SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
Lokalita
Francie / Rhône Alpes / Val Thorens
20 m od vleku
Sauna
Pes povolen
Naše hodnocení
***
Poloha
Rezidence Les Temples du Soleil se nachází na začátku resortu v nadmořské výšce 2.300 m, v blízkosti sportovních komplexů jako tenisové kurty, bazén, wellness, obchodů, restaurací a barů. Moutiers je vzdáleno 37 km, Chambery 112 km, Lyon 193.
Lyžování
Přímý vstup na sjezdovku, nejbližší vleky / lanovky jsou vzdáleny 20 m od rezidence.
Ubytování
Celkem 408 apartmánů různých typů je účelně zařízených. Všechny apartmány mají koupelnu se sprchou a WC, kuchyňský koutek s dvouvařičem nebo sporákem, ledničku, mikrovlnku s grilem, myčku, TV (12 francouzských a 8 mezinárodních stanic) a balkon nebo přímý vstup do apartmánu.
• Studio 4 - pro 4 osoby má 22 - 25 m2 a sestává z jediné místnosti se 2 samostatnými rozkládacími gauči a kabina (oddělený neuzavřený výklenek) s patrovou postelí.
• A1-4 - pro max.4 osoby má cca 28m2 a sestává obývací místnosti se 2 samostatnými rozkládacími lůžky, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky nebo patrovou postelí.
• A1-4 / 5 - pro max. 5 osob má cca 28 m2 sestává z obývací místnosti se 2 rozkládacími 1-lůžkovými gauči, ložnice s patrovou postelí a samostatným lůžkem nebo obývací místnost se 2 rozkládacími gauči a 1 vysouvací lůžko a ložnice s manželskou postelí nebo obývací místnost se 2 rozkládacími gauči, ložnice s 1 samostatným lůžkem a kabina (oddělený neuzavřený výklenek) s patrovou postelí.
• A1-4 / 5 S pro max. 5 osob jako A1-4 / 5 ale zařízené novým nábytkem (r 2007)
• A2-6 / 7 - pro max. 7 osob má 35 - 40m2 a sestává z obývací místnosti se 2 jednolůžkovými pohovkami a 1 rozkládacím lůžkem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s patrovou postelí.
Strava
Individuální. Možnost doobjednat polopenzi nebo večeře za poplatek - podávané v restauraci "La Grange" v rezidenci Les Temples du Soleil.
Vybavení hotela a další služby
Recepce (domluvíte se francouzsky, anglicky, německy, španělsky), úschovna lyží, místnost na úschovu zavazadel - hlídaná za poplatek, dětský koutek, restaurace, bar, minimarket, půjčovna lyžařské výstroje. Parkoviště do vyčerpání kapacity za poplatek.
Sport, relax, wellness
Wellness centrum: sauna, jacuzzi, hammam - za poplatek na místě. Wellnes centrum Sogevab - brodítko pro děti, bazén, bazén s vodopádem, 3 sauny, hammam, jacuzzi, různé sprchy, relaxační místnost, hodiny vodní gymnastiky. Ve středisku možnost sportovních a zábavních aktivit jako např.. půjčovna sněžných skútrů a sněžnic, lezení po ledu. Ve sportovním centru o rozloze 9000m2 se nacházejí různé sportoviště - tenis, fotbal, volejbal, badminton, squash, stolní tenis, fitnes, zábavní park.
Rodina, děti
Baby kit za poplatek - dětská postýlka, přebalovací pult, vanička, židle, kočárek - pro děti do 2 let a maximálně do 15 kg. Lyžařské školky, dětské kluby, pečovatelská služba a jesle za poplatek na místě. Při vstupu do dětských klubů, pečovatelských služeb a jeslí musí být předložen očkovací průkaz přičemž děti musí být očkovány alespoň proti tuberkulóze, tetanu a dětské obrně. V resortu jsou k dispozici 3 dětské kluby otevřeny od neděle do pátku The Nursery - jesle pro děti ve věku 3 - 17 měsíců The Childcare centru - dětské centrum pro děti ve veku18 - 35 měsíců The Bambi Mini-club - pro děti ve věku 3 - 4 roky Možnost 1 denního nebo celodenního pobytu, strava na vyžádání za poplatek. Informace na místě.
Extra
Možnost objednání skipasů, lyžařského vybavení, lyžařské školy, dětského klubu, "Well being pass" - v centru SOGEVAB (informace v CK)
Délka pobytu, nástup na pobyt
Délka pobytu je 7 nocí, nástupní den je sobota resp. neděle. Ubytování je možné od 17:00. Apartmány je nutné uvolnit do 10:00 hod.. Možnost zkrácených pobytů (cena a kapacita na vyžádání v CK).
Cena zahrňuje
• Pronájem apartmánu na 7 nocí
• Spotřebu energií
• Ložní prádlo a ručníky
• Čistící balíček
• Závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a koupelny)
• Pojištění proti insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kauce € 200,00 / apartmán (platí se na místě)
• Pobytová taxa € 1,20 / dospělý, děti do 13 let zdarma (platí se na místě)
Možnost doobjednat
• Polopenze: € 28,00 / dospělý / den, € 14,00 / dítě 4-11 let / den, děti do 4 let zdarma.
• Večeře: € 20,00 / dospělý / den, € 10,00 / dítě 4-11 let / den, děti do 4 let zdarma.
• Baby kit € 40,00 / týden (na vyžádání, úhrada v CK)
• "Comfort service" € 25,00 / osoba a zahrnuje: přípravu postelí při příjezdu, výměna ručníků 1 x během pobytu, 1 x úklid během pobytu (na vyžádání, v případě zájmu je poplatek povinný pro všechny osoby v apartmánu s výjimkou dětí do 2 let)
• Příprava postelí před příchodem € 35,00 / apartmán
• Garáž se 129 místy, cca 50 m od rezidence cena od € 70,00 / týden (cena závisí od volného sektoru, na vyžádání, úhrada v CK), maximální výška auta 1,8 m
• Komplexní cestovní pojištění Union sazba € 2,80 / osoba / den včetně příplatku sport.
Doprava
Individuální, vlakem do Moutiers (možnost zajištění transferu do / z rezidence), letecky do Chambery, Lyonu nebo Geneve (možnost zajištění letenek a transferů, na vyžádání v CK)

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Rezidence LES TEMPLES DU SOLEIL *** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka