SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
Lokalita
Francie / Rhône Alpes / Valloire - Valmeinier / Valmeinier 1800
Novinka
Pro rodiny
400 m od vleku
Naše hodnocení
***
Cena od
287,60 Kč/ osoba/ noc
Poloha
Rezidence Le Thabor skládá ze 4 budov - Caribou, Elan, Renne a Chamois a je postavena v tradičním místním stylu se nachází v resortu Valmeinier 1800. Jednotlivé budovy jsou od centra rezortu vzdáleny 100 - 500 m. Železniční stanice se nachází v Saint-Michel / Valloire asi 17 km, Chambéry 90 km, letiště Chambéry je vzdáleno 100 km, Lyon 180km.
Lyžování
Nejbližší vleky a sjezdovky jsou vzdáleny 50 - 400 m od jednotlivých budov.
Ubytování
Rezidence má celkem 381 apartmánů různých typů. Všechny apartmány mají kuchyňský koutek s elektrickým sporákem, lednicí, troubou, myčkou nádobí a kávovarem, koupelnu se sprchou a WC, TV (5 francouzských a 4 mezinárodní stanice), telefon (za poplatek) a balkon.
• Studio 4 pro max. 4 osoby má 29 m2 a skládá se z obýváku s 2 jednolůžkových gauči a patrovou postelí.
• A1-4 / 5 pro max. 5 osob má cca 28 m2 a skládá se z obýváku s 2 jednolůžkových gauči a rozkládacím lůžkem, ložnici s manželskou postelí.
• A1-6 / 7 pro max. 7 osob má 34 - 40 m2 a skládá se z obýváku s 2 jednolůžkových gauči a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželskou postelí a výklenkem s patrovou postelí.
• A2-7 / 8 pro max. 8 osob má 51 - 53 m2 a skládá se z obýváku s 2 jednolůžkových gaučem, ložnici s manželskou postelí, ložnici s patrovou postelí, výklenek s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky nebo palandou. Navíc ke koupelně ještě sprchový kout a WC.
Strava
Individuální.
Vybavení hotela a další služby
Recepce - domluvíte se francouzsky, anglicky, španělsky a italsky, hlavní recepce se nachází v budově Elan, prádelna v budově Caribou a Chamous, úschovna zavazadel v budově Caribou.
Sport, relax, wellness
Sauna v rezidenci za poplatek. brVe středisku možnost sportovních a zábavných aktivit jako např.. procházky s sněžnicích, paragliding,, večerní lyžování při fakľovom osvětlení, přírodní kluziště, sáňkařská dráha, fitness místnost, různé koncerty, zábavné představení, kabaretech v barech a puboch, kino.
Rodina, děti
Baby kit za poplatek - dětská postýlka, přebalovací pult, vanička, židle, kočárek - pro děti do 2 let a maximálně do 15 kg. brLyžařské školky, dětské kluby, pečovatelská služba a jesle za poplatek na místě. brPři vstupu do dětských klubů, pečovatelských služeb a jeslí musí být předložen očkovací průkaz přičemž děti musí být očkována alespoň proti tuberkulóze, tetanu a dětské obrně. br"La Galipette" - nutno rezervovat předem, dětské pečovatelské centrum pro děti od 3 měsíců do 8 let, otevřeno denně kromě soboty od 8:45 hod. do 17:30 hod.. Aktivity uvnitř i venku, anglicky a německy mluvící personál, v těsné blízkosti rezidence. Potvrzení rezervací vždy v sobotu 13:00 - 19:00 hod.. brDětské pečovatelské centrum pro děti od 3 měsíců do 3 let má rozlohu více než 400 m2 a má speciální prostory pro aktivity, jídlo, klidné hry a spaní. Varianta 1 / 2 denního hlídání - dopoledne nebo odpoledne s obědem nebo bez oběda, celodenního se stravou. brDětský klub pro děti ve věku 3 - 8 let možnost 1 denního nebo celodenního pobytu s lyžařským kurzům, nebo 1 denní a celodenní pobyt s množstvím vnějších a vnitřních aktivit. Možnost stravy.
Extra
Možnost objednání skipasů, lyžařského vybavení, lyžařské školy (informace v CK)
Délka pobytu, nástup na pobyt
Délka pobytu je 7 nocí, nástupní den je sobota. Ubytování je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvolnit do 10:00 hod.. Možnost zkrácených pobytů (cena a kapacita na vyžádání v CK).
Cena zahrňuje
• Pronájem apartmánu na 7 nocí
• Spotřebu energií
• Ložní prádlo
• Pojištění proti úpadku
Povinné doplatky
• Vratná kauce € 200,00 / apartmán (platí se na místě)
• Závěrečný úklid € 30,00 - € 65,00 / apartmán (v závislosti na typu, platí se na místě)
• Pobytová taxa € 1,20 / dospělý, děti do 13 let zdarma (platí se na místě)
Možnost doobjednat
• Baby kit 1.040,- Kč / týden (na vyžádání, úhrada v CK)
• "Comfort service" 650,- Kč / osoba a zahrnuje: přípravu postelí při příjezdu, výměna ručníků 1 x během pobytu, 1 x úklid během pobytu (na vyžádání, v případě zájmu je poplatek povinný pro všechny osoby v apartmánu s výjimkou dětí do 2 let)
• Příprava postelí před nástupem 910,- Kč / apartmán (na vyžádání, úhrada v CK)
•EASY PACK - první nákup a doručení do apartmán při příjezdu (nutné objednat minimálně 8 dní před nástupem, platí se v CK) br"Easy pack 1" 754,- Kč / apartmán a zahrnuje: sůl, černý mletý pepř, cukr, balzamikový ocet, olivový olej, kuchyňské utěrky, toaletní papír, sáčky na odpadky, filtry do kávovaru, balíček mleté kávy "Maison du Café Tradition" br"Easy pack 2" 1.430,- Kč / apartmán a zahrnuje: sůl, černý mletý pepř, cukr, balzamikový ocet, olivový olej, kuchyňské utěrky, toaletní papír, sáčky na odpadky, filtry do kávovaru, balíček mleté kávy "Maison du Café Tradition", sáčkový čaj "Lipton Yellow, kakao" Poulain grand Arôme Banana ", nutella, meruňkový džem, toastový chléb, polotučné mléko, sladké pečivo, pomerančový džus, špagety (pro 4 - 6 osob), boloňskou omáčkou na špagety "Buitoni", jalkový kompot.
• Komplexní cestovní pojištění Union sazba € 72,80 Kč / osoba / den včetně příplatku sport.
Doprava
Individuální, vlakem do Saint-Michel alebo Chambery (možnost zajištění transferu do / z rezidence), letecky do Lyonu nebo Chambery (možnost zajištění letenek a transferů, na vyžádání v CK)

Vyžádat cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolená destinace: Rezidence LE THABOR Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Příjmení Počet dospělých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefon Mám zájem o zasílání novinek a akčních nabídek
Dospelí:
Děti do :
Děti do :
Cena:
Možnost doobjednat:
Kontaktní udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka