SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko

Val Thorens > Val Thorens

Rezidence LE TIKAL

Rezidence LE TIKAL

Rezidence Le Tikal se nachází v srdci Val Thorens v nadmořské výšce 2.300m, obchody a služby asi 500m.

Rezidence TOUROTEL

Rezidence TOUROTEL

Rezidence Tourotel se nachází v části Péclet, 300m od centra střediska Val Thorens, které propojené s dalšími lyžařskými středisky tvoří spolu známou oblast Les 3 Valles.

Rezidence  LES TEMPLES DU SOLEIL ***

Rezidence LES TEMPLES DU SOLEIL ***

Rezidence Les Temples du Soleil se nachází na začátku resortu v nadmořské výšce 2.300 m, v blízkosti sportovních komplexů jako tenisové kurty, bazén, wellness, obchodů, restaurací a barů. Moutiers je vzdáleno 37 km, Chambery 112 km, Lyon 193.

Rezidencia LE VALSET

Rezidencia LE VALSET

Rezidence Le Valset se nachází na úpatí Goitschel, jednoho z nejlepších svahů oblíbeného střediska Val Thorens, které je součástí světové lyžařské oblasti 3 Vallées. Obchody asi 100m od rezidence. Nadmořská výška střediska přes 2.000m.

Hotel VAL CHAVIERE ***

Hotel VAL CHAVIERE ***

Hotel Val chavier má výhodnou polohu ve středisku Val Thorens jen pár minut chůze od centra resortu. Resort je částečně car-free, proto jsou v pěší dostupnosti obchody, banka, sportovní centrum, doktor, lyžařská škola a jiné.

Hotel LE SHERPA ***

Hotel LE SHERPA ***

Hotel Le Sherpa se nachází v klidné části střediska Val Thorens v blízkosti centra. Středisko je částečně "car-free", parkování je tedy zajištěno v krytých parkovacích domech.

Hotel LE VAL THORENS ****

Hotel LE VAL THORENS ****

Hotel Le Val Thorens má výhodnou polohu ve středisku Val Thorens v nadmořské výšce 2.300m. Nachází se v centru naproti kostelu.