SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Valmorel - St. FrancoisSkipass Valmorel - St. Francois

Valmorel - St. Francois

Lyžařské terény díky vyváženosti středně těžkých a lehkých vyhovují lyžařům a snowboardistům od začínajících po zdatné rekreační jezdce. Několik dobře černých sjezdovek potěší 30km náročné lyžaře. Trasy vhodné na procházky zimní krajinou s dostatkem kvalitních turistických tras pro nelyžaře. Ideální mix pro zimní dovolenou.

Ubytování Valmorel - St. Francois

Rezidence LES CHALETS DE VALMOREL

Rezidence LES CHALETS DE VALMOREL

Rezidence Les Chalets du Valmorel skládá z několika budov roztroušených v osadách v okolí centra střediska. Restaurace, minimarkety, pekárny, bary, obchod se sportovními potřebami se nacházejí v centru střediska max. 500 m. Malé nákupní centrum se nachází v Creve Coeur. Mezi jednotlivými osadami Bourg Morel a osadami Creve Coueur a Le Mottet jezdí linky (se skipasem zdarma). Nadmořská výška rezortu je 1.400 m. Nejbližší železniční stanice je Moutiers je vzdálena asi 15 km, letiště Chambery 90km, Geneva 125 km a Lyon 180 km.

Hotel DU BOURG ***

Hotel DU BOURG ***

Hotel Du Bourg má výbornou polohu přímo v centru Valmorel na nákupní ulici střediska, pár metrů od svahu. V blízkosti obchody a butiky, pronájem lyžařského vybavení, restaurace.

Hotel LES MARMOTTONS ***

Hotel LES MARMOTTONS ***

Klidný malý hotel Les Marmottons se nachází ve středisku Valmorel v části La Charmette v nadmořské výšce 1.350ms výhledem na celé údolí a pohoří Lauziere. Centrum Valmorel asi 1km. Spojení kyvadlovou dopravou.

Rezidence LES BALCONS DU SOLEIL

Rezidence LES BALCONS DU SOLEIL

Rezidence Les Balcons du Soleil se nachází ve vyšší části střediska Saint Francois Longchamp, která je lyžařský propojená s Valmorel. Centrum střediska s obchody asi 800m (spojení zdarma - zastávka u rezidence), nákupní centrum 200m od rezidence (pekárna, potraviny, sportovní potřeby a pod). Rezidence sestává z 2 chatových domů s výtahem.

Hotel LE LAC BLEU ***

Hotel LE LAC BLEU ***

Hotel Le Lac Bleu se nachází ve středisku Saint Francois Longchamp v nadmořské výšce 1650m na slunném jižně orientovaném místě. Výborná poloha v centru resortu na pěší zóně. V letech 2006-2011 byl postupně renovovaný a modernizovaný av roce 2011 získal 3 *.

Lyžařské středisko Valmorel - St. Francois

Nadmořská výška: 850 - 2.320 m n.m., sezóna: 13.12. - 18.04., zasněžování: 15%
Sjezdovky: celkem: 165 km, lehké: 75 km, střední: 70 km, těžké: 20 km
Lanovky: celkem: 50, vleky: 32, sedačky: 16, kabinky: 2, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Valmorel - St. Francois

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie.