení
***
Poloha
Rezidence Les Balcons de Bellevarde se nachází v srdci lyžařské oblasti Espace Killy, na kraji resortu proti sjezdovce. Středisko se nachází v Isere v části Dailly, v nadmořské výšce 1.850 m, 30 km od Bourg Saint Maurice, 150 km od Chambéry a 230 km od Lyonu. Nejbližší supermarket je vzdálen asi 100 m. Další obchody, restaurace, bary, diskotéky, lékárna, lékařská služba se nachází v centru resortu.
Lyžování
Sjezdovka asi 100m, nejbližší vleky jsou vzdáleny 200 m od rezidence. Zastávka ski bus s propojením jednotlivejch častí Val d´Isere 50m.
Ubytování
Rezidence má celkem 74 apartmánů různých typů. Všechny apartmány mají sporák, ledničku, mikrovlnou troubu s grilem, myčku nádobí, kávovar a rychlovarnou konvici, koupelnu se sprchou a WC, TV (5-7 francouzských kanálů a 6 mezinárodních), vysavač, telefon za poplatek a balkon. Kuchyňský koutek se nachází v obýváku.
• Studio pro 4 osoby má 30 m2 a sestává z obývací místnosti s 1 dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a kabiny (oddělený neuzavřeny výklenek) s patrovou postelí.
• A1-4 / 5 pro max. 5 osob má 30 - 34 m2 a sestává z obývací místnosti s 1 dvoulůžkovou pohovkou a ložnice se 2 samostatnými lůžky a rozkládacím nebo vysouvacím lůžkem.
• A1-6 / 7 pro max. 7 osob má cca 48 m 2 a z obývací místnosti se 2 jednolůžkovými pohovkami a 1 vysouvací lůžko, 1 ložnici s manželskou postelí a kabina (oddělený neuzavřený výklenek) s patrovou postelí, sprcha navíc.
• A2-6 / 7 pro max. 7 osob má 45 - 50m2 a sestává z obývací místnosti se 2 jednolůžkovými pohovkami a 1 vysouvací lůžko, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky. 1 sprcha navíc.
• A2-8 pro max. 8 osob má 65 m2 a sestává z obývací místnosti se 2 jednolůžkovými pohovkami, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnici se 2 samostatnými lůžky a 1 kabina (oddělený neuzavřený výklenek) s patrovou postelí. Navíc sprcha s WC.
Strava
Individuální. Možnost donášky pečiva, info na recepci.
Vybavení hotela a další služby
Recepce (domluvíte se francouzsky, anglicky, německy), wifi na recepci za příplatek, úschovna lyží, místnost na úschovu zavazadel, za poplatek podzemní parkoviště LA DAILLE pod rezidencí (340 míst, do vyčerpání kapacity, přístup po schodech).
Sport, relax, wellness
Ve středisku možnost sportovních a zábavních aktivit jako např.. půjčovna sněžných skútrů a sněžnic, výuka a jízda se psím spřežením, lezení po ledu, seznámení a let helikoptérou, bruslařský stadion, vyhřívaný krytý bazén sauna, a turecká lázeň, fitness centrum, balneoterapie, masáže, ve sportovní hale multifunkční sportoviště, lezecká stěna . Zábava - kino, multi centrum.
Rodina, děti
Baby kit za poplatek - dětská postýlka s 1 plachtou, přebalovací pult, židle, kočárek - pro děti do 2 let a maximálně do 15 kg. Lyžařské školky, dětské kluby, pečovatelská služba a jesle za poplatek na místě. Při vstupu do dětských klubů, pečovatelských služeb a jeslí musí být předložen očkovací průkaz přičemž děti musí být očkovány alespoň proti tuberkulóze, tetanu a dětské obrně. Le Petit Poucet - dětské pečovatelské centrum pro děti od 3 let, otevřeno denně od 9:00 hod. do 17:30 hod.. Děti jsou vyzvednuty a přineseny zpět k rezidenci (zdarma během celého dne). Aktivity uvnitř i venku, možnost lyžařských kurzů. Možnost celodenní, 1 - denní péče, na vyžádání i individuálně. Od rezidence je vzdáleno 2,5 km. The Children's Village - pro děti ve věku 18 měsíců - 13 let, otevřeno od neděle do pátku v čase 9:00 - 17:30, různé aktivity uvnitř i venku, seznámení s lyžováním s možností zakoupení lyžařských lekcí. 1 denní pobyty bez stravy nebo se stravou, celodenní nebo týdenní balíčky služeb. Od rezidence je vzdálená 2 km.
Extra
úschovna lyží (1 skříňka / apartmán). Možnost objednání skipasů, lyžařského vybavení, lyžařské školy (informace v CK). Zvíře povoleno na vyžádání za poplatek na místě - nutné mít očkovací průkaz.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Délka pobytu je 7 nocí, nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 17:00. Apartmány je nutné uvolnit do 10:00 hod.. Možnost zkrácených pobytů (cena a kapacita na vyžádání v CK).
Cena zahrňuje
• Pronájem apartmánu na 7 nocí,
• spotřebu energií,
• ložní prádlo a ručníky,
• 1 čistící balíček,
• závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu),
• asistenční službu ve slovenském jazyce,
• pojištění proti insolventnosti.
Povinné doplatky
• Vratná kauce € 200,00 / apartmán (platí se na místě)
• Pobytová taxa cca € 1,20 / dospělý, děti do 13 let zdarma (platí se na místě)
Možnost doobjednat
• Baby kit € 40,00 / týden (na vyžádání, úhrada v CK)
• Garáž cca € 76,00 / týden (maximální výška auta 1,9 m, cena závisí od volného sektoru, platba na místě)
• Zvíře € 55,00 / týden nebo € 9,00 / den (platba na místě)
• "Comfort service" € 25,00 / osoba a zahrnuje: přípravu postelí při příjezdu, výměna ručníků 1 x během pobytu, 1 x úklid během pobytu (na vyžádání, v případě zájmu je poplatek povinný pro všechny osoby v apartmánu s výjimkou dětí do 2 let)
• Čistící balíček € 7,00 / kus (prostředek na nádobí, čistící krém, prášek, houba, hadr; platba na místě)
• Balíček ručníků € 9,00 / osoba (ručník na ruce, osuška, 1 kobereček / apartmán, platba na místě) Příprava postelí před nástupem € 35,00 / apartmán (na vyžádání, úhrada v CK)
• Komplexní cestovní pojištění Union sazba € 2,80 / osoba / den včetně příplatku sport.
Doprava
Individuální, vlakem do Bourg St.Maurice (31km, možnost zajištění transferu do / z rezidence), letecky do Geneve (180km), Chambery (140km) nebo Lyonu (217km), možnost zajištění letenek a transferů, na vyžádání v CK.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Rezidence LES BALCONS DE BELLEVARDE Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka