SlovenskyEnglishČesky

Lyžování ve Francii - ubytování přímo na sjezdovce, zima 2011-12

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Vars - RisoulSkipass Vars - Risoul

Vars - Risoul

Nádherné prostředí v jižních Alpách, ideální terénní tvary tvoří výborné podmínky pro vybudování kvalitního lyžařského střediska. Vysoce položené lyžařské osady postavené klasicky francouzsky poskytují ubytování v moderních účelných rezidencích s přímým vstupem na sjezdovky. V 2 sousedních přírodních kotlích leží střediska Vars a Risoul s množstvím nádherných terénů k lyžování.

Ubytování Vars - Risoul

Rezidence LE HAMEAU DES RENNES

Rezidence LE HAMEAU DES RENNES

Nově postavená (2009) rezidence Le Hameau des Rennes ve stylu chalet se nachází v lyžařském středisku Vars Risoul na klidném místě asi 200m od nejbližších obchodů a restaurací. Centrum Vars les Claux asi 450m.

Rezidence BOUQUETIN II ***

Rezidence BOUQUETIN II ***

Rezidence Bouquetin II (postavená 2006) se nachází ve středisku Vars Les Claux asi 300m od centra s obchody, restauracemi, bary. Sestává ze 4 budov s apartmány, resp. částečně oddělenými chatkami pro až 10 osob. Je v horní části střediska "Le Fournet".

Rezidence ECRIN DES NEIGES ***

Rezidence ECRIN DES NEIGES ***

Nedávno postavená rezidence (2006) Ecrin des Neiges v tradičním stylu se nachází jen 100m od nákupního centra střediska Vars.

Rezidence L'EYSSINA

Rezidence L'EYSSINA

Rezidence L'EYSSINA skládá z jediné budovy a nachází se na okraji části Vars les Claux, jen 100 m od "Le Point Show" s obchody a službami, centrum střediska je vzdáleno 500m. Nadmořská výška rezortu je 1.850 m. Nejbližší železniční stanice je Montdauphin-Gillestre asi 15 km, letiště Grenoble je vzdálené 206 km, letiště Marseille - Provence je vzdáleno 255 km.

Hotel LES ESCONDUS **

Hotel LES ESCONDUS **

Rodinně vedený od roku 1962 hotel Les Escondus se nachází přímo pod svahy v lyžařském středisku Vars. Centrum Vars les Claux je v dosahu pěší chůze od hotelu.

Lyžařské středisko Vars - Risoul

Nadmořská výška: 1.650 - 2.750 m n.m., sezóna: 13.12. - 19.04., zasněžování: 20%
Sjezdovky: celkem: 185 km, lehké: 36 km, střední: 101 km, těžké: 14 km
Lanovky: celkem: 52, vleky: 32, sedačky: 18, kabinky: 2, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Vars - Risoul

Další možnosti, které nabízejí lyžařská střediska ve Francii - Lyžování Francie.