SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
Lokalita
Francie / Val d´Isere / Val d´Isere
50 m od vleku
Náš tip
Pes povolen
Naše hodnocení
***
Poloha
Autentický kamenný resort Les Chalets du Laisiant se nachází na klidném místě u svahu asi 1,5 km od centra Val d'Isere s obchody - propojení shuttle busem zdarma. 1 restaurace / bar v blízkosti, pekárna a supermarket 500m od rezidence.
Lyžování
Přímo u svahu, asi 50m od vleku (Laisiant Express).
Ubytování
Apartmány různých typů mají kuchyňský kout (v obýváku, sporák, mikrovlnka, digestoř, lednička, myčka nádobí, kávovar), koupelna se sprchou a WC, TV, telefon, balkon nebo terasa.
• A1-3 - max. 3 osoby, ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací místnost s jednolůžkovou pohovkou. Sprchový kout s WC místo koupelny.
• A2-6 - classic, max 6 (8) osob, 2 ložnice po 2 samostatných lůžkách, výklenek s patrovou postelí (1,8 m), obývací místnost s jednolůžkovou pohovkou a rozkládací postelí, navíc sprchový kout.
• A2-6S - superior, max 6 (8) osob, 2 ložnice po 2 samostatných lůžkách, výklenek s patrovou postelí (1,8 m), obývací místnost s jednolůžkovou pohovkou a rozkládacím lůžkem, navíc sprchový kout. V porovnání s Classic prostornější a má navíc espresso kávovar.
• A3-8 - classic, max. 8 osob, 3 ložnice po 2 samostatných lůžkách, obývací místnost s jednolůžkovou pohovkou a rozkládacím lůžkem, sprchový kout navíc.
• A3-8S - superior, max 8 (10) osob, 3 ložnice po 2 samostatných lůžkách, výklenek s jednolůžkovou pohovkou a rozkládacím lůžkem, obývací
Strava
Individuální. Možnost za poplatek na místě doobjednat snídaňový balíček (čaj, káva, kávový filtr, horká čokoláda, mléko, pomerančový džus, slané a sladké máslo, džemy, pomazánky a cukr; půl bagety a pečivo na osobu - donáška každý den ráno). Donáška pečiva na recepci.
Vybavení hotela a další služby
Recepce (francouzsky, anglicky), úschovna lyží, 1 parkovací místo na apartmán v podzemní garáži (do 1,9 m výška) za poplatek na místě. Prádelna za poplatek na místě.
Sport, relax, wellness
Ve středisku množství aktivit: jízda s husky zápřahem, výlety na sněžnicích, běžkování, paragliding a pod.
Rodina, děti
"Baby kit" při rezervaci předem zdarma (pro děti do 2 let a 15kg; postýlka s 1 plachtou, židle, přebalovací matraci, vanička, bugina). Lyžařské školky, dětské kluby, pečovatelská služba a jesle za poplatek na místě. Při vstupu do dětských klubů, pečovatelských služeb a jeslí musí být předložen očkovací průkaz přičemž děti musí být očkovány alespoň proti tuberkulóze, tetanu a dětské obrně. Le Petit Poucet - dětské pečovatelské centrum pro děti od 3 let, otevřeno denně od 9:00 hod. do 17:30 hod.. Děti jsou vyzvednuty a přineseny zpět k rezidenci (zdarma během celého dne). Aktivity uvnitř i venku, možnost lyžařských kurzů. Možnost celodenní, 1 - denní péče, na vyžádání i individuálně. Od rezidence je vzdáleno 1 km. The Children's Village - pro děti ve věku 18 měsíců - 13 let, otevřeno od neděle do pátku v čase 9:00 - 17:30, různé aktivity uvnitř i venku, seznámení s lyžováním s možností zakoupení lyžařských lekcí. 1 denní pobyty bez stravy nebo se stravou, celodenní nebo týdenní balíčky služeb. Od rezidence je vzdálená 1,5 km.
Extra
Možnost objednání skipasů, lyžařského vybavení, lyžařské školy (informace v CK). Zvířata povolena na vyžádání za poplatek, nutné mít očkovací průkaz.
Délka pobytu, nástup na pobyt
Délka pobytu je 7 nocí, nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 17:00. Apartmány je nutné uvolnit do 10:00 hod.. Možnost zkrácených pobytů (cena a kapacita na vyžádání v CK).
Cena zahrňuje
• Pronájem apartmánu na 7 nocí,
• postele připravené při příchodu (kromě rozkládacích postelí v obýváku),
• 1 sada ručníků na osobu,
• 2 župany na apartmán, utěrky,
• 1 čistící balíček,
• závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu),
• asistenční služba v slovenském jazyce,
• pojištění proti insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kauce € 500,00 / apartmán (může být kartou, platba na místě),
• místní taxa cca € 1,10 / osoba od 13r. / Den (platba na místě).
Možnost doobjednat
• Zvíře € 49,00 / týden nebo € 8,00 / den (platba na místě),
• komplexní cestovní pojištění Union sazba € 2,80 / osoba / den včetně příplatku sport.

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Rezidence LES CHALETS DU LAISINANT Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka